To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Social Media + Marketing

29 Maja, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Targi Kielce - Centrum Kongresowe, Kielce

Social Media + Marketing

8 Czerwca, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Hotel Park, Olsztyn

To jest Twój czas. Kariera z Festiwalem FRIS.

Jesteś zmęczony i sfrustrowany swoją pracą. Nie tak miało być! Rutyna, te same problemy z szefem i współpracownikami, wyśrubowane plany, brak komunikacji, zanik relacji międzyludzkich?Albo praca jest ok, ludzie są w porządku, szef wyrozumiały, tylko Ty czujesz, że to nie Twoje miejsce, że gdzieś indziej byłbyś efektywniejszy i szczęśliwszy?A może jeszcze nie wiesz gdzie podążać i zależy Ci, aby znaleźć to miejsce dla siebie idealne, aby się spełniać?

Czy istnieje praca idealna? Nie wiem... zbyt szerokie pojęcie i każdy je definiuje inaczej. Na pewno jednak znając swoje zasoby, talenty, możliwości i obszary, gdzie nie czujemy się zbyt pewnie, możemy zminimalizować straty z powodu braku dopasowania ja - moja praca.FRIS jest narzędziem, które pomaga w minimalizowaniu strat lub w maksymalizowaniu zysków w obszarze ja, moje pasje i predyspozycje, moja praca.
 

Pracować będziemy, wykorzystując Model FRIS®, którego nazwa stanowi skrót pierwszych liter słów: FAKTY-RELACJE-IDEE-STRUKTURY i definiuje cztery perspektywy poznawcze stylów Myślenia i Stylów Działania. Dzięki niemu będziesz mogła/mógł poznać́ siebie z zupełnie innej strony: swoje mocne i słabe strony, predyspozycje i ryzyka, które niesie Twoja natura. Dowiesz się̨ czy jesteś́ Badaczem, Zawodnikiem, Wizjonerem czy Partnerem. Indywidualne podejście FRIS®, które rozpoczyna się̨ od diagnozy w postaci wypełnionego przez Ciebie kwestionariusza, daje Ci możliwość́ zgłębienia Twojego potencjału i zwiększenia efektywności. 

DLA KOGO:

1. Dla chcących zmienić pracę.

2. Dla szukających pracy.

3. Dla szukających odpowiedzi, czy to co robię spełnia mnie zawodowo i osobiście.

4. Dla tych, co chcą więcej wiedzieć o sobie i efektywnie dla siebie tę wiedzę wykorzystywać.

Podczas warsztatu :

• wyzwolisz się̨ od porównywania z innymi,

• dowiesz się, w jakim kierunku się rozwijać́,• nauczysz się̨ czerpać́ i rozumieć́ swoje naturalne talenty,

• doświadczysz jak komunikować́ się̨ z osobami o innych sposobach myślenia,• określisz nowe cele, które będą̨ zgodne z twoimi naturalnym predyspozycjami, 

• dowiesz się w jakich obszarach zawodowych masz szanse na stan ,, Flow" i jakie środowisko pracy jest dla ciebie najbardziej przyjazne, 

• określisz swoje miejsce w procesie zespołowym FRIS.

INWESTYCJA: 30,00 brutto.


Szkolenie poprowadzi Małgorzata Zaremba.


Z wykształcenia jestem magistrem prawa. Jednak od ponad 17 lat realizuję się w pracy z ludźmi pomagając im rozwijać swoje kompetencje.
Pracuję jako Trener i Konsultant Biznesu, w szczególności w obszarze HR. Jestem asesorem z zakresu oceny i rozwoju pracownika. Wspieram swoich Klientów jako coach, coach kariery i doradca zawodowy.
Wykorzystuję w w tym celu między innymi metodę Spadochoraz narzędzie psychometryczne FRIS® lub Insight's Discovery®.
Jestem Trenerem Metody Biegun Marka Kamińskiego, która pomaga osiągać założone cele zarówno dzieciom i młodzieży jak i dorosłym.
Pracuję też z Dyrektorami Szkół oraz Radami Pedagogicznymi jako Trener Oświaty - współpracuję z ORKE - Organizacją Rozwoju Kompetencji Edukacyjnych. Jako wolontariusz współpracuję jako specjalista ds. integracji i logistyki w Projekcie Świadomy Wybór, którego celem ma być przygotowanie licealistów do świadomego wyboru swojej drogi zawodowej, w oparciu o ich potencjał, pasje i motywację.
Jestem też Partnerem w firmie HR Doctors, zajmującej się szybką reakcją na bieżące problemy menedżerów w obszarach szeroko pojętego HR oraz zarządzania.
Według metodologii FRIS® jestem w sylu myślenia Wizjonerem, a w stylu działania Entuzjastą - szybko tworzę nowe rozwiązania i inspiruję innych☺

To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS" - akcji, w ramach której 13 stycznia 2017 r. są organizowane szkolenia FRIS w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "To jest Twój czas. Kariera z Festiwalem FRIS." jest Pro Ego Training Małgorzata Zaremba

Zobacz na mapie

o4

Aleja Grunwaldzka 472B, Gdańsk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej