To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

FLIPOWANIE® warsztat rysowania magicznych flipchartów - WARSZAWA 06.03.2020

6 Marca, 09:00 - 17:30
Golden Floor Tower - 32 piętro, Warszawa

Digital networking na LinkedIn - SPRZEDAJĄCY PROFIL i AKTYWNA SPOŁECZNOŚĆ - bilety

Czy wiesz, jak właściwie skorzystać z możliwości, jakie daje LinkedIn, na którym jest ponad 660 MILIONÓW ludzi z całego świata? Są wśród nich właściciele firm, managerowie i profesjonaliści, którzy mogą znaleźć się w Twoim zespole. Możesz przedstawić im swój nowy produkt, pomysł, porozmawiać lub zaproponować pracę. Każdego dnia pokazywać siebie jako eksperta i nawiązywać kontakty z kolejnymi osobami. Takie tutaj są możliwości. 

Być może masz już za sobą pewne doświadczenia, grupę kontaktów, publikacje, ale czujesz, że Twój potencjał jest daleko większy niż wskazywałyby osiągane dotychczas wyniki. Jeśli tak jest, pakiet szkoleń LinkedIn: SPRZEDAJĄCY PROFIL & LinkedIn: AKTYWNA SPOŁECZNOŚĆ przygotują Cię do efektywnego wykorzystania możliwości LinkedIn zwielokrotniając Twój osobisty zasięg i prestiż Twojej marki.

LinkedIn to największy serwis społecznościowy dla biznesu. A Ty masz zazwyczaj tylko jedną szansę, by zrobić dobre wrażenie - moment, gdy ktoś odwiedza Twój profil. 

Jak wyróżnić się w tłumie? LinkedIn jest zupełnie innym kanałem niż strona internetowa, Facebook czy Instagram. Dlatego też, aby wykorzystać w pełni jego możliwości, należy wiedzieć jakie działania przeprowadzić, aby osiągnąć najlepsze efekty. W pierwszej części szkolenia, LinkedIn: SPRZEDAJĄCY PROFIL, skupiamy się na tym, co jest absolutną podstawą obecności w sieci - na takim zaprezentowaniu Twojej osoby, aby:

 • osoby szukające specjalisty w Twojej branży w łatwy sposób mogły Cię odnaleźć wśród setek tysięcy podobnych kandydatów,
 • odwiedzający Twój profil użytkownicy chcieli wejść głębiej i zapoznać się z treściami, które masz im do przekazania,
 • aby goście Twojego profilu chcieli tu wracać.
Dlaczego "sprzedający" profil? Nie ma znaczenia, czy rzeczywiście zajmujesz się sprzedażą czy też nie, Twój profil na LinkedIn to robi. Sprzedaje Ciebie, Twoje idee, poglądy, produkty. Chcesz z nimi dotrzeć do idealnego klienta i właśnie dla niego trzeba skroić niepowtarzalną ofertę. Tak, aby znalazłszy Ciebie, już dalej nie musiał szukać.

Sprawdź, czy masz już dopracowane najważniejsze elementy swojego profilu, korzystając z listy kontrolnej:

Kiedy masz już dopracowany profil, czas zrobić kolejny krok - stworzyć nową lub dołączyć do aktywnej społeczności. Algorytm LinkedIn nie wspiera samotnych wilków, tu liczy się siła grupy.

Jak wykorzystać algorytm LinkedIn? LinkedIn, podobnie jak inne media społecznościowe, stawia na grupy, dlatego nawet najlepszy profil, choć jest konieczny, nie wystarczy, aby odnieść sukces. Bez wsparcia aktywnej sieci, Twój komunikat szybko zniknie z tablic, nie dając innym szansy poznania Twojej unikalnej oferty. W drugiej części szkolenia, LinkedIn: AKTYWNA SPOŁECZNOŚĆ, skupiamy się na tym, jak spowodować, aby:

 • Twoja pozycja w wyszukiwarkach i na samym LinkedIn rosła, dzięki Twoim kontaktom,
 • Twoje publikacje miały większy zasięg i trafiały do osób spoza Twojej bezpośredniej sieci kontaktów, 
 • Twoja siła social selling rosła.
Dlaczego "aktywna" społeczność? Sam fakt, że udało się zebrać wokół Ciebie dużą grupę ludzi, zainteresowanych tymi samymi tematami, co Ty nie daje jeszcze przewagi na Linkedin. To od ich aktywności zależeć będzie, czy Twoje akcje poszybuja w górę czy pozostaną na przeciętnym poziomie. Na szkoleniu dowiesz się, co w aktywności grup LinkedIn ceni najbardziej i jak tą aktywnością skutecznie zarządzać.
To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:
 • prowadzisz własny biznes, chcesz zwiększyć jego zasięg i rozpoznawalność,
 • chcesz zdobyć nowych klientów i partnerów biznesowych,
 • masz pomysł na start-up,
 • budujesz swój wizerunek eksperta na rynku,
 • poszukujesz pracy  
 • chcesz dzielić się swoją wiedzą, swoimi poglądami
 • chcesz budować społeczność na LinkedIn
Szkolenie LinkedIn: AKTYWNA SPOŁECZNOŚĆ przeprowadzi Cię przez wszystkie elementy współtworzenia aktywnej społeczności na LinkedIn.
Nie czekaj z decyzją. Budowanie osobistej marki czy aktywnej społeczności to proces długofalowy, więc trzeba zacząć jak najszybciej. W końcu, nie od dziś wiadomo, że w biznesie to nie duzi zjadają małych, ale szybcy opieszałych!
Zapraszam.
Witold Antosiewicz


Poniżej kilka rekomendacji z moich poprzednich szkoleń:

Szkolenia z LinkedIn u Witolda są mega wartościowe, skondensowana dawka wiedzy pozwala wdrożyć wskazówki praktycznie od razu. Dostałem o wiele za dużo, niż się spodziewałem. Digital Networking to umiejętność, która jest i będzie bardzo pożądana, dlatego warto uczyć się jej od Witolda 👌🏼
Dawid Borkowski, Ekspert ds. systemów blockchain w HiWave Network

Miałam przyjemność wziąć udział w szkoleniu Witolda na temat LinkedIn. Nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie dostanę tyle motywacji i praktycznych porad. Witold Antosiewicz jest świetnym mentorem, potrafi przekazać informację w ciekawy, niekonwencjonalny sposób. Zdecydowanie wzięłabym udział w szkoleniu po raz kolejny. Świetnie wykorzystany czas.
Aleksandra Nadrowska, Account Executive

Szkolenie z Witoldem to była absolutna petarda. Po niecałych dwóch godzinach mam poczucie, że nie tylko posiadam techniczną wiedzę o prowadzeniu konta na portalu, ale i ROZUMIEM specyfikę LinkedIn oraz lepiej wiem, na czym polega networking - w tym miejscu w sieci i nie tylko. Witold jest także niesamowicie sympatycznym, inspirującym i pomocnym człowiekiem po godzinach pracy. Ogromne wyrazy uznania. Jeśli czujesz, że z Twojego konta na LinkedIn można wycisnąć znacznie więcej - zgłoś się do Witolda na szkolenie lub mentoring :)
Noemi Szymula, Wirtualna Asystentka

Otrzymałam dużo konkretnej wiedzy merytorycznej na temat komunikacji w Linkedin i powiem szczerze jestem pod wrażeniem, lubię mądre strategie, dlatego gorąco polecam osobę Witolda Antosiewicza, jako trenera i mentora social media. Porządna strategia to połowa sukcesu w każdej dziedzinie życia, zwłaszcza w social media.
Agnieszka Przybysz, Specjalista ds. marketingu


Prowadzący:

Witold Antosiewiczekspert w zakresie tworzenia relacji biznesowych, szkoleniowiec i mentor dla wielu firm oraz przedsiębiorców z kraju i ze świata. Prowadzi szkolenia dla aktywnych i przedsiębiorczych m.in z Hiszpanii, Anglii, Belgii i Niemiec. Dwukrotny zdobywca tytułu Najlepszego Networkera w Polsce, nadawanego przez BNI (Business Network International - największej organizacji networkingowej na świecie). Specjalista od minglingu, czyli sztuki pracy w tłumie. Jego główną specjalnością jest obecnie digital networking. Obecnie prowadzi również, w ramach Akademii Rekomendacji, klub NCC Networking Concierge Club, który wspiera firmy i profesjonalistów w rozwoju i osiąganiu swoich celów poprzez networking, digital networking oraz LinkedIn.

Zobacz również:

szkolenia LinkedIn Social Selling Witold Antosiewicz witold.antosiewicz@gmail.com

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Digital networking na LinkedIn - SPRZEDAJĄCY PROFIL i AKTYWNA SPOŁECZNOŚĆ" jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój Start Up"

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej