To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

3 Lipca, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

MODA. Jak odnaleźć się w branży?

Każdego roku wydatki Polaków na ubrania systematycznie rosną. Choć popularność sieciówek nie jest zagrożona, na rynku mody powiększa się grono świadomych klientów, zainteresowanych jakością produktów i tożsamością marek. Co raz więcej ubrań nie tylko projektuje, ale także szyje się w Polsce.

Jak zmieniła się polska branża modowa w ostatnich latach? O szansach i możliwym ryzyku porozmawiamy z Iną Lekiewicz, Kasią Kulik i Eweliną Kustrą. Dyskusję poprowadzi Dorota Cząstka z agencji kreatywnej HIDAY.

Zagadnienia:
· Rola zespołu w codziennej pracy
· Znaczenie jakości w branży mody
· Klient a zmiany na rynku
· Internet vs. media tradycyjne w branży mody
· Budowa marki osobistej

Spotkania wokół tematu mody skierowane do lokalnego środowiska projektowego i młodych twórców organizowane są przez Centrum Designu cyklicznie od 2014 roku. Już od 4 lat w PPNT Gdynia eksperci przekazują swoją wiedzę, o tym jak działać i osiągać sukcesy w sektorze fashion.

Ina Lekiewicz - fotografka, dyrektor artystyczna i autorka tekstów o modzie, na co dzień pracująca w Londynie. Jako absolwentka antropologii kulturowej, w swoich działaniach koncentruje się na opowiadaniu historii. Obecnie jest redaktorem w ukraińskiej edycji Vogue oraz magazynu UNLOCK.

Kasia Kulik
- producentka sesji zdjęciowych i talent manager w agencji NEW ORDER WARSAW. Na początku zawodowej drogi zajmowała się reklamą w zakresie client menagement. Pracowała dla sieciówek i wielkich korporacji, aby ostatecznie poświęcić się produkcji sesji, m.in. dla Elle, zagranicznych wydań Vogue i Harper's Bazaar, a także polskich marek i projektantów, m.in. Gosi Baczyńskiej, MMC i MISBHV. Razem z Olą Chmielewską prowadzi NEW ORDER WARSAW, realizując projekty dla m.in. Reserved, Kazar, Adidas. I 4F.

Ewelina Kustra
- redaktor naczelna i wydawca L'OFFICIEL - polskiej edycji najstarszego francuskiego magazynu o modzie i stylu. Mieszkała w Argentynie i Singapurze, ale kocha Warszawę. Jej znak rozpoznawczy: czarne marynarki od Helmuta Langa i czerwona szminka Dior.

Dorota Cząstka - organizatorka i pomysłodawczyni PROJEKTU MODA, który tworzy wspólnie z Centrum Designu Gdynia, a także innych projektów znajdujących się na styku mody, wiedzy o branży i biznesu, między innymi Gdynia Kreatywna, czy wydarzenie Polfash Bramee. Na co dzień prezes studia kreatywnego HIDAY współpracującego z firmami z sektora lifestyle i fashion. Wierzy i pielęgnuje długotrwałe relacje w biznesie. Na swoim koncie ma kilkuletnią współpracę zarówno z największymi galeriami handlowymi, takimi jak Galeria Bałtycka, czy Galeria Kaskada, jak i mniejszymi markami, jak gdyńska marka torebek Mana Mana.

Kocha zmiany, dlatego każdego roku inicjuje nowy projekt. Rozwijając go z edycji na edycję, stawia sobie poprzeczkę coraz wyżej.MODERATORZY:
Dorota Cząstka | Kaja Długosz
PARTNERZY: ELSKA | HIDAY
PATRONI MEDIALNI:
ELLE | Trojmiasto.pl
ORGANIZATOR:
Pomorski Park Naukowo - Technologiczny Gdynia | Centrum Designu

kiedy? 16 października 2018, wtorek, godz. 18:00
gdzie? Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, budynek III, parter, sala C

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "MODA. Jak odnaleźć się w branży?" jest Gdynia Design Days

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej