To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

3 Kwietnia, 19:00 - 21:00 24,99 zł
Warszawa, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Nie bój się mówić - wystąpienia publiczne bez tajemnic - XVI Forum Wyjątkowości - bilety

Podobno ludzie boją się bardziej wystąpień publicznych niż śmierci. A jest to jedna z najbardziej potrzebnych i użytecznych umiejętności, która większości przyda się w wielu sytuacjach, nie tylko zawodowych.

Przemawianie do dużej grupy ludzi budzi obawy i myśli o tym, jak inni nas widzą, jak nas ocenią. Wywołuje stres, blokuje normalne działanie, czasem nawet uniemożliwia taką formę komunikacji. Ale może przydać się każdemu. Również do przekonania innych do swoich racji. Nawet w małej grupie lub spotkaniu "1 na 1". Każda rozmowa, szczególnie trudna, może być dobrym wystąpieniem. Ten, kto potrafi publicznie przemawiać, potrafi również dużo lepiej komunikować się z otoczeniem.

Warsztaty rozwijające umiejętność publicznych wystąpień, w ramach cyklu Forum Wyjątkowości, poprowadzi mówczyni oraz vice prezes w klubie Bydgoszcz Toastmasters Professionals Marta Korsak, właścicielka szkoły językowej English Business Class. Prowadząc swój pasjobiznes, podąża drogą samorozwoju. Pokonuje kolejne słabości w nadziei stawania się "bogatszym" człowiekiem. Stwierdzenie "Najwięcej uczymy się, ucząc innych" pozwala jej spotykać na swojej drodze fantastycznych ludzi, dzięki którym życie staje się fascynującą przygodą. Zapamiętale układa wielotysięczne puzzle, chętnie też podejmuje nowe wyzwania jak jazda konna czy zwiedzanie Europy "na budżecie". Przygotowując swoje przemówienia, przelewa w nie pasję oraz ogromne pokłady pozytywnej energii.

Aby zapisać się na wydarzenie można również wysłać maila na adres rozmaici@gmail.com. Opłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10zł

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz Agnieszka Ważny warsztaty

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Nie bój się mówić - wystąpienia publiczne bez tajemnic - XVI Forum Wyjątkowości" jest ECD Consilis Joanna Poziemska

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej