To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

6 Lipca - 7 Lipca od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

3 Lipca, 19:00 - 21:00 28,29 zł
Szkoła Języka Norweskiego Zoozanko, Warszawa

Wzmocnij swoją efektywność z FRIS® Kieruj swoim życiem i karierą zgodnie ze swoim potencjałem i naturalnymi preferencjami.

Bądź jeszcze lepszy w tym, w czym jesteś dobry.
Chcesz skutecznie pracować i osiągać jeszcze lepsze wyniki?
Chcesz budować pozytywne i trwałe relacje?
Chcesz być lepiej rozumiany i efektywnie docierać do innych - współpracowników, klientów?

Zapraszam na warsztat, prowadzony w oparciu o metodologię FRIS®.
FRIS® to polskie narzędzie rozwojowe oparte na psychologii poznawczej. Określa i opisuje naturalny sposób myślenia oraz działania. Pokazuje, jak najlepiej wykorzystać naturalne predyspozycje - w pracy, w relacjach, w rozwoju osobistym.

Korzyści z udziału w warsztacie:

Kogo zapraszamy?

  • pracujących indywidualnie - by jeszcze lepiej zrozumieli siebie, byli bardziej efektywni, osiągali jeszcze wyniki, łatwiej pozyskiwali klientów,
  • pracujących w zespołach - by świadomie wykorzystywali potencjał swój i swoich współpracowników,
  • szefów, by lepiej rozumieli swój zespół i korzystali z jego różnorodności,
  • podwładnych, by wiedzieli jak efektywnie rozmawiać z szefem 😊,
  • osoby zainteresowane rozwojem własnym, by byli jeszcze lepsi tam, gdzie są dobrzy.

Dodatkowa ATRAKCJA:

  • W ramach konkursu - do wygrania indywidualny Raport FRIS® wraz z sesją informacji zwrotnej.
  • Podczas warsztatu, na żywo, będą powstawały wizualne notatki nawiązujące do stylów myśleniaFRIS®.
 To szkolenie jest częścią "Festiwalu FRIS®" - akcji, w ramach której 9-10 marca 2018 r. są organizowane szkolenia FRIS® w miejscowościach na terenie całej Polski! Zaproś swoich znajomych na stronę: www.fris.pl/festiwal.

Prowadzący:
Joanna Fabisiak

Akredytowany Coach Izby Coachingu, Certyfikowany Coach Multi-Level Coaching, Certyfikowany Trener FRIS®, trener rozwoju osobistego i NLP.
Od ponad 10 lat związana z branżą szkoleniową i rozwoju osobistego.Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze biznesowym (obszar PR, kontakty z mediami) oraz w administracji publicznej.
Prowadzi sesje life coachingu. Towarzyszy klientom w inspirującej drodze zmian, przekraczaniu ograniczających blokad, odkrywaniu wewnętrznego potencjału i zwiększania swojej osobistej efektywności. Pomaga budować osobistą markę. Zachęca do proaktywności.
Zajmuje się także coachingiem biznesowym. Pracuje z menadżerami, kierownikami kadrą kierowniczą. Pomaga szefom skutecznie kierować swoim zespołem zarówno podczas codziennej, rutynowej pracy, jak w momentach kryzysowych. Wspiera w osiąganiu celów zgodnych ze strategią firmy, jak i osobistymi wartościami.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji biznesowej, przywództwa, budowania zespołów.
Przeprowadza zespoły pracownicze przez procesy zmian, pomaga rozwiązywać konflikty i wzmacniać wewnętrzny potencjał. Wspomaga w rozwoju kadry kierownicze, wyposażając w niezbędne narzędzia menedżerskie. Przygotowuje przedsiębiorców do kontaktów z mediami; uczy jak występować na forum, jak zachowywać się przed kamerą.

Jako konsultant ds. wizerunku firmowego, zajmuje się także profesjonalną obsługą klienta - w szczególności pracą z trudnym klientem z wykorzystaniem technik NLP, mechanizmów obrony przed presją i manipulacją. Pomaga w realizacji procesów dotyczących podnoszenia jakości obsługi klienta - w przedsiębiorstwach oraz w urzędach.Osobny obszar jej zainteresowań stanowi komunikacja medyczna na linii lekarz - pacjent, rodzina chorego. Prowadzi warsztaty dla pracowników ochrony zdrowia - lekarzy, pielęgniarek, dyrektorów placówek medycznych.Współpracuje z uczelniami wyższymi - Wyższe Szkoły Bankowe, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych.

Rysunkiem towarzyszyć będzie:
Łukasz Brzeziński, Erickson Professional Coach ICF ACTP®. Pasjonat myślenia wizualnego, uczy sketchnotingu, czyli robienia rysunkowych notatek i flipów; trener biznesu, nauczyciel akademicki.


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Wzmocnij swoją efektywność z FRIS® Kieruj swoim życiem i karierą zgodnie ze swoim potencjałem i naturalnymi preferencjami." jest Sagres Coaching Szkolenia i Doradztwo Joanna Fabisiak

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej