To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

21 Grudnia, 17:30 - 20:30
QAL Group, Grudziądz

OpenReaktor #69 Startups, marketing and science behind it

Jutro, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Jutro, 19:00 - 21:00 23,99 zł
Warszawa, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Zielony Punkt Widzenia - warsztat projektowy dla mieszkańców, aktywistów miejskich i studentów

Po raz drugi Stowarzyszenie PROM*Kultura ma przyjemność zaprosić osoby zainteresowane przestrzenią miejską do spojrzenia na nasze miasto z Zielonego Punktu Widzenia.W czerwcu, w trakcie otwartego spotkania w Instytucie Kultury Miejskiej w Gdańsku rozmawialiśmy o teorii projektowania miasta w kontekście architektury krajobrazu, tym razem chcielibyśmy przejść do kwestii praktycznych, czyli skupić się na przebiegu procesu projektowego, koordynowanego przez architekta krajobrazu.
Zapraszamy do udziału w warsztacie, w trakcie którego zajmiemy się wspólnie opracowaniem koncepcji zagospodarowania terenu wybranego fragmentu Gdańska. Dokonamy analizy miejsca, rozeznamy jego potencjał, zmierzymy się z uwarunkowaniami społecznymi i formalnymi, aby finalnie opracować dobrze zaprojektowaną przestrzeń.
Uczestnicy warsztatu zyskają pełniejszy ogląd otaczającej nas przestrzeni i jej "zielonego" potencjału, dzięki czemu w sposób bardziej świadomy będą mogli włączać się w procesy planistyczne i projektowe, oraz efektywnie wykorzystać możliwości które otwiera współpraca z "zieloną branżą".

Ilość miejsc: 15 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Zielony Punkt Widzenia - warsztat projektowy dla mieszkańców, aktywistów miejskich i studentów" jest Stowarzyszenie PROM*Kultura

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej