To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

Starter dla mam - Moc słowa, czyli kreatywne pisanie w biznesie

Spotkania dla przedsiębiorczych mam, które chcą realizować swoje ambicje zawodowe. Dla tych, które planują założyć własną firmę, wrócić na rynek pracy lub po prostu chcą wyznaczyć swoje zawodowe cele. Będą one okazją dla mam do zyskania wiedzy potrzebnej, żeby ruszyć do przodu ze swoim projektem. Będą szansą na posłuchanie innych przedsiębiorczych mam, które z powodzeniem realizują swoje pomysły. Duża dawka motywacji, możliwość wymiany spostrzeżeń z innymi mamami.

25.10.2018 | CZWARTEK | 16:00-18:30 | zapraszamy na BEZPŁATNE spotkanie w temacie: Moc słowa, czyli kreatywne pisanie w biznesie.

MIEJSCE: INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI STARTER

Prowadzisz swój biznes i szukasz sposobu, by o nim napisać w atrakcyjny sposób? Zasiadasz przy klawiaturze, a tu nie dość, że w głowie pusto, to jeszcze dzieci płaczą? Zapraszamy na warsztat kreatywnego pisania. Będziemy pisać i sprawdzać, które metody są najlepszym sposobem na odświeżenie stylu i wzbogacenie tworzonych treści.

Dla kogo?
Warsztaty dla kobiet, które chcą rozwijać umiejętność twórczego pisania - blogerek, copywriterek czy osób tworzących teksty na potrzeby własnej działalności gospodarczej. Szczególnie zapraszamy młode mamy, które planują rozwinąć swoją firmę.

Czego się dowiesz?
W trakcie zajęć poznasz w praktyce szereg ćwiczeń i technik, które pomagają pokonać pisarski impas i złapać wenę, a tym samym pobudzają do pisania.

Dlaczego warto?
Kreatywne pisanie to narzędzie przydatne nie tylko artystom, ale także każdemu, kto tworzy teksty czy opisy. W trakcie zajęć odwołamy się do doświadczeń uczestników i sprawdzimy, jak można zastosować proponowane metody w swojej codziennej pracy.

Spotkanie poprowadzi Weronika Łucyk.

Absolwentka Wiedzy o teatrze i Kultury współczesnej UJ. Ukończyła Szkołę Pedagogów Teatru i Szkołę Dramatu. Publikowała m.in. w "Didaskaliach" oraz na portalu teatralia.com.pl i taniecpolska.pl. Współpracuje z Instytutem Teatralnym im. Zbigniewa Raszewskiego (m.in. w ramach programu Teatroteka Szkolna). Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Gdańskim, pracuje w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku jako pedagog teatru i specjalistka ds. promocji.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk warsztat

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Starter dla mam - Moc słowa, czyli kreatywne pisanie w biznesie" jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej