To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 99,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

We Lead! #5 | O zmianie | Spotkanie Liderów | Panta rhei | 25 września | 18:00

Jesteśmy w procesie nieustającej zmiany, wszystko wokół nas się zmienia, przeistacza. Zmieniają się pory roku, a wraz z nimi otaczająca nas przyroda, nasze organizacje i miejsca pracy. Zmieniamy się w końcu także my sami i nasze nastroje. Choć zmiany są udziałem naszego życia, to często obawiamy się ich, czasem boimy, podchodzimy nieufnie, wolimy zachowywać status quo. Wtedy czujemy się bezpiecznie, u siebie. Dlaczego tak jest? Jak bezpiecznie przetoczyć się przez proces zmiany organizacyjnej, zmiany pracy, zmiany w rodzinie czy w końcu przez proces zmiany swoich przekonań i nawyków? Jak wykorzystać nasze emocje, by wspierały nas w tych procesach? Trudne pytania? Ciekawe? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi, zapraszamy na nasze spotkanie.


PRELEGENCI

KATARZYNA MICHAŁOWSKA
Podcastuje na Stacja Zmiana. Zawodowo, od dwudziestu lat dziennikarz, redaktor, koordynator projektów oraz trener. Pasjonatka Twittera, organizuje spotkania ludzi twittujących w Trójmieście - 3miasto Tweetup. Absolwentka Wydziału Elektrycznego i Wydziału Zarządzania i Ekonomii na PG. Studiowała dziennikarstwo, doradztwo psychologiczne i pedagogikę. Pracując w twórczym chaosie, wiele razy przeprowadzała zespoły przez proces zmian. Jej pasją są murale i szkolenia z zakresu inteligencji emocjonalnej. Jej hasztagi to: #kochamurale, #zbiegania, #3miastoTweetup, #medionalia, #podprad.

AGNIESZKA PŁOSKA
Kreatorka kampanii, mentorka projektów, inspiratorka. Od lat związana z alternatywnym finansowaniem przedsięwzięć, a od 2014 roku zafascynowana crowdfundingiem. Jej motto to "Cel to marzenie z datą realizacji" (Napoleon Hill) i tego się trzyma w życiu prywatnym i zawodowym. Na co dzień zarządza międzynarodowym zespołem, a po godzinach spełnia największą pasję: uczy realizacji marzeń wykorzystując metody zarządzania projektami i narzędzi internetowych. Zawsze wierzy w niemożliwe. Więcej info: www.agaploska.com

MONIKA RYCHCIK-LEYK
Liderka-Pasjonatka, coach i mentorka skupiona na rozwoju Ludzi i Zespołów, jako najlepszej drodze do osiągania celów osobistych i biznesowych. Służy innym swoim doświadczeniem w tym, jak budować zdrowe relacje oparte na zaufaniu i wspólnych wartościach. Absolwentka Psychologii przywództwa. Założycielka organizacji Lider z sercem.


PROGRAM 

17:45-18:00 Rejestracja uczestników

18:00-18:30 Katarzyna Michałowska, "Zrozumieć i przeprowadzić zmianę"

18:30-19:00 Agnieszka Płoska, "Oswoić zmianę - czy ta przyjaźń jest możliwa?"

19:00-19:30 Monika Rychcik-Leyk, "Panta rhei... tylko co zrobić, gdy nie umiemy pływać?"

19:30-20:30 Panel dyskusyjny, networkingZajrzyj do nas!

https://www.facebook.com/LiderZSercem/

http://welead.pl/

PARTNERZY

  Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk lider

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "We Lead! #5 | O zmianie | Spotkanie Liderów | Panta rhei | 25 września | 18:00" jest Lider z Sercem

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej