To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

V edycja Konferencji Event Biznes

Piątek, 08:00 od 123,00 zł
PTAK WARSAW EXPO, Nadarzyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

Pojutrze, 09:00 - 18:00 od 590,01 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

Bezpłatne szkolenie ClipsterUP: "Tworzenie stron www dla swojego biznesu"

Clipster Up Open to cykl darmowych szkoleń dla osób chcących rozwijać swoje kompetencje biznesowe. W ramach jego drugiej odsłony zapraszamy Państwa na szkolenie:

TWORZENIE STRON WWW DLA SWOJEGO BIZNESU (sobota 16.06.2018, g. 9:00 - 14:00) Sala Gdynia

Szkolenie jest dedykowane osobom zainteresowanym działaniami marketingowymi w internecie. Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy, która ułatwi prowadzenie projektu - tworzenia stron WWW. Uczestnicy szkolenia poznają niezbędne podstawy - terminologię, zagadnienia marketingowe, trendy graficzne, technologie oraz dowiedzą się jak krok po kroku przejść przez proces tworzenia strony WWW.

O prowadzącym:
Piotr Frączkowski - menedżer, marketer i webdeveloper. Prowadzi firmę Imaggo w ramach której wraz z zespołem projektuje i wdraża sklepy i strony internetowe, które sprzedają. Doświadczenie w SEO i webdevelopmencie zdobywał pracując jako freelancer współpracując z wieloma agencjami. Obecnie zarządza zespołem webmasterów, webdeveloperów i marketerów oraz odpowiada za prowadzone kampanie i wdrożenia serwisów zoptymalizowanych pod SEO.


Uwaga! Prosimy o zgłaszanie rezygnacji ze szkolenia najpóźniej na 3 dni robocze przed, tak abyśmy mogli zaproponować to miejsce osobom z listy rezerwowej.W razie braku obecności na wydarzeniu bez uprzedniej rezygnacji, obowiązuje kara finansowa w wysokości 100zł. Rezygnacje prosimy wysyłać na adres be@clipster.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Bezpłatne szkolenie ClipsterUP: "Tworzenie stron www dla swojego biznesu"" jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej