To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Social Media + Marketing

29 Maja, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Targi Kielce - Centrum Kongresowe, Kielce

Social Media + Marketing

8 Czerwca, 09:00 - 17:00 od 297,00 zł
Hotel Park, Olsztyn

Spotkanie Klubu "Strefa Kobiet Biznesu" 12 STYCZNIA - Gdańsk

Zapraszamy na kolejne spotkanie biznesowo - networkingowe Klubu "Strefy Kobiet Biznesu"


Spotkanie dedykowane jest Paniom z Trójmiasta i okolic, które prowadzą swoje biznesy i chcą poznać nowe przedsiębiorcze osoby oraz podjąć realną współpracę na różnych płaszczyznach.Będzie to świetna okazja do poznania siebie wzajemnie, wymiany doświadczeń, wspierania się oraz nauki nowych rzeczy :) Będziemy rozmawiać o swoich pasjach, słuchać innych osób i motywować się do sukcesów.


Czas trwania: 18.00-21.00

Miejsce: Sztuka Wyboru ul.Słowackiego 19, GDAŃSK

W cenie KAWA/HERBATA/WODA/ POCZĘSTUNEK 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1TEMAT : Jak zamienić pasję w sukces?

 Wioletta Klinicka - Właścicielka firmy Optimum - http://www.oklinicka.com , trenerka integracji personalnej, certyfikowana trenerka rozwoju osobistego, coach, blogerka, autorka warsztatów. Ostatnio spełniła swoje kolejne marzenie - wydała książkę "Miłość odmieniana przez przypadki", która zyskała już pokaźne grono czytelniczek. Na spotkaniu, posłuchasz historii kobiety, która swoją pasję zamieniła w sukces! Zawalczyła o siebie, a teraz zbiera plony swoich działań.Na spotkaniu zdradzi Wam, jak to robi, że realizuje swoje cele i planuje kolejne. Może właśnie jej metody, przełożą się na Twój sukces?


2 TEMAT : Najnowsze funkcje Facebooka i jak je wykorzystać do promocji marki

Anna - Maria Wiśniewska - Pasjonatka social media marketingu, która pokazuje, że media społecznościowe można w prosty sposób wykorzystać do promocji swojego biznesu oraz własnego wizerunku. Przeprowadza marki od pomysłu na siebie, przez projekt, wykonanie i długofalową dalszą pomoc. Prowadzi agencję Socialme Agency. Można ją znaleźć na fanpage'u Biznes w social media oraz na www.annamariawisniewska.pl. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania marketer, sprzedażowiec i PRowiec.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co zyskujesz, uczestnicząc w spotkaniach klubu?


  • WIEDZA- Jak prowadzić i utrzymać swój biznes. Ustawiczny rozwój, w dzisiejszych czasach, to klucz, do utrzymania i wzmacniania pozycji swojego biznesu.Czy wiesz, że 80% biznesów się zamyka przed upływem 2 lat działalności. a kolejne 10% po upływie kolejnych dwóch. Czy tego chcesz dla swojego biznesu? Uczestnicząc w spotkaniach klubu, masz pewność, że zdobędziesz wiedzę na czasie. To co nas wyróżnia, to przekazywanie wiedzy, w sposób praktyczny i gotowy do zastosowania! Nie są to prelekcje, których nieustannie wszędzie doświadczasz, a w sumie nie wiesz, jak mają się przełożyć na Twój biznes.Bo nie wiesz jak je wdrożyć.. U nas tego nie doświadczysz! Przekazujemy wiedzę oraz na miejscu ćwiczysz jej zastosowanie! Wyjdziesz z gotowym rozwiązaniem Twojego problemu biznesowego, który będzie do Ciebie dopasowane i przełoży się na sukces, o ile je wdrożysz.

  • SKUTECZNY NETWORKING Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas z nowymi kontaktami, a Twoja marka zostanie zauważona! Skąd to wiemy? Bo działamy podwójnie, aby spotkanie było maksymalnie efektywne!! Dlatego przełamujemy lody i przedstawiamy każdy biznes kobiecy, który gościmy, a następnie jest czas, abyście poznały się z tymi, które ubogacą Wasz biznes.
  • REKLAMA TWOJEGO BIZNESU Każda uczestniczka spotkania, w przeciwieństwie do masowych spotkań tego typu, przedstawia swój biznes, lub my to robimy! Nie będzie to dla Ciebie stracony czas, ponieważ pozostałe uczestniczki dowiedzą się, co robisz i kogo poszukujesz do współpracy. Idealna opcja dla osób nieśmiałych, bądź stawiających pierwsze kroki w networkingu.
  • OWOCNE WSPÓŁPRACE Spotkania Klubu trwają ponad 2,5 roku. W tym czasie, wiele kobiecych biznesów osiągnęło sukces i podjęło współpracę. Cieszą nas niezmiernie informacje, o kolejnych projektach, które realizują wspólnie kobiety z naszego klubu.
  • BEZPŁATNE KONSULTACJE Z EKSPERTAMI Potrzebujesz porady księgowego/radcy prawnego/grafika itp? To świetnie! Bo na każdym spotkaniu, będziesz miała możliwość skorzystać z bezpłatnej konsultacji. Nie musisz się obawiać, że trafisz do "pseudo-eksperta" Tylko zaufani i sprawdzeni, mogą być naszymi doradcami. Gwarantujemy Ci bezpieczeństwo i pełną satysfakcję z ich usług. Z czyich usług możesz skorzystać? Zajrzyj tu: SOS KOBIECYCH BIZNESÓW
  • SPOTKANIE PRZY KAWIE Z KOBIETAMI, KTÓRE MYŚLĄ, JAK TY! Wiesz, że jesteśmy wypadkową 5 osób, które nas otaczają? Zadbaj o to, aby było to osoby wartościowe i interesujące. Do nas przychodzą panie, ambitne i niezależne Na pewno nie boją się sięgać po swoje! Nie usłyszysz tu:" A po co Ci to było? Idź lepiej na etat, to stabilna posada…"Pozyskasz koleżanki, może i przyjaciółki, z którymi stworzysz wspaniałą, biznesową ekipę! My z Moniką, również poznałyśmy się na jednym ze spotkań.Teraz czas na Ciebie…
  • MOTYWACJA NA KOLEJNY MIESIĄC DZIAŁAŃ Nikt, tak jak druga kobieta, nie zrozumie Twoich dylematów i problemów. Jesteśmy tu po to, aby nawzajem się wspierać i motywować do działania. Pracując samemu, ciężko o motywację. To ta różnica, kiedy jesteś sama sobie szefem. Nie ma nikogo, kto poklepie po ramieniu i powie"dobra robota!" A jest to nam z pewnością potrzebne, aby efektywnie i skutecznie działać. Podczas spotkań zyskasz mnóstwo energii i motywacji do działania na cały m-c.
  • PRESTIŻOWE I PIĘKNE MIEJSCE SPOTKANIA. Lubimy przebywać w miejscach, które karmią oprócz mózgu, także nasze dusze. Pozwalają nam poczuć się luksusowo i wzmocnić naszą pewność w siebie.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Spotkanie Klubu "Strefa Kobiet Biznesu" 12 STYCZNIA - Gdańsk" jest F.H.U. Joanna Suchocka

Zobacz na mapie

Sztuka Wyboru

ul. J. Słowackiego 19, Gdańsk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej