To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Bielsko-Biała

Środa, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Qubus Hotel Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Wrocław

Wtorek, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Śląsk, Wrocław

GDD2017 I Drewno jako materiał pracy designera | konsultacje projektowe

Rozmowa z projektantem firmy TAMO, Marcinem Laskowskim, powoli nam nabrać wiatru w żagle i wypłynąć na szerokie wody podczas pracy z drewnem. Ekspert przedstawi praktyczne porady z zakresu łączeń i obróbki drzewa.

Konsultacje będą miały charakter rozmowy z projektantem i zarazem stolarzem polskiej marki meblowej TAMO Marcinem Laskowskim. Zainspiruje nas do wprowadzenia twórczego sztormu we wnętrzach!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych projektowaniem oraz pracą w litym drewnie. Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń w tej materii. Widzimy się w show roomie TAMO na terenie PPNT Gdynia.

Konsultacje skierowane do amatorów zainteresowanych projektowaniem wnętrz i profesjonalistów - projektantów wnętrz i architektów.


PROWADZĄCY: Marcin Laskowski


Projektant urodzony w Gdańsku, tu również ukończył Akademie Sztuk Pięknych. Od początku swojej kariery łączył praktyczne umiejętności z pasją tworzenia.

W 2007 otworzył biuro projektowe Melounge Studio, w ramach którego skupił się na autorskich meblach. Fotel LRG w 2011 dostał nominację Instytutu Wzornictwa Przemysłowego do nagrody Dobry Wzór.

W 2015 roku projektant, odpowiedzialny już częściowo za produkcje własnych wzorów, otworzył nową markę TAMO. Jest to inicjatywa skupiająca pod jednym dachem projektowanie oraz stolarnie. Wszystkie produkty są autorstwa Marcina Laskowskiego. W ofercie TAMO znajdziemy dębowe komody, stoły, biurka. Wykonane z niezwykłą starannością, wykończone olejem - aby wydobyć unikalną strukturę drzewa.

www.tamo.net.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "GDD2017 I Drewno jako materiał pracy designera | konsultacje projektowe" jest Gmina Miasta Gdyni

Zobacz na mapie

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, budynek IV, punkt 29 na mapie

Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej