To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

Czwartek, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

Warsztat z pracy z podświadomością "Zaprogramuj się na sukces w sprzedaży"

1 Lutego, 10:00 567,00 zł
Hotel Mercure, Częstochowa

Meetup Systemy Wbudowane IV edycja - Częstochowa

20 listopada 2019 (środa) już po raz czwarty spotkamy się w Częstochowie na meetupie poświęconym systemom wbudowanym.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych technologiami z obszaru embedded. Wiedzą i doświadczeniami podzielą się eksperci od wielu lat realizujący projekty komercyjne w tym zakresie - Mateusz Januszkiewicz i Paweł Czapiewski.

📅 Kiedy?

20.11.2019 (środa) od 17.30 (udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja).

🏁 Gdzie?

Częstochowa, ul. Jasnogórska 79, piętro 3


👉 Prezentacje:

  1. Mateusz Januszkiewicz: Z kryptografią po jasnej stronie mocy. Od teorii do zastosowań w systemach wbudowanych (i nie tylko).

Mateusz Januszkiewicz - absolwent Politechniki Gdańskiej. Z wykształcenia automatyk-robotyk, programista i architekt systemów wbudowanych z wyboru. Od 8 lat związany z Sii, gdzie realizował projekty dla United Technologies, NXP Semiconductors, Widex'a czy HID'a. Prywatnie pasjonat strzelectwa sportowego, stolarki-ciesiołki oraz motoryzacji.

- Prezentacja jest kontynuacją wcześniejszej prelekcji "O bezpieczeństwie systemów embedded zdań kilka". Tym razem udamy się na jasną stronę mocy gdzie omówimy po krótce i na przykładach metody zabezpieczania urządzeń oparte o szeroko rozumianą kryptografię. Od rozwiązań historycznych przez podstawowe pojęcia jak poufność, integralność i niezaprzeczalność aż po obecne stosowane rozwiązania softwarowe i sprzętowe.Odrzucimy przy tym wszelką skomplikowaną matematykę, a wyjaśnienia oprzemy o analogie do otaczającego nas świata.


2. Paweł Czapiewski: Piramida testów w embedded.

Paweł Czapiewski - na co dzień kierownik zespołów zaangażowany w pracę Centrum Kompetencyjnego Embedded. Zajmuje się tworzeniem i testowaniem oprogramowania na urządzenia wbudowane. Programuje w językach: C, C++, C#, Python. Prowadził m.in. liczne szkolenia weekendowe dla pracowników Sii, Geek Academy - dla początkujących adeptów IT, czy wykłady dla studentów informatyki z Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

- W ramach prezentacji opowiem o dobrych praktykach testowania z Pythonem na przykładzie projektu embedded ze sztuczną inteligencją .


💡 Dlaczego warto wziąć udział w meetupie?

  • Poszerzysz swoją wiedzę na temat technologii z obszaru embedded
  • Porozmawiasz z ludźmi mierzącymi się z podobnymi wyzwaniami
  • Rozwiniesz swoją karierę - Sii, Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce 2019 szuka specjalistów embedded w Częstochowie. To możesz być Ty!

Po prezentacjach będzie możliwość zapoznania się z projektami realizowanymi przez Sii i porozmawiania o aktualnych ofertach pracy w zespole Centrum Kompetencyjnego Systemy Wbudowane.


🍕🍺 Networking przy pizzy i piwie!

Takie spotkania to świetna okazja do wymiany doświadczeń, porozmawiania o technologiach, wyzwaniach i wiadomościach z branży. Organizatorzy przeznaczyli czas na dzielenie się wiedzą pomiędzy prezentacjami. 💻 Kilka słów o organizatorze

Meetup organizuje firma Sii - pięciokrotny zdobywca tytułu Great Place to Work i wielokrotnie nagradzany dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej. Firma obecna jest w 14 największych miastach w Polsce, od września 2018 również w Częstochowie. Inżynierowie Sii realizują projekty dla wielu polskich i zagranicznych klientów, m.in. Green Hills Software, Bombardier, NXP, Otis, ThyssenKrupp, Allianz, Ingenico i in. Jedną z najdynamiczniej rozwijających się jednostek Sii jest Centrum Kompetencyjne Systemy Wbudowane. To właśnie w Częstochowie jest obecnie budowany nowy zespół Centrum.🔎 Zapisując się na meetup, akceptujesz regulamin wydarzenia.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Częstochowie IT Systemy wbudowane wydarzenia Częstochowa sii Polska

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Meetup Systemy Wbudowane IV edycja - Częstochowa" jest Sii Polska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej