Edu Generator: Jak dobrze rozmawiać o błędach i porażkach?

Zapraszamy na pierwszy w Nowym Roku EduGenerator, a w nim warsztaty i odpowiedź na pytanie "Jak dobrze rozmawiać o błędach i porażkach"?

Słyszeliście już, że trzeba "uczyć się z porażek", ale nie wiecie, jak to robić? Boicie się mówić o swoich niepowodzeniach lub rozmawiać o błędach z kolegami, szefami czy uczniami? Chcecie przekonać się, jak wykorzystywać niepowodzenia do rozwoju osobistego i zawodowego - własnego i Waszych uczniów?

Co oznacza "dobre rozmawianie o błędach i porażkach"?

Jest to taka rozmowa, która nie powoduje konfliktów, ale pozwala na wykorzystanie doświadczenia wyniesionego z przeżytego niepowodzenia. Taka rozmowa nie prowadzi do wypominania błędów, oskarżeń czy obarczania kogoś winą, co zazwyczaj kończy się konfliktem między rozmówcami. Dobra rozmowa o porażce ma doprowadzić do zdobycia doświadczenia z tego, co się przydarzyło i wymyślenia, jak to doświadczenie wykorzystać w przyszłości, aby unikać lub zminimalizować szansę pojawienia się podobnych błędów. Doświadczenie wyniesione z porażek jest cenne nie tylko dla rozmówców, ale też dla zespołu, klasy, rodziny czy ogólnie społeczeństwa.

Nasz gość, Jarek Łojewski, pomoże Wam zrozumieć, jak wykorzystać porażkę jako okazję do zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia, a także rozwinąć umiejętności, które pomogą rozmawiać na temat błędów i niepowodzeń we właściwy sposób.

W trakcie warsztatów Uczestnicy ćwiczenia korzystając z kart Failowship, stworzonych w ramach Fundacji Dobra Porażka, praktycznie doświadczą sposobu dobrego rozmawiania o niepowodzeniach.

Agenda spotkania:

  • Rozmowy o "dobrej porażce"
  • Koło porażek - zabawa z drobnymi nagrodami
  • Ćwiczenie z kartami Failowship

Prowadzący: Jarek Łojewski

Menedżer, coach, trener, doradca

Założyciel Fundacji Dobra Porażka. Twórca narzędzia Failowship. Twórca konferencji Dzień Porażki. Dawniej "ojciec chrzestny" i organizator spotkań FuckUp Nights.

W ramach Fundacji pomaga uczyć się na przeżytych niepowodzeniach. Pokazuje, jak w praktyce wykorzystać doświadczenie zdobyte z wcześniejszych działań. Przygotowuje do radzenia sobie z problemami i przeszkodami, które stają na drodze sukcesu, w ich przepracowaniu, wyciąganiu nauk z doświadczeń i ich wykorzystaniu do realizacji stawianych celów.


Więcej informacji:

O Fundacji: https://dobraporazka.pl

O kartach Failowship: https://failowship.comWięcej informacji o cyklu wydarzeń: http://edugenerator.inkubatorstarter.pl/


Inspirujemy, pokazujemy nowe metody, technologie, innowacyjne rozwiązania edukacyjne.

Udział bezpłatny

Zarejestruj się

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku Edukacja wydarzenia Gdańsk Krzysztof Kanawka

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Edu Generator: Jak dobrze rozmawiać o błędach i porażkach?" jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Edu Generator: Jak dobrze rozmawiać o błędach i porażkach?
30 Stycznia 2020, 15:00

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Dzisiaj, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej