To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 900,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Commerce

10 Maja, 10:00 - 19:00 od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #75

15 Maja, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

18 Maja - 19 Maja od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Skuteczne budowanie marki

"SKUTECZNE BUDOWANIE MARKI"


Miej odwagę się wyróżnić! - odkryj cechy, które czynią Cię wyjątkowym.

Ze spotkania wyjdziesz bogatszy o praktyczne informacja jak zbudować swoją markę, jak naprawić błędy, które w trakcie popełniliśmy oraz co jest kluczem do budowania zaufania w relacji z klientem. Jak wyróżnić się wśród innych, kiedy wydaje się, że wszystko już zostało wymyślone? Możemy też Ciebie zapewnić, że otrzymasz moc inspiracji i pomysłów jak rozwijać dalej swoją firmę.Spotkanie odbędzie się 29 lutego 2016 w godz. 18:00-20:00, na terenie w Olivia Business Centre, w budynku O4 , Aleja Grunwaldzka 472 Gdańsk.


PROGRAM:

18:00 - 18:10 Powitanie
18:10 - 18:20 ,,Jak zachwycić głosem. Kilka słów o tym, jakich głosów słuchamy chętniej'' - Monika Błajet- Grabowska, psycholog.
18:20 - 18:45 ,, Jak na chybił trafił zbudować markę - czyli dlaczego ważna jest intuaicja w biznesie'' - Anna Kłosowska, właścicielka marki Odmęty Absurdów.

18:45 - 19:10 Przerwa kawowa, networking

19:10 - 20:00 "Rozganianie chmur i bycie ostatnią małpą, czyli podręcznik nowoczesnego budowania marki" - Paweł Tkaczyk, właściciel MIDEA, autor książek "Zakamarki marki" i "Grywalizacja".

********************
PRELEGENCI

Anna Kłosowska- autorka Odmętów Absurdu, która w charakterystycznej formie, humorystycznie i często z przekąsem opisuje nasz mały świat. Jej grafiki, koszulki, kubeczki chętnie kupują zarówno mężczyźni jak i kobiety. W styczniu wydała pierwszy album ze swoimi grafikami "Odmęty Absurdu".

"Jakiś czas temu zagadał do mnie kolega i powiedział, że śledzi moje poczynania na Odmętach Absurdu i jest pełen uznania, gdyż on zajmuje się tym zawodowo, a ja to robię tak na chybił trafił, a jednak mi się udało! - Chętnie opowiem wam o moim "chybił-trafił", o tym dlaczego ważna jest autentyczność, jak "nieprofesjonalizm" działa czasem na naszą korzyść i dlaczego robienie tego co się lubi ma głęboki sens dla naszego biznesu".

Paweł Tkaczyk- bloger, mówca inspirujący i motywujący, autor dwóch bestsellerowych książek: "Zakamarki marki" i "Grywalizacja". Jak sam o sobie mówi, zarabia na życie opowiadaniem historii. Jego firma MIDEA tworzy silne marki dla Agory, AmRest czy Diners Club International. Współpracuje także z Grupą Allegro, Money.pl oraz wieloma średnimi i małymi firmami.

,,Marka jest jak pogoda - zawsze jest jakaś. Z tą małą różnicą, że na pogodę wpływu nie mamy (no dobrze, potrafimy zasiewać chmury) a zmiana postrzegania Twojej marki (także osobistej) to często kwestia kilku prostych zabiegów. O tych prostych, o tych bardziej skomplikowanych a także o narzędziach, które taką zmianę ułatwią - będzie ten wykład.''

********************

TWOJA INWESTYCJA

Do 23.02 lutego 65zł/ 1 bilet. Później cena rośnie do 80zł/1 bilet


********************

Masz pytania? Napisz: kontakt@fontes.com.pl

Zapraszamy!

Zespół Ad Fontes

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Skuteczne budowanie marki" jest FUNDACJA AD FONTES

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej