To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Pojutrze, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

Bezpłatne szkolenie ClipsterUP: "Tworzenie stron www dla swojego biznesu"

Clipster Up Open to cykl darmowych szkoleń dla osób chcących rozwijać swoje kompetencje biznesowe. W ramach jego drugiej odsłony zapraszamy Państwa na szkolenie:

TWORZENIE STRON WWW DLA SWOJEGO BIZNESU (sobota 16.06.2018, g. 9:00 - 14:00) Sala Gdynia

Szkolenie jest dedykowane osobom zainteresowanym działaniami marketingowymi w internecie. Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy, która ułatwi prowadzenie projektu - tworzenia stron WWW. Uczestnicy szkolenia poznają niezbędne podstawy - terminologię, zagadnienia marketingowe, trendy graficzne, technologie oraz dowiedzą się jak krok po kroku przejść przez proces tworzenia strony WWW.

O prowadzącym:
Piotr Frączkowski - menedżer, marketer i webdeveloper. Prowadzi firmę Imaggo w ramach której wraz z zespołem projektuje i wdraża sklepy i strony internetowe, które sprzedają. Doświadczenie w SEO i webdevelopmencie zdobywał pracując jako freelancer współpracując z wieloma agencjami. Obecnie zarządza zespołem webmasterów, webdeveloperów i marketerów oraz odpowiada za prowadzone kampanie i wdrożenia serwisów zoptymalizowanych pod SEO.


Uwaga! Prosimy o zgłaszanie rezygnacji ze szkolenia najpóźniej na 3 dni robocze przed, tak abyśmy mogli zaproponować to miejsce osobom z listy rezerwowej.W razie braku obecności na wydarzeniu bez uprzedniej rezygnacji, obowiązuje kara finansowa w wysokości 100zł. Rezygnacje prosimy wysyłać na adres be@clipster.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Bezpłatne szkolenie ClipsterUP: "Tworzenie stron www dla swojego biznesu"" jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej