To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

GDD2018 | warsztaty | myHand - rozwój wg założeń biznesu społecznego i ekonomii cyrkularnej | zespół myHand |

Warsztaty są nawiązaniem do projektu, którego celem jest stworzenie personalizowanej drukowanej w technologii 3d dłoni myHand, zgodnie z założeniami open-source, ekonomii cyrkularnej i biznesu społecznego.

Podczas wasztatów opracowany zostanie model biznesowy i sposób komunikacji z potencjalnymi użytkownikami myHand, czyli osobami nieposiadających dłoni:

- model biznesu społecznego, czyli źródeł utrzymania i obsługi projektu z założeniami nieoptymalizowania zysku

- model biznesowy ekonomii cyrkularnej, którego celem jest eliminacja śladu węglowego i stworzenie zamkniętego obiegu materiałów, z których składa się produkt.

W ramach warsztatów prowadzący proponują pracę w grupach i spojrzenie na problemy społeczności osób korzystających z protez i docelowo z myHand.

Warsztaty dla osób różnych specjalności, o dowolnym wykształceniu. Przy zapisach na warsztaty prosimy o podanie informacji, dlaczego chcecie wziąć w nim udział oraz w zakresie jakich kompetencji możecie wspomóc pracę podczas warsztatów. Uczestnicy warsztatu proszeni są uczestniczenie w wykładzie Interdyscyplinarny proces projektowy - myHand, który jest wstępem do warsztatu.

Warsztaty organizowane w ramach BLOKU WZORNICTWO.

Warsztaty skierowane do profesjonalistów z różnych dziedzin, projektantów i przedsiębiorców, a także studentów.

Dorota Kabała

Projektantka prowadząca studio We design for physical culture, pracująca m.in. dla Nobile, Skweru Sportów Miejskich, Stadionu Narodowego. Ma na koncie też współpracę z Gourmet Foods, Echo Investment, Torf Corporation. Członkini Fundacji The Spirit of Poland. Specjalizuje się w projektowaniu dla sportu, rekreacji i rehabilitacji. Nominowana do nagród Dobry Wzór i Design Alive Awards, nagrodzona m.in.w konkursach 72HUA, Praga Północ. Wykładowczyni SOF.

Michał Piasecki

Projektant i przedsiębiorca, specjalizujący się w projektach łączących modelowanie parametryczne, tworzenie dedykowanych algorytmów, cyfrową produkcję i kreatywne kodowanie. Jest współzałożycielem Tylko, startupu, którego celem jest digitalizacja rynku meblowego. To jedno z pierwszych na świecie rozwiązań łączących technologie rozszerzonej rzeczywistości, masową personalizację i lokalną cyfrową produkcję na żądanie. Premiera Tylko miała miejsce na London Design Festival 2015 i przyciągnęła uwagę wielu znanych inwestorów, m.in. Paua Ventures i Yves Behar. Jako konsultant ds. projektowania parametrycznego, Michał tworzy niestandardowe oprogramowanie, skrypty i modele parametryczne, które wspomagają generowanie, zarządzanie i wytwarzanie złożonej geometrii. Współpracował z nagradzanymi projektantami, m.in. Jorisem Laarmanem. Współpraca z Jorisem obejmowała serię drukowanych 3D krzeseł microlattice, która znajduje się w stałej kolekcji MOMA w Nowym Jorku i Vitra Design Museum. Jest wykładowcą na School of Form w Poznaniu oraz Creative Coding w Warszawie.

Monika Brauntsch

Przedsiębiorczyni, projektantka, promotorka designu. Od 2007 roku prowadzi markę oświetleniową Kafti, nagradzaną m.in. w konkursach Must Have czy Śląska Rzecz. Laureatka konkursu "Young Creative Entrepreneur". Członkini Fundacji The Spirit of Poland, promującej polskie wzornictwo na forum międzynarodowym (wystawy prezentowane m.in. na Tokyo Designers Week w Japonii, Muzeum Narodowym w Bazylei, w MAM Rio de Janeiro). Współzałożycielka WILKA Otwartego Klastera Designu. Absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Innowacją (SWPS) i Zarządzanie Zasobami Ludzkimi (SGH). Zajmuje się także konsultingiem w obszarze designu.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "GDD2018 | warsztaty | myHand - rozwój wg założeń biznesu społecznego i ekonomii cyrkularnej | zespół myHand |" jest Gdynia Design Days

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej