To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

Szkolenie na prowadzącego strzelanie (LOK) - Strzelnica FSO

15 Grudnia - 16 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Jutro, 17:30 - 20:30 60,00 zł
QAL Group, Grudziądz

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Walka o niemarnowanie. Debata oksfordzka

Rzucamy rękawicę Trójmiastu i 22 stycznia zapraszamy na prawdziwy bokserski ring.

Bank Żywności w Trójmieście od lat walczy z marnowaniem żywności. Na szczęście nie jest w tej walce sam. Wokół idei gromadzi się coraz więcej mieszkańców, instytucji oraz firm, m.in. Grupa Hotelowa Orbis, klub bokserski Ring3city i Pracodawcy Pomorza, którzy są partnerami najbliższej akcji mającej na celu podnieść świadomość na temat problemu marnowania żywności i zaprosić do wspólnej walki.

Będzie jak w amatorskim boksie: 3 rundy po 3 minuty. Zamiast pięści - dobrze przygotowane argumenty - broniące lub mające obalić tezę: Zmniejszenie ilości marnowanej żywności w Trójmieście o 30% w 3 lata jest możliwe. Uczestnicy debaty podzieleni zostaną na dwie drużyny. Jedna będzie bronić wskazanej tezy, druga - próbować ją obalić. Obie drużyny reprezentować będzie 3 mówców, którzy w ramach 3 minutowych wystąpień przekonywać będą do swoich racji. Nie zabraknie oczywiście czasu na pytania z publiczności.

Organizatorami wydarzenia jest Bank Żywności w Trójmieście - organizacja pozarządowa, której misją jest ratowanie żywności przez zmarnowaniem i przekazywanie jej potrzebującym - oraz Grupa Hotelowa Orbis prowadząca kompleksowy program walki z marnotrawstwem żywności.

O Banku Żywności w Trójmieście:

To stowarzyszenie które pozyskuje, transportuje i dystrybuuje żywność, która trafia do lokalnych organizacji dobroczynnych i placówek pomocy społecznej. W 2016 przekazaliśmy 2000 ton pełnowartościowej żywności do ponad 15 tysięcy potrzebujących na Pomorzu. Nasze działania czynią otoczenie bardziej ekologicznym, a ludzi sytymi, zdrowszymi i zintegrowanymi społecznie. Mówimy "ej, nie marnuj!", uświadamiając, że marnowanie żywności oprócz głodu przynosi także negatywne skutki ekologiczne i ekonomiczne.

O Grupie Hotelowej Orbis:

To największa sieć hoteli w Europie Środkowo-Wschodniej oferująca 20 000 pokoi w ponad 120 hotelach i jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels i Adagio - marka nr 1 aparthoteli, w 16 krajach w tym w Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, w Macedonii, Mołdawii, Polsce, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Hotele działają pod markami Sofitel, MGallery by Sofitel, Pullman, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget. Założona w 1920 roku jako biuro podróży, od 1997 roku, spółka jest notowana na GPW w Warszawie i zatrudnia dzisiaj ponad 4 000 osób.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk biznes gdansk Gdańsk trójmiasto

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Walka o niemarnowanie. Debata oksfordzka" jest Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej