To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

PROSPECTING NOWEJ GENERACJI - EFEKTYWNE METODY POZYSKANIA KLIENTÓW - Kraków

Pojutrze, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
BEST WESTERN PREMIER KRAKÓW HOTEL, Kraków

PROSPECTING NOWEJ GENERACJI - EFEKTYWNE METODY POZYSKANIA KLIENTÓW - Poznań

11 Maja, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Sale konferencyjne OMEGA, Poznań

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

6 Czerwca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Centum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Moja praca, moje projekty | Akademia Nowych Mediów

Zapraszamy na 4 dniowe szkolenie "Moja praca, moje projekty" w ramach Akademii Nowych Mediów, które dotyczy  wykorzystywania narzędzi cyfrowych i możliwości jakie daje internet w pracy, samoorganizacji, planowania i komunikacji. Zadbamy również o bezpieczeństwo danych i informacji w internecie. Szkolenie odbędzie się w dniach: 25-26. marzec i 1-2. kwietnia. Warsztaty odbędą się w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku (Plac Władysława Bartoszewskiego 1, Gdańsk).

Informacji udziela koordynatorka projektu Karina Rojek: karina.rojek@ikm.gda.pl, tel. 664974079.

Program:

25. marca 2017 roku | 9.00-17.00

"Moja praca. Razem ale osobno. Wspólna praca w internecie. Podstawy samoorganizacji i komunikacji zespołu projektowego" prow. Grzegorz Stunża

Celem szkolenia jest przekazanie podstawowej wiedzy na temat skutecznej współpracy on-line zespołów projektowych oraz dostarczenie ramowego schematu działań dla konstrukcji "sieciowego zespołu projektowego". Przygotowany przez nas materiał kierujemy do liderów i liderek zespołów oraz do osób pretendujących do bycia liderami zarządzającymi projektami prowadzonymi z wykorzystaniem internetu oraz do inicjatorów projektów.

26. marca 2017 roku | 9.00-17.00

"Moje projekty. Design thinking i tworzenie cyfrowych projektów dla kultury" prow. Magdalena Laine-Zamoyska

Warsztaty ma na celu zaprezentowanie koncepcji "design thinking", czyli myślenia projektowego w tworzeniu cyfrowych projektów. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z podejściem, poszczególnymi krokami procesu projektowego oraz konkretnymi metodami i technikami. Szczególny nacisk zostanie położony na specyfikę projektów realizowanych w instytucjach kultury. Uczestnicy warsztatu zdobędą praktyczne umiejętności, które będą mogli wykorzystywać na co dzień w planowanych i realizowanych projektach.

1. kwietnia 2017 roku | 10.00-18.00

"Moje bezpieczeństwo w sieci. Tożsamość cyfrowa i ochrona wizerunku." prow.Karolina Szczepaniak

Warsztat adresowany do osób, które chcą poznać podstawowe przepisy prawa związane z Internetem. Warsztat jest adresowany do nieprawników i będzie skupiał się na praktycznych konsekwencjach wybranych zagadnień prawnych. Zdobyta na warsztacie wiedza pozwoli na poruszanie się po sieci z większą swobodą i pewnością siebie.

2. kwietnia 2017 roku | 10.00-14.00

"Mój internet. Jak ogarnąć informacyjny chaos." prow. Katarzyna Michałowska

Do każdego codziennie dociera inna porcja informacji. Jedni śledzą ulubione strony, drudzy zazwyczaj korzystają z e-maila, a pozostali zbierają informacje w social mediach. Jednakże każdy z nas zmaga się z kilkoma podstawowymi problemami. Musimy przeanalizować zbyt dużo informacji i potrzebujemy uporządkować je w jakiś sposób. Są informacje, do których chcielibyśmy wrócić, obawiamy się, że ważne tematy nas ominą lub, że nie będziemy mieli w porę dostępu do innowacyjnych treści oraz, że źródło otrzymanych artykułów jest niewiarygodne. Szkolenie jest przygotowane w taki sposób, by pomóc użytkownikowi sieci uporządkować gromadzone informacje. Pokazuje, jak zebrać cenne dane i sprawdzić, czy są wartościowe, jak zainspirować się ciekawą treścią oraz jak być na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi.

Ilość miejsc ograniczona. Bilet gwarantuję udział w 4 dniach szkoleń (I weekend 25-26 marca, II weekend 1-2 kwietnia). Koszt: 123 zł. Godziny szkolenia zostaną podane po zapisie. 

W cenie biletu:

- udział w 4 dniowym szkoleniu

- lunche 

- przerwy kawowe

- zaświadczenie dla uczestnika

Akademia Nowych Mediów to kompleksowy projekt, którego celem jest podniesienie kompetencji kadr kultury w zakresie edukacji medialnej i informacyjnej. Chcemy pokazać jak można wprowadzać elementy edukacji medialnej i informacyjnej w działania animacyjne oraz programy edukacyjne w kulturze. Zależy nam również na pokazaniu jak bezpośrednio można edukować o nowych mediach, a także jak mogą one wzbogacić warsztat pracy kadr kultury.

Szczegóły dotyczące szkolenia: http://www.akademia.medialabgdansk.pl/akademia-nowych-mediow-2017/

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Moja praca, moje projekty | Akademia Nowych Mediów" jest Instytut Kultury Miejskiej

Zobacz na mapie

Muzeum II Wojny Światowej

Plac Władysława Bartoszewskiego 1, Gdańsk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej