To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

16 Lutego, 09:00 - 18:30 od 390,00 zł
Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 290,00 zł
Kraków, Kraków

Przywództwo 3.0 - 3 sposoby zwiększania wydajności i skuteczności pracowników

30 Stycznia, 10:00 - 16:00 190,00 zł
Centrum Szkoleniowe BTI, Warszawa

KONFERENCJA- NOWOCZESNE TECHNIKI SPRZEDAŻY- Warszawa

2 Lutego, 09:00 - 17:40 od 170,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Bezpłatne szkolenia Clipster UP: "Crowdfunding" i "Tworzenie stron www dla swojego biznesu"

  1. Clipster Up Open to cykl darmowych szkoleń dla osób chcących rozwijać swoje kompetencje biznesowe. W ramach jego pierwszej odsłony zapraszamy Państwa na dwa szkolenia:

#1 CROWDFUNDING, TO PROSTE! (niedziela 29.10.2017, g. 10:00 - 15:00)
Czy kiedykolwiek przez myśl przeszły Ci zdania:
"Mam pomysł, ale nie wiem, jak go zrealizować."
"Brakuje mi środków na realizację projektów lub nie wiem skąd je pozyskać."
"Znam finansowanie społecznościowe, ale nie mam pojęcia jak zacząć."
Jeśli tak, to mamy coś dla Ciebie! Zdobądź środki i zrealizuj swój projekt z wykorzystaniem crowdfundingu! To proste.

Crowdfunding to nowoczesne, internetowe narzędzie pozyskiwania funduszy na realizację projektów i przedsięwzięć. Metoda ta opiera się na wpłatach od wielu ludzi (crowd) na konkretny cel, poprzez narzędzie internetowe (platforma) w zamian za świadczenie zwrotne (nagrody czy udziały w firmie). Crowdfunding można wykorzystać praktycznie w każdej dziedzinie działalności, jednak nie wystarczy jedynie pokazać się światu. Dobrze przygotowane kampanie maja szansę na sukces. Razem przejdziemy drogę od pomysłu do startu kampanii. Będę Twoim drogowskazem: podpowiem kierunki, pokażę drogę, zainspiruję najlepszymi przykładami i rozwiązaniami. A Ty, zaopatrzony(-a) w narzędzia, zrealizujesz swój projekt z przyjemnością!

Zapraszam, Agnieszka Płoska

O prowadzącej szkolenie:

Agnieszka Płoska -  optymistka i kreatorka. Od 2009 roku zajmuje się alternatywnymi metodami finansowania, a od 2013 zafascynowana crowdfundingiem. "Cel to marzenie z datą realizacji", dlatego jej misją jest pokazywanie ludziom jak zmieniać marzenia w cele i je urzeczywistniać, gdy brakuje na nie środków. Uwielbia dobrze zaplanowane kampanie. Chętnie wspiera kreatywnych w realizacji planów. Znajdziesz ją na AgaPloska.com.#2  TWORZENIE STRON WWW DLA SWOJEGO BIZNESU (niedziela 29.10.2017, g. 10:15 - 15:15)

Szkolenie jest dedykowane osobom zainteresowanym działaniami marketingowymi w internecie. Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy, która ułatwi prowadzenie projektu - tworzenia stron WWW. Uczestnicy szkolenia poznają niezbędne podstawy - terminologię, zagadnienia marketingowe, trendy graficzne, technologie oraz dowiedzą się jak krok po kroku przejść przez proces tworzenia strony WWW.

O prowadzącym szkolenie:

Bartosz Eichstadt, dyrektor kreatywny DDS Poland. W DDS Poland odpowiedzialny jest za prowadzenie projektów kreatywnych, graficznych i marketingowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze projektowania graficznego, User Experience (UX) oraz strategii marki. Od 2009 roku wspiera marketing klientów działających na rynkach B2B i B2C. Realizował projekty dla takich marek jak Orange, Sheraton, Samsung, Euro Styl, Alfa Park, Wakacje.pl, Alior Bank i wielu innych. Na co dzień pasjonuje się psychologią oraz tworzeniem efektywnych zespołów projektowych.


Uwaga!

Oba szkolenia odbywają się równolegle, więc można zapisać się tylko na jedno z nich.

Prosimy o zgłaszanie rezygnacji ze szkolenia najpóźniej na 3 dni robocze przed, tak abyśmy mogli zaproponować to miejsce  osobom z listy rezerwowej. Rezygnacje prosimy wysyłać na adres apply@clipster.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Bezpłatne szkolenia Clipster UP: "Crowdfunding" i "Tworzenie stron www dla swojego biznesu"" jest Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości

Zobacz na mapie

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER

ul. Lęborska 3B, Gdańsk

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej