Hello Points Workshop - Points of You Academy® Level 1 - Bydgoszcz - bilety

Hello Points Workshop to pierwszy poziom Akademii Points of You®. W trakcie tego 1-dniowego warsztatu można w zaskakujący sposób odkrywać metodę i narzędzia Points of You®, doświadczać jedynej w swoim rodzaju formy komunikacji i dialogu, a po szkoleniu dodać nowe umiejętności do swojego zawodowego know-how i unikalną metodę pracy.

Points of You® tworzy narzędzia uznane w środowisku profesjonalnego coachingu, edukacji i HR na całym świecie.Funkcjonuje na tą chwilę w 150 krajach. Przez 11 lat z metodą zapoznało się i aktywnie z niej korzysta ponad 1 000 000 osób oraz kilka tysięcy firm i organizacji, w tym tacy giganci jak: Google, IKEA, NASA, PwC, L'Oréal czy TEVA.

Szkolenia z metody Points of You® posiadają akredytację International Coach Federation (dają jednostki akredytacji w programie CCE ICF). Swoim unikatowym podejściem, Points of You® zyskało rekomendację na łamach Harvard Business Review - To Build Connection on Your Team, Skip Icebreakers and Talk About Photography (10/2017). A na gali z okazji 15-lecia coachingu w Polsce, Points of You® otrzymało nagrodę "Skrzydła Coachingu"przyznaną przez Stowarzyszenia Coachów Polskich (09/2017).

Metoda Points of You®zakłada, że na każdą sytuację można patrzeć z niezliczonej liczby punktów widzenia, a prawdziwym wyzwaniem jest dostrzeżenie tych, które wykraczają poza nasze zwyczajowe myślenie. I to stanowi punkt zwrotny dla rozwoju. Głównym założeniem metody Points of You®jest integracja pracy z obrazem i słowem w swobodnym, a jednocześnie ukierunkowanym procesie. Od pobudzenia naszej podświadomości i emocji, poprzez poszerzenie perspektywy i jej analizę, po skupienie na najbardziej znaczących wnioskach i działaniu. Zdjęcia wykorzystywane w grach Points of You® zostały opracowane w celu maksymalnego stymulowania naszej intuicji i myślenia. Inicjowana "walka" pomiędzy emocjami a logiką uwalnia od sztywnych list kontrolnych, dotyczących tego jak "powinno być" i pozwala znaleźć nowe perspektywy. Dlatego metoda jest skuteczna niezależnie od branży, wykształcenia, płci, stanowiska i wieku. Może z niej korzystać każdy i dlatego w takim tempie zyskuje ona uznanie. A co najważniejsze jest także bardzo praktyczna. Gry Points of You® mogą być wykorzystywane na wielu płaszczyznach pracy z ludźmi, jak np.: w zarządzaniu zespołami i projektami, budowaniu zaufania i relacji, generowaniu pomysłów, planowaniu, ewaluacji, rozwiązywaniu problemów i podejmowaniu decyzji, rozwijaniu kompetencji, docieraniu do potrzeb, talentów i wartości, a także w autorefleksji i osobistych procesach zmiany.

Szkolenie polecane jest tym, którzy w swojej pracy zawodowej potrzebują narzędzi, które inspirują i integrują jednocześnie. Które uczą sztuki zatrzymywania się i podejmowania refleksji. Sztuki wychodzenia poza schematy myślowe i sięgania po to, co nieoczywiste. Docierania do tego, co autentyczne i co jednoczy. Docierania do sedna. Points of You® uczy lepszego kontaktu z samym sobą, z innymi ludźmi i z tematem, nad którym pracujemy. Pozwala połączyć głowę i serce, rozbudza kreatywność, porządkuje, niesie nową jakość. Z inspiracją do działania.

Szczególnie zapraszam: trenerów, coachów, tutorów, mentorów, nauczycieli, doradców zawodowych, mediatorów, specjalistów HR, koordynatorów projektów, menadżerów, liderów biznesowych i społecznych. Ale też po prostu każdego, kto potrzebuje zadbać o rozwój własny, rozwój innych ludzi, rozwój danego obszaru lub całej swojej organizacji.

Jako uczestnik zyskujesz: 
- Poznanie koncepcji Points of You®, czyli jak działamy i jak wygląda świat Points of You®.
- Poznanie metody i gier Points of You® - unikalnej techniki prowadzenia rozmów i zajęć z klientami oraz pracy własnej w celu uzyskiwania nowej perspektywy i rozwiązań. 
- Proces z The Coaching Game - Zooming In: szybka randka z własnymi myślami i uczuciami, doświadczenie głębokiego procesu poprzez zabawę. 
- Proces z Punctum - My Story: własna historia opowiedziana w nowy, inspirujący sposób, zmieniający samopoczucie i ogląd rzeczywistości. 
- Plansze procesowe: jak korzystać z map uczuć i myśli podczas indywidualnego procesu z naszymi narzędziami.

 Ponadto otrzymasz: 
- 2 oryginalne narzędzia do pracy metodą Points of You®: The Coaching Game oraz Punctum!
- zestaw koncepcyjny Hello Points: Skrypt dla uczestnika, Notes Hello Points, 4 wyjątkowe karty Points of You® z inspirującymi historiami (można je nabyć jedynie z tym szkoleniem)
- oraz inne niespodzianki!

Warsztat kończy się otrzymaniem certyfikatu z tytułem EXPLORER i 6 punktami CCEU od ICF.

Certyfikat upoważnia również do przejścia na Level 2 Points of You Academy ®: Creative Practice Workshop - drugi poziom szkoleniowy, otwierający możliwość prowadzenia szkoleń na poziomie pierwszym (Hello Points)!

Koszt całkowity*: 1600 zł netto + 23% VAT; cena obejmuje udział w warsztatach, oryginalne narzędzia The Coaching Game i Punctum o wartości 1200 zł, wyjątkowy concept pack i booklet dla uczestnika, serwis kawowy i lekkie przekąski.

Sylwetka prowadzącej: Luiza Weder - psycholog, tutor, superwizor, ekspert w projektach rozwojowych, Certyfikowany Ekspert Points of You®.

Posiadam doświadczenie w pracy ze środowiskiem edukacji, biznesu, organizacji pozarządowych i pomocy społecznej. Za mną ponad 4500 zrealizowanych godzin pracy grupowej oraz blisko 3500 godzin pracy indywidualnej (w tym tutoring rozwojowy i tutoring kariery, konsultacje psychologiczne, superwizje). Pracuję w duchu transformacyjno-rozwojowym, wykraczającym poza klasyczne dostarczanie wiedzy i umiejętności, wspierając innych w odkrywaniu i spełnianiu własnego potencjału, osobistych wartości i misji.

Points of You® to dla mnie więcej niż sama metoda. Jest to niezwykle profesjonalne, kompleksowe i unikatowe narzędzie pracy, a patrząc szerzej - to styl myślenia i działania, który może nadać inną jakość życiu jednostki, organizacji czy całej społeczności.

http://points-of-you.pl/szkolenia/nasi-trenerzy/luiza-weder

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu: napisz@luizaweder.pl, tel. 602719741.


*W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu, wpłata jest zwracana z potrąceniem 10% opłaty manipulacyjnej; przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana (w przypadku zakupionej opcji z narzędziami - uczestnik otrzymuje zakupione narzędzia).

1 968,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz coaching fotografia Luiza Weder rozwój szkolenie warsztaty

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Hello Points Workshop - Points of You Academy® Level 1 - Bydgoszcz" jest PANTA RHEI Luiza Weder

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Hello Points Workshop - Points of You Academy® Level 1 - Bydgoszcz
20 Września 2019, 17:00 1 968,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej