To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Blockchain Alliance Cracow

Pojutrze, 14:00 - 22:00
Audytorium im. W. Danka, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie​​, 30-084 Kraków

Starter dla mam - Moc słowa, czyli kreatywne pisanie w biznesie

Czwartek, 16:00 - 18:30
Inkubator Starter, Gdańsk

Creative Morning "Siła w tłumie!'

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak go sfinansować? A może chcesz sprawić, żeby społeczność dowiedziała się o Twojej inicjatywie? Dołącz do kolejnego Creative Morning i poznaj tajniki crowdfundingu. Podczas spotkania dowiesz się jaki potencjał drzemie w tłumie, czym jest, jak działa i co można zyskać dzięki finansowaniu społecznościowemu.

Idea crowdfundingu nie jest skomplikowana - prywatne osoby niewielkimi kwotami wspierają konkretny projekt. Stworzenie kampanii to złożony proces, ale potencjał, takiego finansowania jest bardzo duży - trzeba go tylko odpowiednio wykorzystać. Jedna z najbardziej znanych, polskich kampanii w ostatnich latach to Pebble, zegarek z wyświetlaczem takim jak w czytniku Kindle'a, z możliwością połączenia z systemem operacyjnym iPhone'a lub Androidem. Już przez pierwsze dwie godziny od rozpoczęcia zbiórki, pomysłodawcom udało się zrealizować cel i zgromadzić 100 tys. dolarów. W kampanię zaangażowało się 65 tys. prywatnych darczyńców. Chcesz się dowiedzieć, jak to zrobili? Przyjdź już 29 kwietnia, na godz. 9.00 do STARTERA.

Crowdfunding jest wyrazem zachodzącej w dzisiejszym świecie zmiany: inwestorzy, czy zarządy wielkich firm nie są już niezbędni! Dziś to tłum ma siłę decydowania.Prelegenci Creative Morning:

Michał Połetek
Od najmłodszych lat zaangażowany w działalność społeczną z krótkim romansem z polityką. Przeszedł drogę od samorządowca, przez pracownika uczelni, startupowca i wreszcie organizatora kampanii crowdfundingowych. Obecnie #crowdfundingHERO w PolakPotrafi.pl. Jest koordynatorem największych kampanii crowdfunidngowych w Polsce. Porzucił studia na Politechnice Poznańskiej, by zająć się własnym startupem. Zawsze przedkłada praktykę nad teorię i lubi samodzielnie dochodzić do dobrych rozwiązań. Crowdfunding to dla niego największa rewolucja społeczna naszych czasów. Współtworzył i rozwija natłok.pl, pierwszą w Polsce redakcję skupioną wyłącznie na crowdfundingu. Bardzo często zadaje sobie jedno z najistotniejszych pytań w życiu: Dlaczego ludzie... są?Mateusz Chłodnicki

pomysłodawca i założyciel Shuttout. Od 16 lat związany z biznesem internetowym. Pierwszą firmę zajmującą się hostingiem internetowym założył na pierwszym roku studiów. Współzałożyciel pierwszego w Polsce i największego wydawnictwa elektronicznego Złote Myśli. Zaangażowany w tworzenie platformy Nexto.pl. Pasjonat nowych technologii, internetu i fotografii.Marek Cieśla
przedsiębiorca z międzynarodowym doświadczeniem w dziedzinie rozwoju przedsiębiorstwa oraz marketingu. Pracował w DivX Inc. Rovi i Bittorent. Założyciel ALLPlayer Group (ALLPlayer, Catzilla), MIMIGroup (Thorksan, FriendlySocial) i Sher.ly. Prezes Spółki Akcyjnej Woolet (zajmującej się inteligentnymi akcesoriami codziennego użytku dla mężczyzn jak portfele, breloki do kluczy, które powiadamiają o ich zgubieniu lub pozostawieniu), która pozyskała ponad 400 tys. dolarów podczas kampanii Kickstarter oraz w ramach przedsprzedaży i inwestora na poziomie 500 tys. dolarów. Prywatnie tata, fan CrossFit'u, absolwent MBA Oxford Brook.


Plan spotkania:

09:00 - 09:30 - Rejestracja uczestników i networking
09:30 - 10:00 - "Crowdfunding w służbie zmiany" - Michał Połetek (PolakPotrafi.pl)
10:00 - 10:20 - "4 kroki do tego jak zbudować społeczność i zebrać 57.000 PLN w 45 dni" - Mateusz Chłodnicki (Shuttout)

10:20 - 10:40 - "Przedsprzedaż jako forma walidacji pomysłu na biznes" - Marek Cieśla (Woolet)
10:40 -  ……. - Networking i nieformalne rozmowy kuluaroweWstęp na spotkanie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Organizator


Partner

Patron medialny

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Creative Morning "Siła w tłumie!'" jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej