To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

CODE:ME | Python od podstaw (styczeń - marzec ) || Gdańsk

Środa, 17:00
Fundacja CODE:ME, Gdańsk

Po ołówku do celu - warsztaty rysunkowe z Henrykim Glazą

O projekcie:

Celem całego projektu ,,Kultura spotyka biznes" jest ukazanie potencjału współpracy między kulturą i sztuką a biznesem poprzez działania edukacyjne. Warsztaty, dyskusje, konsultacje i mentoring mają za zadanie wzmacniać kompetencje i wiedzę odbiorców kultury, jednocześnie pokazując znaczenia kultury i sztuki jako podstawy przemysłów kreatywnych. W trakcie wspólnych warsztatów i spotkań menedżerowie i artyści poznają wzajemnie swoje umiejętności, kompetencje oraz specyfikę pracy. Efektem cyklu warsztatów będzie nawiązanie relacji i pobudzenie sektorów kreatywnych.

O warsztacie:

Warsztaty plastyczne "Po ołówku do celu" mają na celu przedstawienie uczestnikom sposobu pracy profesjonalnego grafika, oraz poznanie podstawowych właściwości projektów graficznych z tzw. character design. Przy pomocy prostych ćwiczeń, które będą wykonywane przez uczestników, będziemy mogli zobaczyć jak myśleć o twórczym procesie, jak rozbudzać swoją kreatywność przy projektowaniu oraz na co zwrócić uwagę. Każde ćwiczenie poprzedzone będzie krótkim wstępem prowadzącego oraz zilustrowaniem go wybranymi przykładami własnych prac oraz grafik powszechnie znanych. Pozwoli to uczestnikom dostrzec, jak omawiane aspekty funkcjonują w zrealizowanych projektach. Samodzielne rysowanie i wykonywanie ćwiczeń pozwoli sprawdzić praktycznie czym charakteryzują się omawiane zagadnienia. Nadrzędnym celem warsztatów jest też spotkanie środowisk, które na co dzień nieczęsto mogą się spotkać. Poznanie odmiennych dziedzin działania, oraz modelów pracy ma za zadanie wzbogacić oba środowiska i ich proces twórczy.

Warsztaty odbędą się 29.09.2017 godz. 17.00-21.00.

O prowadzącym:

Henryk Glaza  - pedagog, twórca komiksów, storybordzista i ilustrator w studiu animacji. Pod pseudonimem Henryk zadebiutował komiksem Tylko Spokojnie, którego historia (oparta na prawdziwych wydarzeniach) opowiada o zmaganiach z rakiem. Prowadzi warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych. Mieszka z rodziną w Gdańsku.


Więcej informacji na stronie: Kultura Spotyka Biznes - Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku Rysunek wydarzenia Gdańsk Henryk Glaza

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Po ołówku do celu - warsztaty rysunkowe z Henrykim Glazą" jest Instytut Kultury Miejskiej

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej