To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

CODE:ME | Python od podstaw (styczeń - marzec ) || Gdańsk

Jutro, 17:00
Fundacja CODE:ME, Gdańsk

Spotkanie klubu PREMIUM "Strefy Kobiet Biznesu" 22.01.2020 - bilety


Zapraszamy na pierwsze  spotkanie biznesowo - networkingowe społeczności klub PREMIUM "Strefy Kobiet Biznesu"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Spotkanie organizuje:

Joanna Suchocka - Matka założycielka społeczności "Strefa Kobiet Biznesu" twórczyni spotkań "Strefa Kobiet Biznesu", Kreatorka Kobiecych Wydarzeń -Tworzy Wydarzenia dla kobiet  przedsiębiorczych. Mentorka Biznesów Kobiet. Wspiera i promuje kobiecą przedsiębiorczość.

www.strefakobietbiznesu.pl/Monika Wyderka - Strateg budowania Marki w Alltida. Trenerka Wizerunkowo -Marketingowa. Wspiera kobiety biznesu w budowaniu marek marzeń oraz uczy jak budować i promować swoją markę.

www.alltida.pl


Spotkanie klubu PREMIUM "Strefa Kobiet Biznesu" dedykowane jest przedsiębiorczym Paniom z Trójmiasta i okolic, które prowadzą swoje biznesy minimum 2 lata i chcą poznać nowe przedsiębiorcze kobiety oraz podjąć realną współpracę na różnych płaszczyznach.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DATA 22.01.2020

CENA: 50zł

Czas trwania: 18.00- 21.00

Miejsce: O4 FLOW pierwszy w Polsce coworking dla kobiet przedsiębiorczych. Ul. Grunwaldzka 472, Gdańsk Budynek Gate A 


AGENDA SPOTKANIA:


18.00 - 18.15 powitanie uczestniczek przez założycielkę 04 FLOW i  Dominikę Rossa , która zaprasza nas na spotkanie.18.15 - 18.45   Joanna Suchocka TEMAT : "Plemię naszej marki" Czyli jak zbudować zaangażowaną i kupującą społeczność wokół naszej MARKI.

Dowiesz się, dlaczego w dzisiejszych czasach, plemię marki to podstawa zbudowania silnego i dobrze sprzedającego biznesu oraz jak takie plemię wokół marki zbudować. Co je buduje, a co niszczy...

Joanna Suchocka - Matka założycielka społeczności "Strefa Kobiet Biznesu" twórczyni spotkań "Strefa Kobiet Biznesu", Kreatorka Kobiecych Wydarzeń - Tworzy Wydarzenia dla kobiet przedsiębiorczych. Mentorka Biznesów Kobiet. Wspiera i promuje kobiecą przedsiębiorczość.

www.strefakobietbiznesu.pl


18.45 - 19.15   radcy prawni Małgorzata Lipińska i Agata Pawłowska TEMAT : "Zabezpiecz SWÓJ majątek w biznesie i w związku"

Otocz troską swój majątek i bądź uważna w procesie jego gromadzenia. Radcy prawni wskażą, jak z uwagą budować majątek i bezpieczeństwo finansowe zarówno w biznesie jak i związku. Wyjaśnią, jakie prawne aspekty są istotne dla tego, by zarówno Twoja praca zawodowa jak i ta dla rodziny znalazły odzwierciedlenie w przysługującym Ci prawie do majątku.

Małgorzata i Agataradcy prawni od 10 lat prowadzą praktykę zawodową w swojej kancelarii. W tym czasie wspierały biznes i z sukcesem prowadziły procesy sądowe. Praktyka skoncentrowana jest na działaniach prawnych dotyczących majątku (kapitału, nieruchomości i ruchomości) zarówno w biznesie, związkach małżeńskich oraz partnerskich. Wciąż głodne wiedzy i doświadczeń stawiają na rozwój osobisty, zawodowy i finansowy

www.radca.gda.pl. www.radca-pawlowska.pl
19.15 - 19.30  Przerwa na kawę/herbatę/ciasteczka 


19.30 - 20.15  Monika Wyderka -Chodak  TEMAT : "Dla ładnej dziewczyny ludzie zrobią wszystko" 

Czyli jak się ma wygląd zewnętrzny do sukcesu Twojego biznesu? Ludzie nawet nie znając Cię, tworzą historię na Twój temat . Dopowiadają sobie to i owo na podstawie śladowych kontaktów, jakie z Tobą mają. Na szkoleniu dowiesz się, jak połączyć te ślady w spójną całość.

Monika Wyderka - Strateg budowania Marki w Alltida. Trenerka Wizerunkowo -Marketingowa. Wspiera kobiety biznesu w budowaniu marek marzeń oraz uczy jak budować i promować swoją markę.

www.alltida.pl20.15 - 21.00 Networking moderowany

Wszystkie uczestniczki spotkania mają możliwość przedstawić swój biznes (1 minuta) i poznać inne uczestniczki. Co zyskujesz, uczestnicząc w Spotkaniu "Strefy Kobiet Biznesu" ?


  • WIEDZA- Jak prowadzić i utrzymać swój biznes. Ustawiczny rozwój, w dzisiejszych czasach, to klucz, do utrzymania i wzmacniania pozycji swojego biznesu.Czy wiesz, że 80% biznesów się zamyka przed upływem 2 lat działalności. a kolejne 10% po upływie kolejnych dwóch. Czy tego chcesz dla swojego biznesu? Uczestnicząc w spotkaniach klubu, masz pewność, że zdobędziesz wiedzę na czasie, którą możesz zaraz wdrożyć.
  • SKUTECZNY NETWORKING Gwarantujemy, że wyjdziesz od nas z nowymi kontaktami, a Twoja marka zostanie zauważona! Skąd to wiemy? Bo działamy podwójnie, aby spotkanie było maksymalnie efektywne!! Dlatego przełamujemy lody i przedstawiamy każdy biznes kobiecy, który gościmy, a następnie jest czas, abyście poznały się z tymi, które ubogacą Wasz biznes.
  • REKLAMA TWOJEGO BIZNESU Możesz zostać partnerem spotkania i promować swoją markę!
  • OWOCNE WSPÓŁPRACE Spotkania Klubu trwają ponad 4 lata. W tym czasie, wiele kobiecych biznesów osiągnęło sukces i podjęło współpracę. Cieszą nas niezmiernie informacje, o kolejnych projektach, które realizują wspólnie kobiety z naszej społeczności.
  • SPOTKANIE PRZY KAWIE Z KOBIETAMI, KTÓRE MYŚLĄ, JAK TY! Wiesz, że jesteśmy wypadkową 5 osób, które nas otaczają? Zadbaj o to, aby było to osoby wartościowe i interesujące. Do nas przychodzą panie, ambitne i niezależne Na pewno nie boją się sięgać po swoje! Nie usłyszysz tu:" A po co Ci to było? Idź lepiej na etat, to stabilna posada…"Pozyskasz koleżanki, może i przyjaciółki, z którymi stworzysz wspaniałą, biznesową ekipę! My z Moniką, również poznałyśmy się na jednym ze spotkań.Teraz czas na Ciebie…
  • MOTYWACJA DO DZIAŁANIA Nikt, tak jak druga kobieta, nie zrozumie Twoich dylematów i problemów. Jesteśmy tu po to, aby nawzajem się wspierać i motywować do działania. Pracując samemu, ciężko o motywację. To ta różnica, kiedy jesteś sama sobie szefem. Nie ma nikogo, kto poklepie po ramieniu i powie"dobra robota!" A jest to nam z pewnością potrzebne, aby efektywnie i skutecznie działać. Podczas spotkań zyskasz mnóstwo energii i motywacji do działania na cały m-c.
  • PIĘKNE MIEJSCE SPOTKANIA. Lubimy przebywać w miejscach, które karmią oprócz mózgu, także nasze dusze. Pozwalają nam poczuć się luksusowo i wzmocnić naszą pewność w siebie.To taka piękna chwila dla siebie <3

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku Kobiety w biznesie Kontakty biznesowe Networking Przedsiębiorczość wydarzenia Gdańsk biznes

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Spotkanie klubu PREMIUM "Strefy Kobiet Biznesu" 22.01.2020" jest F.H.U. Joanna Suchocka

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej