To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Social Media + Marketing

29 Maja, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Targi Kielce - Centrum Kongresowe, Kielce

Social Media + Marketing

8 Czerwca, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Hotel Park, Olsztyn

Turkusowy Festiwal Fris®

1.Szkolenie dla 10 Świadomych Menedżerów, którzy są gotowi zmieniać z Pomarańczowego na Turkusowy…

2.Szkolenie dla 10Gotowych Menedżerów, którzy są świadomi tego, że bez zmiany swojego podejścia do zarządzania nie odniosą sukcesu w pracy z innymi.

Wyobraźmy sobie przedsiębiorstwo, w którym nie ma hierarchii i znanych dotąd tzw. systemów motywacyjnych, w którym każdy ma przestrzeń do rozwoju, a jednocześnie jest odpowiedzialny za efekty działania i realizację celów firmy. Problemy są rozwiązywane przez zespoły doradcze, a cała organizacja jest transparentna. Frederick Laloux w książce "Pracować inaczej" nazwał ten model turkusowym. Można by było przypuszczać, że to kolorowy schemat utopii a nie firma, która ma zarabiać pieniądze. Nic bardziej mylnego. 12 organizacji, które opisuje Laloux, imponuje dynamicznym rozwojem.

Wprowadzona przez niego kolorowa typologia paradygmatów organizacyjnych w wyrazisty sposób prezentuje etapy rozwoju stylów zarządzania. Czerwień to impulsywna, pierwotna więź. W ten sposób hierarchizują się gangi uliczne i mafie. Na bursztynie opierają się tradycyjne armie i kościoły. Korporacje stawiające na osiąganie celów mają kolor pomarańczowy. Zielona organizacja najczęściej charakteryzuje ruchy społeczne, gdzie panuje pluralizm, -hierarchia zarządcza jest upodmiotowiona, a lider jest kimś w rodzaju empatycznego nauczyciela.

Skąd wziął się turkus? To ewolucja zieleni, pójście krok dalej - tu ludzie z własnych wyborów angażują się w różne zadania i przydzielają sobie role dostosowane do indywidualnych umiejętności. Są w organizacji, ponieważ dobrze się w niej czują.

Jednym z trzech fundamentów Turkusowych Organizacji jest Dążenie do Pełni. W Turkusie ludzie są autentyczni - nikt ich nie zmusza do udawania tego kim nie są, docenia się każdą umiejętność, którą posiada człowiek i znajduje się przestrzenie do tego, aby mógł on wykorzystywać swoje zasoby w najlepszy dla siebie i organizacji sposób. Nie występują tutaj systemy motywacyjne, ocen pracowniczych, planowania ścieżek karier. Pracowników nie wysyła się na szkolenia, aby eliminować ich słabości. Coraz częściej dzieje się też tak, że to pracownicy organizacji stają się trenerami. Pasjonują się pewnymi tematami i wiedzą też, jak dopasować je do zespołu, czym go zainteresować i w jaki sposób do niego mówić. Przecież sami są jego członkami

Szkolenie da Ci wgląd w oparciu o narzędzie FRIS :


1.W różnice pomiędzy dotychczasowym stylem zarządzania opartym na hierarchii , kiju i marchewce versus stylem zarządzania, gdzie celem jest jakość życia, a zyski drogą do osiągnięcia celu.

2.W to, co tak naprawdę czyni Twoich pracowników szczęśliwymi i zaangażowanymi.

3.W to jak można współpracować w oparciu nie o slogany, ale prawdziwe wartości


Szkolenie poprowadzi Małgorzata Zaremba.

Z wykształcenia jestem magistrem prawa. Jednak od ponad 17 lat realizuję się w pracy z ludźmi pomagając im rozwijać swoje kompetencje.

Pracuję jako Trener i Konsultant Biznesu, w szczególności w obszarze HR. Jestem asesorem z zakresu oceny i rozwoju pracownika. Wspieram swoich Klientów jako coach, coach kariery i doradca zawodowy.

Wykorzystuję w tym celu między innymi metodę Spadochron narzędzie psychometryczne FRIS® .

Jestem Trenerem Metody Biegun Marka Kamińskiego, która pomaga osiągać założone cele zarówno dzieciom i młodzieży jak i dorosłym.

Pracuję też z Dyrektorami Szkół oraz Radami Pedagogicznymi jako Trener Oświaty - współpracuję z ORKE - Organizacją Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. Jako wolontariusz współpracuję jako specjalista ds. integracji i logistyki w Projekcie Świadomy Wybór, którego celem ma być przygotowanie licealistów do świadomego wyboru swojej drogi zawodowej, w oparciu o ich potencjał, pasje i motywację.

Jestem też Partnerem w firmie HR Doctors, zajmującej się szybką reakcją na bieżące problemy menedżerów w obszarach szeroko pojętego HR oraz zarządzania.

Według metodologii FRIS® jestem w stylu myślenia Wizjonerem, a w stylu działania Entuzjastą - szybko tworzę nowe rozwiązania i inspiruję innych☺

To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS" - akcji, w ramach której 13 stycznia 2017 r. są organizowane szkolenia FRIS w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę:

www.fris.pl/festiwal

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Turkusowy Festiwal Fris®" jest Pro Ego Training Małgorzata Zaremba

Zobacz na mapie

Doradca Zawodowy Małgorzata Zaremba

Derdowskiego 25/6, Gdańsk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej