To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

3 Lipca, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

Myślenie wizualne od podstaw | Strefa Contentu

Rysować każdy może - nie tylko ilustrator, ale też sprzedawca lub przedsiębiorca. Myślenie wizualne przydaje się w komunikacji, sprzedaży, nauce, marketingu oraz podczas spotkań biznesowych.

Celem rysowania w myśleniu wizualnym nie jest ozdabianie prezentacji, ale tworzenie przy jego pomocy efektywnego przekazu. Pobudza kreatywność i ułatwia rozwiązywanie problemów. Pomaga utrzymać koncentrację, ale też sprawia, że łatwiej zapamiętujesz informacje. Można je wykorzystać do tworzenia map myśli, robienia notatek wizualnych (które się świetnie sprawdzają w mediach społecznościowych) lub podczas prezentacji biznesowych.

Jeśli chcesz nauczyć się wykorzystywać rysowanie w swojej codziennej pracy - koniecznie przyjdź na warsztaty z myślenia wizualnego od podstaw.

Czego się dowiesz?

Warsztat "Myślenie Wizualne od podstaw" jest zbiorem podstawowych informacji i ćwiczeń potrzebnych do rozpoczęcia swojej przygody z Myśleniem Wizualnym i wdrażania jego elementów oraz metod w codziennej pracy. Pozwala zrozumieć jak działa MW i jakie korzyści można osiągnąć, poprzez korzystanie z jego narzędzi.

W czasie ćwiczeń praktycznych:

- nauczysz się podstawowych elementów wykorzystywanych w MW, które pomogą im rozbudzić swój entuzjazm do praktykowania i budowania swoich umiejętności w tym zakresie

- wypracujesz indywidualny zbiór ikon tematycznych oraz bank dobrych praktyk możliwych do wdrożenia w ich środowisku pracy

- przekonasz się, ile możesz czerpać od innych, a także zapoznasz się z przykładowymi ścieżkami rozwoju

Dla kogo?

Na warsztaty zapraszamy przedsiębiorców, którzy chcą i mają gotowość wdrażać Myślenie Wizualne w swoim środowisku pracy.

Warsztaty poprowadzi Natalia Jadźka Mikołajek - Trenerka i Popularyzatorka Myślenia Wizualnego w Polsce

Natalia Jadźka Mikołajek odczarowuje rysowanie. Udowadnia, że proste rysunki można wykorzystać w życiu zawodowym i prywatnym. Uczy jak to robić. Metody, w których się specjalizuje to: Zapis Graficzny (Graphic Recording), Facylitacja Graficzna (Graphic Facilitation), Warsztaty Myślenia Wizualnego i Notatki Wizualne.

Wystąpiła na TEDxKatowice - "Graphic Recording - jako narzędzie do efektywnej pracy z zespołem". Od 2014 roku wykorzystuje Myślenie Wizualne w praktyce: w czasie warsztatów, konferencji, paneli dyskusyjnych, czy prac zespołów. W pracy zawodowej stawia na rozwój i doskonalenie, dlatego przynajmniej raz w roku uczestniczy w warsztatach, dzięki którym może podnieść swój warsztat pracy: 2018 - warsztaty "Ad Hoc Vizualizing" prowadzone przez Malte von Tiesenhausen, 2017 - szkolenie u Scott'a McCloud'a w zakresie budowania i opowiadania historii, 2016- szkolenie Graphic Facilitation Workshop prowadzone przez Alfredo Carlo i Marcello Petruzzi, a w 2015 szkoliła się z Graphic Recordingu pod okiem samego Martina Haussmanna - twórcy bikablo®.

Od 2017 roku należy do European Forum of Visual Practitioners (EFVP). Umiejętności trenerskie zdobyła podczas Szkoły trenera ODiTK w 2011 roku, które doskonaliła podczas cyklu szkoleń Master Business Trainer w 2013 roku. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie SWPS w Wydziale Zamiejscowym w Sopocie, gdzie prowadziła badania dot. Myślenia Wizualnego. Absolwentka AWFiS w Gdańsku, wydział WF, specjalność trenerska - Trener Żeglarstwa.

Kiedy: 11.12.2018 (wtorek), 17.00-20.00

Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III, sala F/H

Wstęp wolny, wymagana rejestracja

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Myślenie wizualne od podstaw | Strefa Contentu" jest Strefa Startup

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej