To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Pojutrze, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Mechanika miłości - warsztat rozwojowy dla małzeństw - bilety

Warsztat jest prowadzony w ramach:

Tygodnia Małżeństwa


Warsztat dla małżeństw "Mechanika Miłości"

Mechanika Miłości to warsztat o tym, jak tworzyć małżeństwo, które jest źródłem radości, wsparcia i satysfakcji oraz w jaki sposób pogłębić emocjonalną więź.

Miłość jest jak bardzo skomplikowana maszyna, o którą trzeba dbać, aby sprawnie i bezawaryjnie działała, którą trzeba konserwować, aby nie dochodziło do zatarć, której trzeba regularnie używać, aby zniwelować niszczenie. 
Jeśli się nie troszczymy o związek, nie dbamy, nie pielęgnujemy więzi, która nas łączy z czasem pojawia się coraz więcej zgrzytów, zatarć, aż w końcu całość się rozsypuje.

W trakcie warsztatu będziecie mieli okazję wziąć udział w dużej ilości ćwiczeń oraz otrzymacie minimum niezbędnej teorii.Warsztat przeznaczony jest dla par tak z długim jak i krótkim stażem, którym zależy, aby ich relacja była jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Aby była źródłem stałej radości, a poczucie zakochania, przy jednoczesnej głębokiej więzi emocjonalnej nigdy nie mijało.

Celem warsztatu jest wzmocnienie więzi, podkreślenie mocnych stron relacji i wniesienie ożywczego powiewu do związku.Chcemy też abyście dobrze się bawili!

Warsztat składa się 7 modułów, wszystkie zadania wykonuje się tylko ze swoim mężem/żoną.

Na warsztacie:

odkryjecie mocne strony waszego związku,

poczujecie znaczenie afirmacji,

poznacie język miłości Waszego ukochanego lub ukochanej,

nauczycie się w jaki sposób skutecznie udzielać wsparcia

dowiedziecie się jak radzić sobie ze stresem i go redukować

zdobędziecie wiedzę, co robić by móc wielokrotnie "zakochiwać się" w swoim partnerze/partnerce

rozpoznacie Wasze marzenia i przygotujecie plan ich realizacji.

Prowadzący: Justyna Zorn i Roman Miotke

Od 2002 roku wspólnie przemierzamy świat. 11 lat temu powiedzieliśmy sobie sakramentalne TAK. Jesteśmy przeszczęśliwym małżeństwem z trójką dzieci.

Mieliśmy okazję uczestniczyć w kursach i warsztatach dotyczących relacji prowadzonych przez najlepszych terapeutów i trenerów w Polsce i na świecie - z Johnem i Juli Gottman na czele. Oboje też skończyliśmy kurs "Podstawy terapii par i małżeństw" organizowany przez Klinikę Małżeńską w Krakowie.

Od dwóch lat prowadzimy warsztaty dla par będących na różnych etapach związku pomagając im pogłębić więź i umocnić relację. Na warsztatach dzielimy się doświadczeniem własnym, jak i tym zdobytym na kursach i szkoleniach.

Bazując na doświadczeniu i wiedzy z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że najważniejsze w związku jest zaangażowanie: im więcej włożysz, tym więcej otrzymasz.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim mamy interdyscyplinarne podejście do związków i relacji. Opieramy się na badaniach naukowych łącząc wiedzę z psychologii, neurobiologii i socjologii. Uważamy, że bardzo ważne jest, aby metody pracy dopasować do potrzeb uczestników, a nie uczestników do metody.

Na warsztatach podzielimy się doświadczeniem własnym jak i tym zdobytym na kursach i warsztatach. Choć jesteśmy szczęśliwym małżeństwem mamy za sobą ciężkie i bolesne chwile. Musieliśmy zmierzyć się z chorobą naszego synka i olbrzymią niemocą, która spotkała nas w czasie nasilenia choroby. Te doświadczenia, choć trudne, w konsekwencji umocniły nasz związek.

W trakcie warsztatów podzielimy się z Wami naszymi, sprawdzonymi sposobami, dzięki którym pokonaliśmy trudności i jesteśmy jeszcze bardziej RAZEM.

Kontakt:

Justyna Zorn

tel 884 141 053

email: justyna.zorn@gmail.com


Więcej informacji o wydarzeniach z Tygodnia Małżeństwa:

http://www.tydzienmalzenstwa.pl/

Więcej informacji o naszych warsztatach na:

https://www.facebook.com/WarsztatyRozwojoweDlaPar

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni Małżeństwo Miłość Rozwój osobisty wydarzenia Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Mechanika miłości - warsztat rozwojowy dla małzeństw" jest P.H> 'ARNIKA' ZENONA SZCZEPKOWSKA-MIOTKE

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej