To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 310,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 390,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Warsztaty dźwiękowe z Martą Karalus oraz Krzysztofem Topolskim

O projekcie:

Celem całego projektu ,,Kultura spotyka biznes" jest ukazanie potencjału współpracy między kulturą i sztuką a biznesem poprzez działania edukacyjne. Warsztaty, dyskusje, konsultacje i mentoring mają za zadanie wzmacniać kompetencje i wiedzę odbiorców kultury, jednocześnie pokazując znaczenia kultury i sztuki jako podstawy przemysłów kreatywnych. W trakcie wspólnych warsztatów i spotkań menedżerowie i artyści poznają wzajemnie swoje umiejętności, kompetencje oraz specyfikę pracy. Efektem cyklu warsztatów będzie nawiązanie relacji i pobudzenie sektorów kreatywnych.

O warsztacie:

Warsztaty dźwiękowe są drugim z 4 warsztatów realizowanych w ramach projektu. 

W czasie spotkania uczestnicy będą słuchali i samodzielnie tworzyli dźwięki. Warsztaty rozpoczną się od rozpoznawania dźwięków, tworzenia list dźwiękowych i próbie medytacji dźwiękowej. W kolejnej część i odbędzie się spacer akustyczny w okolicach stoczni, w czasie którego uczestnicy będą zbierać dźwięki. W ostatniej części każdy uczestnik stworzy dźwiękową pocztówkę. Będzie to okazja do zapoznania się z programami dźwiękowymi oraz zasadami obróbki i montażu materiału dźwiękowego.

Prosimy o zabranie laptopów oraz słuchawek!

Warsztaty odbędą się 09.09.2017, w godzinach 10-16

O prowadzących:

Krzysztof Topolski

Perkusista, improwizator, twórca instalacji dźwiękowych. Grał w zespołach Ludzie, Kobiety, Night Come, Red Rooster, Dzieci Kapitana Klossa. Występuje solo jako Arszyn. Interesują go poszukiwania w sferze perkusji oraz live electronics, muzyka improwizowana i elektroakustyczna. Organizuje prezentacje, wykłady i warsztaty poświęcone muzyce współczesnej, akustycznej ekologii i sztuce dźwięku. Jest kuratorem festiwalu Soundplay/Dźwiękowiska w CSW Łaźnia w Gdańsku. Publikował swoją muzykę w takich wytwórniach jak Sangoplasmo, Post_Post, Nefryt, Monotype, Audiotong, Sqrt, Lado Abc, Pawlacz Perski, Plg.

Marta Karalus

Kuratorka edukacji, edukatorka, koordynatorka projektów. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów artystycznych dla dzieci i młodzieży. Absolwentka etnologii i antropologii kulturowej UMK w Toruniu; Prezeska Stowarzyszenia SZTUKA CIĘ SZUKA oraz członkini Fundacji Fabryka UTU. W latach2009-2011 pracowała na stanowisku specjalistka do spraw edukacji dla dzieci i młodzieży w Centrum Sztuki Współczesnej "Znaki Czasu" w Toruniu. Edukatorka do/poprzez sztukę współczesną; autorka wielu koncepcji warsztatów, skierowanych do najmłodszy odbiorców kultury. Twórczyni parudziesięciu autorskich warsztatów dla dzieci, koordynowała kilkanaście projektów edukacyjno ­artystycznych.Prowadziła warsztaty dla wszystkich grup wiekowych między innymi z takich dziedzin jak: design, sztuka dźwięku, architektura, sztuka współczesna. Obecnie mieszka i pracuje w Gdańsku, jest menederką domu sąsiedzkiego, współpracuje w Gdańską Galerią Miejską.


Więcej informacji na stronie: Kultura Spotyka Biznes - Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk Marta Karalus Krzysztof Topolski

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Warsztaty dźwiękowe z Martą Karalus oraz Krzysztofem Topolskim" jest Instytut Kultury Miejskiej

Zobacz na mapie

Luks Sfera

Elektryków, Budynek 132B, Gdańsk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej