To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Kobieca natura inżynierii - spotkanie dla kobiet

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie, szczególnie dedykowane kobietom, które pracują lub planują rozpocząć karierę w branżach technicznych. Jeśli lubisz nowe technologie, jesteś z wykształcenia inżynierem (choć, jak się przekonasz, nie jest to warunek konieczny), chcesz rozwinąć skrzydła z pomocą innych kobiet, które osiągnęły sukces pracując w typowo męskim świecie, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie!

To będzie dobry czas rozmów, networkingu, poznasz osoby, które zaczynały karierę jakiś czas temu i dziś są nie tylko świetnymi mamami, ale też niekwestionowanymi autorytetami w swoich branżach. Pracują w świecie mężczyzn, pamiętając o rodzinach i kobiecości. Kobieca natura inżynierii jest dla nich codziennością. Zapraszamy Cię do tego świata. Poznasz też bliżej firmę United Technologies Corporation, ścieżki kariery, aktualne wakaty, nasze mocne strony i osoby, które nam zaufały i z nami tworzą zaawansowane rozwiązania dla biznesu różnych sektorów i branż.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą dwie kobiety, które odniosły sukces w męskim świecie:

Ewa Pigna: laureatka nagrody 2016 technology Woman of the Year, CTO Lenel, Climate, Controls & Security, United Technologies Corp. (UTC),

Katarzyna Pakosińska: najsłynniejsza polska artystka kabaretowa. 

Miejsce, jakie wybraliśmy na nasze spotkanie to Sztuka Wyboru. Klimatyczne i wygodne wnętrze, nowoczesny design, pyszna kawa, świetne towarzystwo - tak lubimy spędzać soboty!  

Tworząc program, zależało nam na tym, żebyś mogła poświęcić czas tego spotkania sobie i swoim zawodowym oczekiwaniom, żebyś mogła poznać ciekawych ludzi, którzy być może pomogą Ci skutecznie zarządzać swoją karierą. Dlatego pomyśleliśmy o wszystkim, co dla Ciebie najważniejsze: przygotowaliśmy specjalny program atrakcji dla dzieci w różnym wieku. Dedykowane warsztaty i zabawy poprowadzą doświadczeni edukatorzy laboratorium Smart Lab. Maluchy będą mogły skorzystać ze specjalnego kącika zabaw, w którym będą czekać na nie mega klocki, bujaki, jeździki!

UWAGA: Ilość miejsc jest ograniczona, więc najlepiej już teraz zamów bezpłatny bilet!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk Ewa Pigna Katarzyna Pakosińska Kobiety

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Kobieca natura inżynierii - spotkanie dla kobiet" jest UTC Fire & Security Polska Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej