To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

CODE:ME || Kurs Data Science od podstaw - Gdańsk

11 Stycznia, 09:00 675,00 zł
Fundacja CODE:ME, Gdańsk

Turkusowe Organizacje - Pierwszy KrokJeśli zarządzasz własnym biznesem, zespołem, rodziną, albo planujesz to w przyszłości i masz wątpliwości co do efektywności tego procesu, chcesz mieć większą satysfakcję z życia - to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!
Jeśli chcesz mieć lepsze relacje w domu, w pracy czy w grupie przyjaciół - model turkusowy Ci w tym pomoże.
Dowiesz się jak i z kim dzielić się odpowiedzialnością, komu i kiedy oddawać zadania, jak znaleźć w tym swoje miejsce i co jest w tym wszystkim najważniejsze.Turkusowe zarządzanie charakteryzuje się poziomą strukturą, przyjaznym dla członków otoczeniem, wspierającym ich osobisty rozwój i dającym niemal nieograniczone możliwości osiągania osobistej satysfakcji w procesie realizacji celów strategicznych zespołu. To świetnie działa także w rodzinie, w życiu.

Cechą turkusu jest wysoka efektywność zarządzania ludźmi poprzez wykorzystywanie naturalnych talentów i kompetencji członków zespołów, co eliminuje niekompetencję, brak poczucia odpowiedzialności i zaniechania w realizacji celów organizacji, zespołu, grupy czy rodziny. To model zarządzania, w którym szef ma czas dla siebie i rodziny, bo nie musi go spędzać w pracy. A w domu - wszyscy czują się sobą, współtworzą pozytywną atmosferę i wzajemnie się wspierają.

To działa!Cała nasza życiowa aktywność dyktowana jest przez nasze emocje - komunikacja, podejmowanie decyzji, relacje, poczucie satysfakcji i wreszcie - poczucie własnej wartości. Schemat szkolenia/warsztatu, jaki na co dzień prowadzony jest na początku każdego procesu zmiany w organizacji, dotyczy właśnie zarządzania emocjami.


  • Skąd i dlaczego biorą się emocje negatywne, jak sobie z nimi radzić i dlaczego to najważniejsza umiejętność w turkusowej strategii.
  • Różnice osobowościowe - różne kody komunikacyjne, wartości i sposoby patrzenia na rzeczywistość - jak patrzeć na ludzi przez turkusowy filtr.
  • Style radzenia sobie z problemami - jak się przełączać na adekwatne do sytuacji i nie zgubić sensu.
  • Kryzys - kiedy wszystko się wali, czyli skąd czerpać energię do życia i jak przekuć go w szansę.
  • Po co nam inni ludzie i jak z nimi współpracować - praca w turkusowym zespole ( delegowanie zadań właściwym osobom we właściwy sposób, dawanie informacji zwrotnej, motywowanie itd.)
  • Wypalenie zawodowe drogą do wypalenia życiowego - jak w porę zmienić kierunek i go utrzymać dzięki turkusowej strategii.
  • Koło życia - co jest w życiu ważne i jak dbać o równowagę, aby stabilnie funkcjonować na wielu poziomach.
  • Trudny klient ( wewnętrzny i zewnętrzny) - zagrożenie czy wyzwanie? Jak sobie poradzić w zderzeniu ze "słoniem".

Wszystkie te zagadnienia wzajemnie się przenikają i prowadzą do wypracowania indywidualnej strategii na siebie w życiu, w pracy i w interakcji z innymi, na znalezienie własnej recepty na efektywność i dobre samopoczucie na co dzień.

#TURKUSOWEORGANIZACJE


MARCIN WANKE

Doświadczony coach biznesowy, specjalista w zakresie komunikacji, marketingu i zarządzania emocjami, szkoleniowiec z blisko 30 letnią praktyką zawodową. Ponad 20 lat zarządzał agencją marketingową, w której intuicyjnie wdrażał i stosował model turkusowego zarządzania.

"Turkus? - od lat interesuje mnie taki model zarządzania, a odkąd przeczytałem książkę F. Laloux "Pracować inaczej", wszystko się lepiej poukładało.
Kluczem do sukcesu wdrażania tej koncepcji jest dojrzałość emocjonalna członków organizacji. Aby taką dojrzałość osiągnąć, należy posiąść umiejętność zarządzania emocjami - własnymi przede wszystkim, ale również emocjami otoczenia. Od lat szkolę właśnie w tym zakresie".                                             Szkolenie Certyfikowane - Turkusowe Organizacje - Gdańsk

Wszystkie konferencje i szkolenia prowadzą eksperci, trenerzy z wieloletnim doświadczeniem, autorytetem i sukcesami w branży szkoleniowej.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk Marcin Wanke szkolenie

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Turkusowe Organizacje - Pierwszy Krok" jest Media Trener

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej