To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Częstochowa

Dzisiaj, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Scout, Częstochowa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Bydgoszcz

Jutro, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Holiday Inn Bydgoszcz, Bydgoszcz

GDD2017 I Projektowanie w pigułce I warsztaty

Czy każdy może projektować? O czym trzeba pamiętać, aby projekt przerodził się w udany produkt? Czy proces projektowy zawsze wygląda tak samo?

"Projektowanie w pigułce" - a więc jak się projektuje. Na to pytanie w trakcie warsztatów spróbuje odpowiedzieć maradDesign. Na przykładzie plażowych znalezisk zaproponują wspólnie zaprojektowanie przedmiotów i ich opakowania.

Dzięki takiej aktywności uczestnicy poznają najważniejsze etapy projektowania - od tworzenia luźnych koncepcji i zdefiniowania użytkownika, po analizę możliwości technicznych i produkcyjnych. Nie zabraknie metodyki, która była z powodzeniem stosowana przez maradDesign w trakcie pracy nad licznymi produktami. Podczas warsztatów wykonane zostaną również modele, które pomogą zweryfikować pomysły.

Warsztaty kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych wzornictwem i tych, którzy pragną poszerzać swoje umiejętności w tej dziedzinie.


PROWADZĄCY: Marek Adamczewski


Polski projektant, pedagog, prof. dr hab. Ukończył PWSSP w Gdańsku, zajmuje się wzornictwem przemysłowym, mieszka w Gdańsku. Od 1974 roku pracownik naukowo-dydaktyczny Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Od 1992 roku kierownik Pracowni Projektowania Produktu ASP w Gdańsku. Od 2008 wykładowca Podyplomowych Studiów Design Management IWP - SGH (od 2015 Total Design Management ze Szkołą Biznesu PW) w Warszawie. Laureat 6 indywidualnych i 4 zespołowych Nagród Rektora ASP w Gdańsku. Designer Roku 2006 (w zespole). Kierownik studia projektowego maradDesign, juror konkursów wzorniczych, kurator wystaw designu. Publikuje artykuły na temat metodyki projektowania, wdrożeń nowych produktów, wzornictwa pojazdów szynowych. Blisko 300 wdrożonych projektów wzorniczych.

http://maraddesign.pl/Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "GDD2017 I Projektowanie w pigułce I warsztaty" jest Gmina Miasta Gdyni

Zobacz na mapie

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, budynek IV, punkt 22 na mapie

Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej