To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

FuckUp Nights Trójmiasto #32


Serdecznie zapraszamy na pierwsze w Nowym Roku,  #32 spotkanie FuckUp Nights Trójmiasto! :)

Uczmy się na błędach innych. 
Nie może Cię zabraknąć!

FuckUp Nights (FUN) to globalny ruch, organizujący spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub

projektach. W trakcie spotkań jest czas na historie, pytania i… ŚWIĘTOWANIE BŁĘDÓW.


Kiedy? 15 luty 2018 godz. 18.00

Gdzie? Inkubator Przedsiębiorczości Starter | ul. Lęborska 3b, Gdańsk

AGENDA SPOTKANIA
18:00 - 18:15 - Otwarcie
18:15 - 18:40 - "Wyjątkowo droga lekcja angielskiego, czyli jak stracić 45000 zł i wyjść na tym na plus?" - Wiktor Jodłowski, Talkersi
18:40 - 19:20 - Przerwa
19:20 - 19:45 - "O największej rotacji pracowników ever!" -  Aleksandra Danuta Romanek, Akademia Rozwoju Osobistego Columbus

19:45 - 20:05 - "Jak na porażkach zbudować rozpoznawalny brand szkoleniowy w branży HR- Adrian Martinez - CMO firmy szkoleniowo-konsultingowej HR EmbassyKILKA SŁÓW O PRELEGENTACH:

Wiktor Jodłowski

Przedsiębiorca 24/6/365. Stale szukający sposobów, by jeszcze skuteczniej pomagać ludziom wokół siebie. Zawodowo zajmuje się pomaganiem Polakom w przełamywaniu bariery mówienia w ramach inkubatora językowego Talkersów. Mówca publiczny. Patriota. Wielki fan XBOXa, Netflixa i Texas Hold 'em Poker. 
Aleksandra Danuta Romanek 

współzałożycielka marki roomsy.pl zajmującej się zarządzeniem oraz sprzedażą nieruchomości, manager w polskiej firmie IMIN Group prowadzącej sprzedaż budek dźwiękoszczelnych na całym świecie oraz Dyrektor Akademii Rozwoju Osobistego Columbus. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie na kierunku politologii, menadżer oraz handlowiec z dużym doświadczeniem, popartym sukcesami. Pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją zawodową nr 20985. Do stycznia 2017 roku dyrektor oddziału biura nieruchomości, w którym odpowiadała za całość procesów związanych z zarządzaniem placówką. . To tu miała okazję zdobyć doświadczenie bazując na niejednym fuckupie - w tym bardzo dużej rotacji pracowników. Jej sukces zawodowy wynika z innowacyjności w działaniu oraz nieustającemu entuzjazmowi, któremu przyświecają słowa Walta Disneya "Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać". Prywatnie aktywistka na rzecz inicjatyw społecznych, miłośniczka biegów długodystansowych, jazdy konnej oraz sportów ekstremalnych, dzięki którym skutecznie podnosi poziom hormonu motywacji we krwi. Szczęśliwa posiadaczka i użytkowniczka MZ-tki z 1981 roku. W chwilach wolnych od pracy i sportu zaczytuje się w Witkacym oraz książkach historycznych.Zawsze pełny energii!


Adrian Martinez 

CMO oraz współzałożyciel firmy szkoleniowo-konsultingowej HR Embassy. Konsultant, szkoleniowiec i praktyk, od lat związany z branżą marketingową. Szkoli klientów z zakresu komunikacji i reklamy na Facebooku i LinkedIn oraz strategii obecności marki online (współpracował z brandem szkoleniowym Sprawny.Marketing, jak również̇ prowadzi szkolenia dedykowane). Wśród klientów, z którymi współpracuje i dla których prowadził szkolenia znajdują̨ się̨ firmy takie jak: Cushman & Wakefield, Badura, Kitchen Aid, ISTV, infoShare, e-point czy Pruchnik.
Jest również prelegentem na wielu konferencjach branżowych takich jak: I love Marketing, Golden Marketing Conference, Pipeline Summit, Babel Camp czy Akademia Marketingu.
Prywatnie angażuje się̨ w liczne akcje charytatywne i dobroczynne. Aktywnie wspiera miedzy innymi projekty Szkoła 3.0 czy KarmimyPsiaki.pl.Organizatorzy:


Partner:

Patron medialny: 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "FuckUp Nights Trójmiasto #32" jest GDAŃSKA FUNDACJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej