To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 010,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

Creative Morning -Od startupu do SUKCESU czyli jak osiągnąć zamierzone cele na rynkach zagranicznych

Przed nami kolejne inspirujące, śniadanie biznesowe Creative Morning, tym razem w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. 16.11.2015 (poniedziałek) o 9:00 naszymi gośćmi będą przedstawiciele startupów, które z sukcesami wyszły na rynki europejskie a nawet globalne. W swoich prezentacjach odpowiedzą na pytania m.in.: w jaki sposób nawiązać współpracę na rynkach zagranicznych, jak taka współpraca wygląda, jak pozyskać inwestora/partnera, czy tworzenie filii za granicą ma sens, jak się komunikować, gdzie bywać, co mówić aby nas zapamiętali, a dodatkowo przekażą kilka wskazówek specjalnie dla tych, którzy ze swoim produktem chcą wyjść poza Polskę.

Kim są nasi tajemniczy goście?


Panie i Panowie o to i ON:

Marek Przystaś - współtwórca Duckie Deck. Od wielu lat związany z tworzeniem projektów dla dzieci. Walczy o to, aby edukacja była ciekawsza. Uruchomiona w tym celu Akademia Duckie Deck ma za zadanie pobudzać kreatywność, zarażać pasją do technologii oraz wzbudzać ciekawość u dzieci. Z gier Duckie Deck skorzystało już ponad 8 milionów dzieci ze 180 krajów. Niewątpliwie jest to jeden z najlepszych projektów edukacyjnych na świecie.

I druga, ale nie mniej ważna:

Delfina Gerbert- Czarniecka - Affilite Program Manager at Nozbe.com. Zatrudniona w Nozbe.com od samego początku. Do lipca bieżącego roku zajmowała pozycję Dyrektora Działu Obsługi Klienta. Obecnie zajmuję się opieką nad partnerami i tworzeniem programu szkoleniowego.
A czym jest Nozbe? To aplikacja służąca do zarządzania czasem używana na całym świecie i skierowaną do każdego, kto ma za dużo na głowie. Początkowo Nozbe miał być tylko aplikacją webową z dostępem przez internet, tymczasem przez ostatnie 8 lat rozrósł się do całego pakietu aplikacji na niemal wszystkie platformy mobilne. Nozbe do tej pory przetłumaczono na język angielski, polski, hiszpański, niemiecki, japoński, rosyjski, koreański, francuski, chiński wraz z wersją tajwańską oraz holenderski/niderlandzki.


Myślicie, że byliście na naszych spotkaniach już tyle razy, że nic Was nie zaskoczy?

NIESPODZIANKA!
Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy konkurs, którego zwycięzca otrzyma upominek :)
O szczegółach poinformujemy Was podczas porannego networkingu. Kalendarze w dłoń, budziki w ruch i 16-ego listopada widzimy się w Starterze punktualnie o 9:00!

Plan spotkania:

9:00 - 9:30 - Rejestracja uczestników i networking 
9:30 - 10:00 - Marek Przystaś -  Duckie Deck
10:00 - 10:30 - Delfina Gerbert- Czarniecka - Nozbe.com

10:30- ……. - Networking i nieformalne rozmowy kuluarowe


Wstęp na spotkanie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona!

Organizator


Patron medialny
Chcesz zobaczyć, co jeszcze przygotowaliśmy podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości? Sprawdź  szczegóły na www.stp.inkubatorstarter.pl 

W ramach pozostałych wydarzeń:

 • AnacylitsConf - współorganizowana z Microsoft konferencja poświęcona tematyce analizy danych.
 • Start a Startup - jednodniowe wydarzenie dedykowane każdemu, kto chciałby rozwinąć swój startup z najlepszymi mentorami polskiej sceny startupowej.  
 • Creative Morning - inspirujące spotkanie networkingowe. Wśród prelegentów: Marek Przystaś z Duckie Deck.
 • Creative People / Creative Ideas - spotkaj się i porozmawiaj z osobami, które powiedzą Ci, jak osiągnąć sukces zagranicą - Magdalena Gacyk (rynek US) i Marcin Grodzicki (rynek UK).
 • In Business - zajęcia z przedsiębiorczości dla uczniów i uczennic gdańskich szkół
 • #Damy Radę - cykl spotkań ze specjalistami od rozwoju biznesu. Dowiedz się, jak założyć działalność i pozyskać na nią kapitał, jaką formę prawną wybrać, by optymalizować koszty i jak ustrzec się błędów prawnych. O tym na spotkaniach 1on1 opowiedzą m.in. specjaliści z jednej z najlepszych kancelarii prawnych w Polsce - Cytowski & Partners.
 • Konferencja BeZee - międzynarodowa konferencja poświęcona trendom w edukacji.
 • Koduj dla Polski - pierwsze spotkanie społeczności poszukującej technologicznych rozwiązań dla społecznych wyzwań w Trójmieście.
 • FuckUp Night Trójmiasto - cykliczne spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach.
 • Szlachta Startupuje - warsztaty ze startupowania dla młodzieży, podczas których pod okiem mentorów młodzi ludzie mają okazję pogłębić swoją wiedzę i umiejętności związane z rozwijaniem własnego biznesu.
 • Trójmiejska Grupa Testerska - cykliczne spotkania dla programistów i testerów, służące wymianie wiedzy i doświadczeń, jak również miejsce pozwalające poznać się nawzajem.
 • BIZ SIM DAY - 1-dniowe wydarzenie dla absolwentów sztandarowego projektu przedsiębiorczego dla młodzieży Startera: Gdańsk Business Week


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Creative Morning -Od startupu do SUKCESU czyli jak osiągnąć zamierzone cele na rynkach zagranicznych" jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

Zobacz na mapie

Inkubator Starter

Lęborska 3b, Gdańsk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej