To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Blockchain Alliance Cracow

Pojutrze, 14:00 - 22:00
Audytorium im. W. Danka, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie​​, 30-084 Kraków

HTML I CSS I JavaScript I kurs #PLEOmethod od podstaw!

5 Stycznia, 09:00 1 845,00 zł
PLEO method, Kraków

Darmowe lub niedrogie aplikacje wspomagające produktywność i organizację pracy w NGO

Organizacje pozarządowe zwykle borykają się z niedoborem rąk do pracy, kapitału i często bardzo oszczędnie używają narzędzi licencjonowanych.

Jednak różnorodne aplikacje mogą mocno pomóc w pracy, umożliwić pracę zespołową i zdalną, efektywnie realizować projekty. Część z tych możliwości dostępna jest za darmo, część za niewielką opłatą. To spotkanie ma na celu wymianę doświadczeń w kwestii różnych narzędzi na otwartej licencji lub dostępnych dla organizacji pozarządowych na bardzo dogodnych warunkach.

Spotkanie odbędzie się 7 września o godz. 17.00 w siedzibie Fundacji Gdańskiej, na ul. Długi Targ 28/29 (wejście od ul. Pończoszników).

Prowadzący: Tomasz Nadolny

"Na co dzień pracuję w wielu różnorodnych projektach z różnymi zespołami ludzi. Przetestowałem już wiele płatnych i darmowych narzędzi i chciałbym podzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie. Jeśli to będzie możliwe, to chciałbym również usłyszeć opinie na ten temat od przedstawicieli innych organizacji."

"FG Sharing" to cykl spotkań, podczas których przedstawiciele Fundacji Gdańskiej (ale i nie tylko) dzielą się specjalistyczną wiedzą z obszarów, którymi zajmują się na co dzień.  

Najbliższe spotkanie przeznaczone jest dla przedstawicieli fundacji, stowarzyszeń, grup aktywnych w obszarze wolontariatu, ale i nie tylko! Zapraszamy wszystkich, którzy o tym temacie chcą dowiedzieć się więcej.

Warsztaty są bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Darmowe lub niedrogie aplikacje wspomagające produktywność i organizację pracy w NGO" jest Fundacja Gdańska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej