Newspoint & More Bananas On The Marketing Tour Częstochowa

Newspoint & More Bananas on the Marketing Tour

Data: 24.02.2020, godz. 11.00

Miejsce: Częstochowa

SZKOLENIE BEZPŁATNE!

Organizatorzy:

Newspoint - monitoring mediów & More Bananas - agencja marketingowa.

Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie mające na celu zachęcić Was do rozpoczęcia przygody z marketingiem lub pogłębienia wiedzy w tym temacie. Wyjątkowe osoby z branży marketingowej zaprezentują swoje triki, porady i narzędzia, które pomogą każdej, nawet małej firmie skutecznie zaistnieć w mediach społecznościowych, na portalach, wyszukiwarkach internetowych, a nawet w mediach tradycyjnych. Marketingowych dróg jest bardzo wiele, a my przedstawimy Wam te najefektywniejsze!

Tematy:

  • Monitoring mediów - praktyczne zastosowania dla działów komunikacji i nie tylko

Ciekawe przykłady zastosowania monitoringu mediów. Jak przetrwać w zalewie bombardujących nas informacji? Wsparcie employer brandingu i działów HR. Monitoring nie tylko dla dziennikarzy i działów PR. Jak pomogliśmy służbom specjalnym? (Anna Piskorska, Newspoint)

  • Skuteczne działania w Social Media

Od wielu lat pytanie nie jest już czy być obecnym w Social Media, ale jak robić to dobrze i efektywnie. Media społecznościowe wpływają na budowanie świadomości marki, decyzje konsumenckie, wspierają obsługę Klienta, a coraz częściej wpływają na zwiększenie zysków Twojej firmy. Dowiesz się, dlaczego kluczowa jest strategia, a działania długofalowe są skuteczniejsze niż szybkie zrywy. Jakie posty tworzyć, jak działa algorytm Facebooka, jak pisać i czy warto tworzyć płatne reklamy. A do tego poznasz narzędzia, które ułatwią Ci pracę. (Anna Ledwoń - More Bananas)

  • Kryzys w mediach - ucz się na cudzych błędach

Jak książkowo reagować na kryzysy w mediach? Czy da się kryzysowi zapobiec albo ograniczyć jego zasięg? Na przykładzie kilku przypadków z ostatniego roku pokażę, co było przyczynkiem kryzysu, jak informacja rozchodziła się w mediach, jaka była reakcji marki oraz jak była ona oceniana przez środowisko i internautów. (Ola Kamińska - Newspoint)

  • Jak zdobywać najwyższe pozycje w Google - synergia SEO, PR i content marketingu.

Jak skutecznie pozycjonować się w Google? Czemu content marketing jest taki ważny? Co wpływa na wzrost pozycji strony internetowej? Dlaczego długi ogon jest lepszy od krótkiego? Jak tworzyć słowa kluczowe? Co to są snippety? (Robert Sadowski, Newspoint)

  • Wykorzystanie influencer marketingu w promocji firmy, produktu lub usługi

Influencer marketing to aktualnie jeden z wiodących trendów w strategii marketingowej. Statystyki mówią same za siebie: 84% marketerów uważa go za efektywny, a wydany 1 dolar inwestycji przekłada się na 7,68 dolara zysku. Jak skutecznie wykorzystać influencer marketing w promocji swojej marki, na co zwrócić uwagę przy planowaniu kampanii z twórcami internetowymi i jak sprawdzić efekty tych działań? Czyli przydatne wskazówki wyniesione z własnych doświadczeń pracy z influencerami oraz obserwacji rozwoju tej gałęzi marketingu. (Karolina Kumor - More Bananas)

15.30 - ZakończenieZobacz również:

szkolenia szkolenia w Częstochowie Błędy w Social Media Marketing Marketing internetowy Marketing na Facebooku Marketing w mediach społecznościowych SEO Social Media Szkolenia medialne wydarzenia Częstochowa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Newspoint & More Bananas On The Marketing Tour Częstochowa" jest Newspoint Sp. z o.o.

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Darmowy bilet wstępu
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Polecamy także:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 maja - 13 maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Warszawa

8 marca, 15:00 - 18:00 80,00 zł
Dom jogi Moc oddechu, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Toruń

środa, 17:00 - 20:00
Toruń, Toruń

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej