To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 010,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

21 Września, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

StartUp Cafe #16

Zarabiać na spełnianiu marzeń - czy to możliwe? Prelegenci listopadowego, 16-stego StartUp Caffe będą przekonywać, że oczywiście, że tak! Przyjdź na spotkanie i wsłuchaj się w ich rady. Być może i Ty zaczniesz wzbogacać się na marzeniach…?

Marta Korsak oraz Robert Więczkowski to założyciele startup-owej firmy eventowej Efekt Motyla. Dwie różne osobowości, dwa odmienne charaktery, które połączyło marzenie i wspólny biznes. Dzięki pasji, zaangażowaniu , dużej wiedzy i sporemu doświadczeniu Marta i Robert mają do zaoferowania swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Efekt Motyla obsługuje wszystkie wydarzenia - wielkie gale i uroczystości, eventy tematyczne, szkolenia oraz konferencje. Przede wszystkim zaś spełnia marzenia - klientów i samych założycieli. Marta i Robert, bazując na własnym przykładzie, opowiedzą o tym, jak łączyć pragnienia z życiem zawodowym i przekuwać je na sukces.

Drugą część spotkania poprowadzi Tomek Maciejewski, podróżnik i przedsiębiorca internetowy, digital nomad. Prowadzący blog Jak wygrać życie opowie o tym, jak finansować swoje życie, nie rezygnując ze spełniania marzeń i jak zarabiać na życie, bez względu na aktualne miejsce pobytu. Za Tomkiem stoi duże doświadczenie - przez 4 miesiące mieszkał w Tajlandii, w której - bez posiadania oszczędności - samodzielnie się utrzymywał. Tomasz dobrze wie, że nie trzeba rezygnować z marzeń, tylko trzeba znaleźć sposób, by im pomóc. I o tym, jak to zrobić oraz w jaki sposób wykorzystywać okazje, które pojawiają się w życiu, będzie mówić na spotkaniu.

Nie może Cię zabraknąć!

Spotkanie StartUp Caffe odbędzie się 8 listopada 2016r. o godz. 18:00 w sali ECD Consilis przy ul. Kościuszki 27B (wjazd od ul. Pomorskiej 86A). W cenie biletu każdy uczestnik ma zapewniony słodki poczęstunek wraz z kawą/herbatą.

ZAPRASZAMY!

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "StartUp Cafe #16" jest ECD Consilis Joanna Poziemska

Zobacz na mapie

ECD Consilis (budynek B, wejście B4, wjazd od ul. Pomorskiej 86A)

ul. Kościuszki 27B, Bydgoszcz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej