To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 900,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Commerce

10 Maja, 10:00 - 19:00 od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #75

15 Maja, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Szlachta Startupuje

Najlepsza nauka biznesu to nie czytanie książek czy zajęcia w szkole, ale praktyka, konsekwentne próby realizowania swoich zamierzeń, pasji, podejmowanie ryzyka i nabywanie doświadczenia. Aby osiągnąć sukces, trzeba głęboko wierzyć w swój pomysł i ciężko pracować nad jego wdrożeniem.

Warsztaty Szlachta Startupuje (http://szlachtastartupuje.pl/) - projekt autorstwa Krzyśka i Krystiana Gontarków - warszawskich startupowców, którzy udowadniają że przedsiębiorczość nie ma ograniczeń wiekowych odwiedza Gdańsk! Szlachta startupuje: robi biznesy i wspiera dzieci w nauce przedsiębiorczości.

W trakcie zajęć osoby uczestniczące dowiedzą się, jak powstają pomysły na nowe firmy, czyli startupy, i jak wcielać je w życie. Nauczą się analizować istotne dla siebie dane, szukać rozwiązań problemów i kreatywnie myśleć. Działania te odbędą się pod czujnym okiem mistrzów - ciekawych, młodych ludzi, którzy osiągnęli sukces w biznesie. Właśnie oni pomogą studentom podczas powstawania ich startupów.

Młodzi ludzie mogą zgłosić się z własnym pomysłem, który zaprezentują przed kolegami i koleżankami, bądź dołączyć do zespołu wokół pomysłu innych uczestniczek i uczestników.


Kiedy: 19.11, godzina 9:00 do 15:00

Gdzie: Crazy Room Gdański Inkubator Przedsiębiorczości Starter

Wydarzenie kierujemy do młodzieży w wieku 10 - 14 lat.


Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2015 (ang. Global Entrepreneurship Week, GEW) to ponadnarodowe wsparcie i stworzenie klimatu dla postaw przedsiębiorczych. Swobodny przepływ myśli, idei, pomysłów! Globalna burza mózgów, której celem jest opracowanie projektów, ponadnarodowe podzielenie się owymi, a następnie ich realizacja. W konsekwencji ukazanie przedsiębiorczości jako bardzo ważnego czynnika rozwoju cywilizacyjnego. Za słowem przedsiębiorczość kryje się całe spektrum postaw i cech charakteru.

Do ŚTP w 2015, podobnie jak w latach poprzednich, przystępuje także Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Będzie to już 4 edycja tego wydarzenia w STARTERZE.

Chcesz zobaczyć, co jeszcze przygotowaliśmy podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości? Sprawdź  szczegóły na www.stp.inkubatorstarter.pl 

W ramach pozostałych wydarzeń:

 • AnacylitsConf - współorganizowana z Microsoft konferencja poświęcona tematyce analizy danych.
 • Start a Startup - jednodniowe wydarzenie dedykowane każdemu, kto chciałby rozwinąć swój startup z najlepszymi mentorami polskiej sceny startupowej.  
 • Creative Morning - inspirujące spotkanie networkingowe. Wśród prelegentów: Marek Przystaś z Duckie Deck.
 • Creative People / Creative Ideas - spotkaj się i porozmawiaj z osobami, które powiedzą Ci, jak osiągnąć sukces zagranicą - Magdalena Gacyk (rynek US) i Marcin Grodzicki (rynek UK).
 • In Business - zajęcia z przedsiębiorczości dla uczniów i uczennic gdańskich szkół
 • #Damy Radę - cykl spotkań ze specjalistami od rozwoju biznesu. Dowiedz się, jak założyć działalność i pozyskać na nią kapitał, jaką formę prawną wybrać, by optymalizować koszty i jak ustrzec się błędów prawnych. O tym na spotkaniach 1on1 opowiedzą m.in. specjaliści z jednej z najlepszych kancelarii prawnych w Polsce - Cytowski & Partners.
 • Konferencja BeZee - międzynarodowa konferencja poświęcona trendom w edukacji.
 • Koduj dla Polski - pierwsze spotkanie społeczności poszukującej technologicznych rozwiązań dla społecznych wyzwań w Trójmieście.
 • FuckUp Night Trójmiasto - cykliczne spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach.
 • Szlachta Startupuje - warsztaty ze startupowania dla młodzieży, podczas których pod okiem mentorów młodzi ludzie mają okazję pogłębić swoją wiedzę i umiejętności związane z rozwijaniem własnego biznesu.
 • Trójmiejska Grupa Testerska - cykliczne spotkania dla programistów i testerów, służące wymianie wiedzy i doświadczeń, jak również miejsce pozwalające poznać się nawzajem.
 • BIZ SIM DAY - 1-dniowe wydarzenie dla absolwentów sztandarowego projektu przedsiębiorczego dla młodzieży Startera: Gdańsk Business Week


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk startup

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Szlachta Startupuje" jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej