To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Kraków, Kraków

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - GDAŃSK/SOPOT

16 Marca, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Haffner, Sopot

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - OLSZTYN

15 Marca, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Wileński, Olsztyn

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Katowice

1 Marca, 09:00 - 18:00 od 190,00 zł
Park Hotel Diament, Katowice

GDD2017 | Stwórz i Sprzedaj | Zgadywanie w sprzedaży się nie opłaca | wykład

Stwórz i Sprzedaj, czyli jak nie zatonąć na rynku w branży kreatywnej. O autentycznej ciekawości, prowadzącej do osiągnięcia założonego celu opowie Tomasz Zieliński. Zdradzi również, jak być ciekawym w sprzedaży, nie irytując taką postawą.

Słuchanie klienta oraz wyczuwanie jego potrzeb jest drogą do poznania prawdziwej intencji zakupu. Znaczenie maja też słowa, które odkrywają istotne kwestie dotyczące konsumenta.

Tomasz Zieliński udowodni, że podczas rozmów handlowych tak często wydaje się nam, że wiemy czego chce nasz klient, tracąc to, co tak ważne w sprzedaży - ciekawość. Gubimy się w rutynie, zrażając nowych nabywców naszych produktów. Jak to zmienić? Odpowiedź poznamy podczas wykładu specjalisty.


PROWADZĄCY: Tomasz Zieliński


Praktyk posiadający 20 letnie doświadczenie w sprzedaży. Dzięki pracy w pięciu międzynarodowych korporacjach, przeszedł wszystkie możliwe szczeble w strukturach sprzedaży. Zaczynając od doradcy, przez kierującego zespołem sprzedażowy, kończąc na zarządzaniu strukturą, składającą się z kilku regionów, obejmujących znaczną część kraju.

Przedsiębiorca uwalniający potencjał sprzedażowy swoich klientów, specjalizujący się w podnoszeniu efektywności oraz optymalizacji procesów sprzedażowych i komunikacyjnych w firmach. Autor wielu projektów wdrażających najwyższe standardy w zespołach pracowniczych, menadżerskich. Tylko w ostatnim roku blisko 700 właścicieli firm wzięło udział w jego szkoleniach i warsztatach na terenie całej Polski. Mentor Wyższej Szkoły Bankowej. Jego artykuły są systematycznie publikowane w prasie branżowej dotyczącej tematyki sprzedaży.

http://jaksprzedawacwiecej.pl


Stwórz i Sprzedaj vol.2 to praktyczny instruktaż z zakresu prowadzenia firmy, marketingu i sprzedaży, skierowany do młodych przedsiębiorców i specjalistów z sektorów kreatywnych. Dzięki niemu znajdziemy odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania. Jak dobrze zaprojektować swój biznes i odnieść sprzedażowy sukces? Czy media społecznościowe sprzedają oraz co daje wsłuchiwanie się w potrzeby klienta? Jak rozwijać własny potencjał kreatywny, przy jednoczesnym budowaniu kompetencji biznesmena?

Specjaliści podzielą się swoim doświadczeniem, zainspirują, zmotywują i pokażą jak wcielać ciekawe pomysły w życie oraz pewnie wejść na rynek. Na moduł szkoleniowy złoży się pięć spotkań w formie prelekcji i warsztatów, które wyposażą uczestników w kompleksowy pakiet praktycznych umiejętności i wskazówek.


Organizatorem wydarzenia z cyklu Stwórz i Sprzedaj vol.2 w ramach Gdynia Design Days 2017, jest Centrum Designu Gdynia funkcjonujące jako dział Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "GDD2017 | Stwórz i Sprzedaj | Zgadywanie w sprzedaży się nie opłaca | wykład" jest Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia

Zobacz na mapie

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia | budynek IV, punkt 20 na mapie

Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej