To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Warsztaty Mikro w Makro

Warsztaty Mikro w Makro mają na celu uświadomić uczestnikom błędy i efekty przypadku, występujące podczas pracy projektanta. Jak reagujemy na zaskakujące zmiany, z czego jesteśmy skłonni zrezygnować i jak bardzo potrafimy walczyć o własne wizje?

Podczas warsztatów uczestnicy zaprojektują plakat lub ilustrację w technice kolażu. Nostalgicznie nawiązując do Polskiej Szkoły Plakatu, będą mieć do dyspozycji tradycyjne materiały, bez pomocy komputera.

Na warsztatach zastosowane zostaną techniki analogowe, takie jak rysunek, wycinanka, stemplowanie, malowanie. Po przygotowaniu wszystkich elementów nastąpi pewien defekt, który unaoczni różnorodność problemów, z jakim mierzą się projektanci.

Warsztaty poprowadzi Ola Sawik.

Urodzona w Bydgoszczy, połowę życia spędziła w Gdańsku, w którym ukończyła Grafikę na Akademii Sztuk Pięknych. Zawodowo związana z branżą odzieżową. Od trzynastu lat projektuje głównie grafiki będące integralną częścią ubrania. W tak zwanym międzyczasie zajmuje się grafiką jako freelancer, prowadzi artystyczne warsztaty dla dzieci i dzierga na szydełku zabawki. Głównie można ją zobaczyć poruszającą się rowerem dla zdrowia i uciechy własnej oraz z niechęci do komunikacji miejskiej.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Warsztaty Mikro w Makro" jest Fundacja Gdańska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej