To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00
PGE Narodowy, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Częstochowa

Dzisiaj, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Scout, Częstochowa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - Bydgoszcz

Jutro, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Holiday Inn Bydgoszcz, Bydgoszcz

GDD2017 | Poszukiwacze designu I Gra miejska

Odkryj koncepty ukryte w codziennych przedmiotach, poznaj projekty oraz ich twórców. Zostań łowcą designu!

Na kilka godzin zamienimy przestrzeń Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia w grę planszową i staniemy się tropicielami designerskich zagadek.

Poszukiwacze designu to gra miejska, składająca się z kilkunastu zadań związanych z obiektami oraz projektami prezentowanymi na Gdynia Design Days.

Zabawa polega na znalezieniu lokalizacji naniesionych na specjalnej mapie. Trzeba także wykonać przypisane do nich zadania. W grze mogą wziąć udział pojedyncze osoby lub grupy: rodziny, przyjaciele, uczniowie. Dla najlepszych i najszybszych uczestników organizatorzy przewidzieli nagrody.

Niech zwycięży najlepszy łowca designu!

  • 2 lipca, 12:00-15:00 
  • 9 lipca, 12:00-15:00

Każdy członek rodziny musi mieć osobny bilet!

Warsztaty skierowany do rodzin: dzieci w wieku 4-10 lat wraz z opiekunami.


PROWADZĄCY: Dwie Ole / Aleksandra MrozowskaAleksandra Tatarczuk


Grupa animatorów, projektantów i producentów działających razem w obszarze projektowania zmiany społecznej, szeroko rozumianej edukacji i animacji oraz promocji i rozwoju dziedzictwa kulturowego. Realizują warsztaty i szkolenia dla dorosłych i dzieci z obszaru sztuk wizualnych, edukacji kulturalnej i placemakingu oraz kompleksowe programy artystyczne i edukacyjne.Tworzą nowe projekty i usługi, opowiadają o miejscach, wystawach i wydarzeniach poprzez innowacyjne metody. Pracują z odbiorcami - użytkownikami, wsłuchując się w ich potrzeby, sięgając po różne narzędzia jak community arts, design thinking, placemaking, crawdsourcing, partycypacja społeczna, wolontariat czy miejskie ogrodnictwo; tworząc projekty i miejsca dla ludzi i z ludźmi.

Grupa Dwie Ole współpracowała przy tworzeniu i realizacji projektów z takimi instytucjami jak: Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku, Gdańska Galeria Miejska, Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, Stowarzyszenie A Kuku Sztuka, Gdyński Park Naukowo-Technologiczny Nadbałtyckie Centrum Kultury, Narodowe Centrum Kultury i NInA - Narodowy Instytut Audiowizualny, Łódź Design Festiwal.

Aleksandra Mrozowska

Historyczka sztuki, animatorka kultury, producentka wydarzeń, ogrodniczka miejska; na co dzień pracuje w Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia, założycielka Pracowni Dwie Ole; zajmuje się translacją kodów kulturowych na język codzienności; intencją jej działań jest przełamywanie strachu przed sztuką, miastem, sąsiadem eliminując barierę niewiedzy; tworzy projekty edukacyjne i animacyjne skierowane do dzieci i dorosłych; specjalistka w tworzeniu i ewaluowaniu polskich aplikacji grantowych w obszarze kultury.

Aleksandra Tatarczuk

Historyczka sztuki, managerka kultury, animatorka kultury i ogrodniczka miejska; aktualnie zajmuje się dotacjami grantowymi w Biurze Programu Niepodległa,;założycielka pracowni Dwie Ole, zajmującej się promocją kultury i edukacją kulturalna; współzałożycielka marki Miasto do usług, zajmującej się projektowaniem dobrych usług dla miasta; marki Trochękultury.pl promującej sztukę współczesną; realizatorka projektów społecznych i edukacyjnych; założycielka dwóch funkcjonujących ogrodów społecznych w Gdańsku; autorka publikacji edukacyjnych dotyczących dziedzictwa kulturowego i zmiany społecznej; pomysłodawczyni festiwalu "Cud nad Martwą Wisłą" (i kuratorka w latach 2013-2015). W swoich projektach wykorzystuje sztukę i ogrodnictwo miejskie jako narzędzia mediacji, a także metodykę zmiany społecznej i design thinking.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdyni wydarzenia Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "GDD2017 | Poszukiwacze designu I Gra miejska" jest Gmina Miasta Gdyni

Zobacz na mapie

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, budynek III, punkt INFO

Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej