To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 490,00 zł
Kraków, Kraków

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - WARSZAWA

21 Marca, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Centrum szkoleniowe BTI, Warszawa

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - OLSZTYN

15 Marca, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Wileński, Olsztyn

NOWOCZESNE TECHNIKI POKONYWANIA OBIEKCJI I FINALIZACJI SPRZEDAŻY - GDAŃSK/SOPOT

16 Marca, 09:00 - 18:00 od 170,00 zł
Hotel Haffner, Sopot

Creative People/ Creative Ideas z Magdą Gacyk i Marcinem Grodzickim

17.11.2015 (wtorek) o godzinie 17:00 po raz kolejny w naszym Starterowym Crazy Roomie odbędzie się spotkanie z serii Creative People/ Creative Ideas. Tym razem tematem naszych rozmów będą ekosystemy UK i US. O tym czym się różnią, a w czym są podobne, jakie są ich wady i zalety, jak się w nich odnaleźć i do nich dostać, gdzie bywać i jak się wyróżnić oraz o wielu innych ciekawostkach opowiedzą:


Magda Gacyk, dziennikarka radiowa i telewizyjna, tłumaczka, socjolożka. Pierwszy raz do Doliny Krzemowej trafiła ponad dekadę temu. Od tamtej pory z niezmienną fascynacją i niesłabnącym podziwem przygląda się temu unikalnemu ekosystemowi. Efektem tych obserwacji jest książka "Ścigając Steve'a Jobsa".Marcin Grodzicki- biznes developer z ponad 5-letnim doświadczeniem w branży TMT (Codility.com, AdTaily.com, Agora S.A.), zwycięzca SeedcampWeek w 2009 w Londynie wraz z zespołem Codility. Swoją karierę zaczynał w firmach zajmujących się twardym IT: serwisowa obsługa klientów, data center itd. Jego pierwszym własnym projektem było Resonance, biznes będący połączeniem content marketingu z technologiami reklamowymi. Potem pojawił się kolejny - Boom, który polegał na rozprzestrzenianiu treści przez sieci społecznościowe pracowników. W końcu razem z Grzegorzem Bzówką postanowili stworzyć coś nowego - Start Holidays czyli internetowy pośrednik turystyczny, który działa w oparciu o pakiety dynamiczne.


Poza ekosystemami zagranicznymi mamy również nasz polski, który intensywnie rozwijamy! Opowiadać o naszym ekosystemie będzie lokalny ambasador organizacji Startup Poland, Mateusz Cybula. Startup Poland pomaga stworzyć pełny obraz tego, co się w polskim startupowym systemie obecnie dzieje. Także i Wy będziecie mieli szansę dołożenia swojej cegiełki do nowej startowej encyklopedii, a więcej szczegółów na spotkaniu! 

                                                                          

Przygotujcie skoroszyty pytań bo okazja do spotkania w jednym miejscu to nie lada wyzwanie!  Ale co dla innych jest niewykonalne może się udać tylko w Starterze! Obiecujemy, że będzie ciekawie, inspirująco a próg Crazy Roomu przekroczycie nie z pigułką, a z workiem wiedzy! :)
Chcesz zobaczyć, co jeszcze przygotowaliśmy podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości? Sprawdź  szczegóły na www.stp.inkubatorstarter.pl 

W ramach pozostałych wydarzeń:

 • AnacylitsConf - współorganizowana z Microsoft konferencja poświęcona tematyce analizy danych.
 • Start a Startup - jednodniowe wydarzenie dedykowane każdemu, kto chciałby rozwinąć swój startup z najlepszymi mentorami polskiej sceny startupowej.  
 • Creative Morning - inspirujące spotkanie networkingowe. Wśród prelegentów: Marek Przystaś z Duckie Deck.
 • Creative People / Creative Ideas - spotkaj się i porozmawiaj z osobami, które powiedzą Ci, jak osiągnąć sukces zagranicą - Magdalena Gacyk (rynek US) i Marcin Grodzicki (rynek UK).
 • In Business - zajęcia z przedsiębiorczości dla uczniów i uczennic gdańskich szkół
 • #Damy Radę - cykl spotkań ze specjalistami od rozwoju biznesu. Dowiedz się, jak założyć działalność i pozyskać na nią kapitał, jaką formę prawną wybrać, by optymalizować koszty i jak ustrzec się błędów prawnych. O tym na spotkaniach 1on1 opowiedzą m.in. specjaliści z jednej z najlepszych kancelarii prawnych w Polsce - Cytowski & Partners.
 • Konferencja BeZee - międzynarodowa konferencja poświęcona trendom w edukacji.
 • Koduj dla Polski - pierwsze spotkanie społeczności poszukującej technologicznych rozwiązań dla społecznych wyzwań w Trójmieście.
 • FuckUp Night Trójmiasto - cykliczne spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach.
 • Szlachta Startupuje - warsztaty ze startupowania dla młodzieży, podczas których pod okiem mentorów młodzi ludzie mają okazję pogłębić swoją wiedzę i umiejętności związane z rozwijaniem własnego biznesu.
 • Trójmiejska Grupa Testerska - cykliczne spotkania dla programistów i testerów, służące wymianie wiedzy i doświadczeń, jak również miejsce pozwalające poznać się nawzajem.
 • BIZ SIM DAY - 1-dniowe wydarzenie dla absolwentów sztandarowego projektu przedsiębiorczego dla młodzieży Startera: Gdańsk Business Week


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku szkolenia Przedsiębiorczość wydarzenia Gdańsk inspiracja

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Creative People/ Creative Ideas z Magdą Gacyk i Marcinem Grodzickim" jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

Zobacz na mapie

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER

ul. Lęborska 3B, Gdańsk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej