To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ZARZĄDZANIE STRESEM I EMOCJAMI

19 Listopada - 20 Listopada
Hotel Apis, Kraków

OpenReaktor #69 Startups, marketing and science behind it

Pojutrze, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

21 Grudnia, 17:30 - 20:30
QAL Group, Grudziądz

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Pojutrze, 19:00 - 21:00 23,99 zł
Warszawa, Warszawa

Fuerteventura 2018 Tri-Camp by CelIronman


Fuerteventura Tri-Camp by CelIronman 06-13.03Sprawy organizacyjne: biuro@celironman.pl lub 799119440
Arrival date: 06/03/201811:40 Warszawa-Modlin
16:15 FuerteventuraDeparture date: 13/03/2018

16:50 Fuerteventura
23:20 Warszawa-ModlinW cenie obozu :
- koszulka techniczna z Campu
- film z analizą
- sesja fotocena dla trenującego 1499 pln bez wyżywienia + lot okolo 800-900 pln
cena dla nietrenującego 999 pln bez wyżywienia + lot okolo 800-900 plnwyżywienie HB 399 pln - bufetRESTAURACJA BUFETOWA
Od 08:00 do 10:00 z urozmaiconym śniadaniem w formie bufetu. Od 18:30 do 21:30 serwowana jest kolacja z szerokim wyborem zimnych i gorących dań kuchni międzynarodowej w formie bufetu oraz codzienne specjały kuchni lokalnej i krajowej.Zajęcia kolarskie
Zajęcia biegowe
Zajścia OW
Zajęcia z fizjo 1 h dziennie na zapisyObóz jest organizowany dla wszystkich chętnych triathlonistów i kandydatów na triathlonistów niezależnie od przynależności klubowej czy poziomu zaawansowania.Pogoda: Temperatura: 18-25CMiejsce: Hiszpania, Wyspy Kanaryjskie,Elba Lucía Sport & Suite HotelUrbanización Costa Antigua, 35610 Costa de Antigua, Hiszpaniahttps://www.hoteleselba.com/es/elba-lucia-sport-suite-hotel?utm_source=GHF&utm_medium=homeG+&utm_campaign=LUCIA_GHFŚwieże i bardzo przytulne
Przestronne i komfortowe apartamenty mogą pomieścić 3 osoby dorosłe lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci. Szykowna atmosfera, w połączeniu koloru i świeżości, zapewnia przyjemną przestrzeń na pobyt z rodziną lub przyjaciółmi. Mają salon z oddzielnym telewizorem z sypialni, taras, kompletną łazienkę z suszarką do włosów i wyposażoną kuchnię (mikrofalówka, czajnik, mała lodówka i naczynia kuchenne).

Świadczenia:
Noclegi :
Apartament z 1 sypialnią (3 osoby dorosłe)50 m²
Dla niepalących
sejf • telefon • aneks kuchenny • balkon • lodówka • biurko • część wypoczynkowa • toaleta • kuchenka mikrofalowa • łazienka • kanały satelitarne • wanna lub prysznic • podłoga wyłożona kafelkami lub marmurem • przybory kuchenne
Rodzaj łóżka/łóżek: pojedyncze, rozkładana sofa.
• transfer: lotnisko-hotel-lotnisko
• opieka trenera przez cały czas trwania obozu (j. polski)
• treningiUbezpieczenie sportowe
Podróżujesz z dziećmi lub zwierzakami?
Dzieci w każdym wieku są mile widziane. Zapoznaj się z sekcją Dzieci i dodatkowe łóżka, aby dowiedzieć się więcej na temat zasad dotyczących pobytu dzieci.Zwierzęta nie są akceptowane.Za dziecko uznaje się osobę poniżej 12. roku życia.BEZPŁATNY TRANSFER
Dla Państwa wygody hotel oferuje Państwu kilka razy dziennie bezpłatny transport na plażę El Castillo, na pole golfowe, do ośrodka golfowego Fuerteventura Golf Resort, gdzie znajduje się centrum handlowe Atlantic Fuerteventura i do miejscowości Caleta del Fuste.
W tym hotelu Suite możesz ćwiczyć swoje ulubione sporty, na świeżym powietrzu, w naszym centrum sportowym i zadbać o kondycję w siłowni z sauną i jacuzzi. Ponadto oddzielne baseny dla dorosłych i dzieci z solarium, sejf i kantor wymiany walut w recepcji i wypożyczalnia samochodów, aby zapewnić komfort pobytu.W Elba Lucía Sport & Suite Hotel można korzystać z wielu atrakcji, niektóre z nich w odległości spaceru od hotelu, a wycieczki do interesujących miejsc, które zmieniają się co sezon.Czas wolny na Fuerteventurze można wypełnić na wiele sposobów. Jest wiele ciekawych wycieczek ze względu na ich kulturowe, naturalne lub sportowe zainteresowania. Sieć muzeów w Fuerteventura oferuje na przykład Muzeum Soli, zaledwie kilka minut od hotelu, Centrum Interpretacji Mills, Craft Centre Molino de Antigua, muzeum archeologiczne i etnograficzne Betancuria, rzemieślnik Miasto Tefia, Mirador de Morro Velosa, Casa de la Cilla, La Oliva.Oasis Park Fuerteventura to kolejna atrakcja wyspy dla dzieci i dorosłych, gdzie można cieszyć się przyjemny dzień w prawdziwym środowisku afrykańskich i karmią żyrafy, zebry i lemury, a także wizyty w Ogrodzie Botanicznym kaktus, unikalny na Wyspach Kanaryjskich.
OASIS PARK FUERTEVENTURA
Oasis Park Fuerteventura można zobaczyć z bliska ponad 3000 zwierząt i cieszyć się atrakcyjny program wypoczynku: interakcja z lwów morskich oraz lemurów, pokazuje z papug, gadów, lwów morskich i ptaków drapieżnych, przejażdżki na wielbłądzie i karmić zwierzęta, między innymi.http://www.fuerteventuraoasispark.com/enPlan Treningowy:Zaplanowane treningi grupowe będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Ze względu na zróżnicowany poziom grupy wspólne treningi odbywają się z uwzględnieniem poziomu zaawansowania uczestników. W czasie wolnym zaplanowaliśmy konsultacje trenerskie, podczas których nasi trenerzy odpowiedzą na pytania uczestników. Treningi ogólnorozwojowe realizowane będą w formie obwodowej i będą zawierać ćwiczenia funkcjonalne zapobiegające kontuzjom w poszczególnych dyscyplinach triathlonu.Treningi są prowadzone na 3 różnych poziomach zaawansowania (podstawowym, średniozaawanoswanym i zaawansowanym).

Zasady działalności tego apartamentu
Dzieci i dodatkowe łóżka
Nie ma możliwości dostawienia dodatkowych łóżek w pokoju.
1 x "Apartament z 1 sypialnią (3 osoby dorosłe)"
Harmonogram :

6.03 czwartek-->>Spotkanie organizacyjne - zapoznanie się z uczestnikami obozu, rozmowa o planachstartowych i priorytetach, omówienie treningów wysłanych przed obozem jako "pracadomowa" i element przygotowania do wyjazdu kondycyjnego.-->>Wykład: technika jazdy po górach: podjazdy, zjazdy, bezpieczeństwo - omówimynajważniejsze aspekty kolarstwa, zwłaszcza górskiego. Przygotujemy się do bezpiecznej

7.03.Piątek
Trening kolarski, nauka jazdy w grupie, sygnalizacja - pierwszy, wspólny trening.
Wdrożenie teorii, nauka podjazdów, jazdy w odpowiedniej kadencji, potrenujemy bezpiecznezjazdy. Podczas treningu podzielimy uczestników na dwie grupy ze względu na stopieńzaawansowania.
--->> Zakładka: krótki trening kolarski z elementami biegu - Podczas tego treninguzwiększymy intensywność podczas etapu kolarskiego, kosztem jego długości. Następniewybierzemy się na biegowe zwiedzanie okolicy. Tempo biegu łagodne, konwersacyjnedostosowane do słabszych uczestników.--->> Wieczorek zapoznawczy przy degustacji lokalnych specjałów ;-)

8.03 Sobota
-->>Poranny rozruch z fizjoterapeutą - prawie każdy dzień wyjazdu zaczniemy od lekkiegorozruchu. Podczas zajęć odbędzie się krótka odprawa dotycząca określonego dnia. Zostaniesprawdzone samopoczucie zawodników, porozciągamy się, przygotujemy do kolejnego dniawysiłku.
-->>Trening kolarski - wspólnie wybieramy się na trasę treningu. Będziemy jechać wróżnych wachlarzach.Intensywność treningu będzie dostosowana do poziomu danej grupy.-->>Zakładka: krótki rower i rozbieganie -Przed treningiem ustawiamy sobie strefę zmianprzy hotelu. Znowu wybierzemy się na trening zakładkowy. Intensywność roweru wyższa,aniżeli w poprzednim treningu. Od razu po etapie kolarskim zawodnicy udają się na bieg.Osoby o wyższym stopniu zaawansowania dostaną dłuższe zadanie biegowe.
--->>Warsztat - dietetyka w kolarstwie
9.03 Niedziela--->> Rozjazd kolarski, dłuższy, mała intensywność, przerwy, lunch wspólny - tego dniaporanek i południe planujemy spędzić na rowerze. Dłuższy rozjazd z możliwymi krótkimiprzerwami, w tym wspólny lunch.--->> Wykład - bieganie w terenie górskim i pagórkowatym - porozmawiamy o technicebiegu górskiego oraz treningu w wymagającym terenie.
10.03 Poniedziałek

--->>Rozruch z elementami biegu w górach - Zajęcia rozpoczną się od lekkiegorozruchu. Potem, podobnie jak po wykładzie na temat treningu kolarskiego w górach,będziemy teorie przenosić na trening praktyczny. Zweryfikujemy technikę biegową iodbędzie się krótki trening interwałowy.

-->>Trening ogólnorozwojowy i rozciąganie / trening kolarski - do wyboru.Zawodnicy będą mogli wybrać jedną z dwóch opcji. W pierwszej nacieszymy się aktywnąregeneracją (basen, jeśli pozwoli pogoda, stretching itp.). Druga grupa uda się na treningkolarski o ustalonej intensywności.
-->>Wyjeżdżenie kolarskie, dobrana intensywność do danej grupy.
11.03 Wtorek-->> Podjazdy - elementy rywalizacji na krótkich odcinkach. Dość krótki, aleintensywny trening. Rywalizacja odbędzie się zarówno w małych grupkach, jak iindywidualnie.-->>Rozciąganie, regeneracja aktywna - po krótkiej rywalizacji o--->> Wyjeżdżenie z elementami techniki - trening, zwłaszcza pod względem

intensywności, do uzgodnienia na miejscu i dostosowany do poziomu zmęczenia zawodników.

12.03 Środa
-->>Zawody - podczas ostatniego dnia pobytu planujemy zawody dla uczestników.
Szczegóły na miejscu ;-)
-->>Dłuższe wyjeżdżenie, z lunchem, niska intensywność, pożegnanie z wyspą…Należy ze sobą zabrać:obuwie oraz odzież adekwatną do pogody
rower szosowy*/kask/światełka (przód - białe, tył - czerwone + odblask)
sprzęt zapasowy (dętka, pompka, multitool)Wypożyczalnia rowerów od 95 euro na 7 dni

Zobacz również:

szkolenia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Fuerteventura 2018 Tri-Camp by CelIronman" jest Celironman S.A.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej