To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Weekendowy kurs Data Science od podstaw z interaktywnymi warsztatami

Jeśli:

 • Wkraczasz w Data Science ponieważ wiesz, że jest to nowa waluta XXI wieku,
 • nurtują Cię zagadnienia związane z przetwarzaniem danych i chcesz zacząć je rozumieć,
 • chcesz nauczyć się pisać praktyczne projekty, analizujące duże zestawy danych,
 • masz dość warsztatów i kursów, które do znudzenia wykorzystują gotowe zbiory, przez co nauka kończy się po pierwszym podejściu.

to serdecznie zapraszamy Cię na nasz podstawowy kurs, w którym oprócz interesującej teorii, wykorzystamy niesamowite urządzenie do rejestracji danych z naszego ciała o nazwie Aidlab.

Dzięki nam, wkroczysz płynnie i bezproblemowo w tematykę Data Science, zaczniesz tworzyć algorytmy operujące na danych oraz będziesz je analizował i wizualizował. Poznasz niezbędne podstawy matematyczne i obecne trendy panujące w tej branży. Zobaczysz, dlaczego świat danych może być taki fascynujący.

Dowiedz się więcej o nas i naszych kursach


Kim jesteśmy?

Doświadczonymi trenerami, pasjonatami, naukowcami - ze sporym doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń z zakresu data science, budowania aplikacji mobilnych oraz w komercyjnym wdrażaniu rozwiązań IoT. Wspólnie budujemy społeczności nastawione na szerzenie wiedzy, takie jak ML Gdańsk (mlgdansk.pl) czy Hackerspace (hs3.pl) .

Piotr Chlebek to architekt systemów informatycznych w DataUp.ai. Posiada 20+ lat doświadczenia w wytwarzaniu innowacyjnego oprogramowania (R&D). Praktyk i ewangelista uczenia maszynowego. W 2009 wydał edukacyjny program o sieciach neuronowych - SNN. Ekspert Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Marek Gadomski to programista, i niesamowicie bystry trener Data Science. Kształcił się na PG i jeszcze na studiach przeszedł do największej firmy IT w Gdańsku - wiecie o którą korporacje chodzi :)? Marek czuje się jak ryba w wodzie w takich zagadnieniach jak analiza danych, ML, Big Data, MongoDB.

Marcin Zadroga to Data Scientist i programista. Obecnie pracuje jako Analytics Solutions Developer w DNV GL. Specjalizuje się w tematyce analizy szeregów czasowych. Związany z projektami realizowanymi w chmurze Microsoft Azure. Zajmuje się sieciami neuronowymi w ramach doktoratu na Politechnice Gdańskiej.

Piotr Wierzgała to Senior Software Developer w Aspire Systems Poland. Posiada 6 publikacji naukowych związanych z neurofeedbackiem, BCI i wpływem wybranych rodzajów treningu neurofeedbacku na umiejętności kontrolne SMR-BCI. Jego podstawowym językiem programowania jest Python.


Dlaczego ten kurs?

Od kilku miesięcy skutecznie udaje nam się kształcić hobbystów, pasjonatów i doświadczonych programistów w zakresie data science, budowania nowoczesnych aplikacji oraz we wspieraniu poszerzania wiedzy, niezbędnej do dalszego doskonalenia w tej tematyce. Jesteśmy również jedyni, którzy faktycznie w ciekawy sposób podchodzą do prowadzenia szkoleń. W naszej opinii, wiedza powinna być ogólnodostępna - stąd powstał pomysł na powyższy kurs.

Pytasz - w jaki sposób akurat my możemy Ci w tym pomóc?

Uważamy, że kursy wykorzystujące gotowe zbiory danych są po prostu nudne. Dlatego na naszych kursach używamy danych zebranych przez Ciebie - właśnie dzięki rejestratorowi o nazwie Aidlab. Jest to platforma do nauki data science, IoT i programowania. Jego bogata gama czujników i intuicyjne SDK pozwalają każdemu - nawet niedoświadczonemu programiście zbudować zaawansowane aplikacje operujące na danych, na takie platformy jak Windows, Linux, Mac, iOS, Android czy Web. Aidlab posiada interfejs, który krok po kroku poprowadzi Cię w tajniki data science. Nie wierzysz? Zatem proponujemy, abyś posłuchaj opinii tych, którzy już skorzystali z podobnego kursu z wykorzystaniem Aidlab-a:

Aidlab is playing a vital role in creating an IoT-oriented culture at our coding courses. It helps our students to dive into development really fast and smooth. They have an opportunity to interact with wireless communication or data analysis, staying close to the hardware.

Marcin Młyński, CEO at CODE:ME coding courses

In my opinion, building health, fitness or IoT related projects is really difficult and Aidlab gives us tools to make a fast start for everyone. It's amazing that you no longer have to be a Steven Wozniak or John Carmack to create great stuff.

Wojtek Kokorzycki, Head of Hackerspace 3City


Czego się nauczysz?

W pierwszym dniu (10.00-18.00):

 • Zdobędziesz niezbędne podstawy matematyczne ze statystyki i rachunku prawdopodobieństwa (wiedza 'wejdzie' każdemu - obiecujemy :) !)
 • Wytężysz z nami szare komórki, przy omawianiu podstawowych struktur danych i operacji na nich.
 • Poznasz podstawy Pythona w kontekście Data Science.
 • Wyświetlisz rzeczywiste dane.
 • A na koniec dnia, posłuchasz co nieco o Bluetooth 4.0+ i ATT oraz dlaczego jest to tak istotne w dobie miliona urządzeń IoT na całym świecie. Swoją drogą, czy wiesz, że lada dzień wszystkie urządzenia będą generowały 2 petabajty danych każdego dnia? Ktoś będzie musiał to okiełznać (wierzymy, że to będziesz właśnie Ty).

W drugim dniu (10.00-18.00):

 • Obsłużysz czujniki urządzenia peryferyjnego.
 • Nauczysz się rejestrować sygnały i przeprowadzać ich wczesną obróbkę.
 • Zrealizujesz dwa projekty (wybrane w drodze głosowania, w trakcie kursu).
 • Dodasz moduł wspierający rysowanie wykresów z pobranych danych.

Co jeszcze? Zapewniamy niesamowitą atmosferę i dobrą zabawę, a to wszystko przy nauce kosmicznych rzeczy :)

Jesteśmy dla Ciebie - w trakcie kursu chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania oraz inspirujemy do żywiołowej dyskusji!

Dowiedz się więcej o nas i naszych kursach


UWAGA!

Jedynym warunkiem rozpoczęcia kursu, jest wiedza z matematyki na poziomie liceum/technikum oraz znajomość obsługi komputera. Napisanie przynajmniej jednego programu jest wskazane, choć nie jest wymagane. Na szkolenie nie potrzebujesz swojego sprzętu - dysponujemy pracownią wyposażoną w MacBooki i komputery klasy PC.

Jeśli na kurs wolisz przyjść z własnym sprzętem, to przed kursem prosimy o instalację środowiska Python w wersji 3.6 oraz upewnienie się że komputer posiada sprawny moduł Bluetooth. Aby to zweryfikować, należy wejść na tę stronę na przeglądarce Chrome i wpisać connect, a następnie kliknąć enter. Jeśli widzisz błędy - wpisz help, kliknij enter i postępuj wg instrukcji. W przypadku problemów - daj nam znać.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Weekendowy kurs Data Science od podstaw z interaktywnymi warsztatami" jest Aidmed Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej