To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Dzień Porażki

Jutro, 09:00 od 330,00 zł
HubHub, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

19 Stycznia - 20 Stycznia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

OpenReaktor #72

13 Lutego, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

29 Stycznia, 17:30 - 20:30 65,00 zł
QAL Group, Grudziądz

StartUp Cafe #16

Zarabiać na spełnianiu marzeń - czy to możliwe? Prelegenci listopadowego, 16-stego StartUp Caffe będą przekonywać, że oczywiście, że tak! Przyjdź na spotkanie i wsłuchaj się w ich rady. Być może i Ty zaczniesz wzbogacać się na marzeniach…?

Marta Korsak oraz Robert Więczkowski to założyciele startup-owej firmy eventowej Efekt Motyla. Dwie różne osobowości, dwa odmienne charaktery, które połączyło marzenie i wspólny biznes. Dzięki pasji, zaangażowaniu , dużej wiedzy i sporemu doświadczeniu Marta i Robert mają do zaoferowania swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Efekt Motyla obsługuje wszystkie wydarzenia - wielkie gale i uroczystości, eventy tematyczne, szkolenia oraz konferencje. Przede wszystkim zaś spełnia marzenia - klientów i samych założycieli. Marta i Robert, bazując na własnym przykładzie, opowiedzą o tym, jak łączyć pragnienia z życiem zawodowym i przekuwać je na sukces.

Drugą część spotkania poprowadzi Tomek Maciejewski, podróżnik i przedsiębiorca internetowy, digital nomad. Prowadzący blog Jak wygrać życie opowie o tym, jak finansować swoje życie, nie rezygnując ze spełniania marzeń i jak zarabiać na życie, bez względu na aktualne miejsce pobytu. Za Tomkiem stoi duże doświadczenie - przez 4 miesiące mieszkał w Tajlandii, w której - bez posiadania oszczędności - samodzielnie się utrzymywał. Tomasz dobrze wie, że nie trzeba rezygnować z marzeń, tylko trzeba znaleźć sposób, by im pomóc. I o tym, jak to zrobić oraz w jaki sposób wykorzystywać okazje, które pojawiają się w życiu, będzie mówić na spotkaniu.

Nie może Cię zabraknąć!

Spotkanie StartUp Caffe odbędzie się 8 listopada 2016r. o godz. 18:00 w sali ECD Consilis przy ul. Kościuszki 27B (wjazd od ul. Pomorskiej 86A). W cenie biletu każdy uczestnik ma zapewniony słodki poczęstunek wraz z kawą/herbatą.

ZAPRASZAMY!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "StartUp Cafe #16" jest ECD Consilis Joanna Poziemska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej