To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

InternetBeta 2018 - beta X

19 Września - 21 Września 1 310,00 zł
Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ, Tyczyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 390,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Fabrykowe Warsztaty vol.3

Fabryka to miejsce niezwykłe. Zrodzone z marzeń, nadziei i pozytywnej energii. Miejsce o niepowtarzalnym klimacie, tworzone przez ludzi, którzy kochają to, co robią.

Przeżyj z nami przygodę, naucz się tworzyć piękne rzeczy, z niepozornych materiałów. Zobacz, czego możesz dokonać, wkładając trochę serca, trochę wyobraźni i trochę umiejętności. Zabierz ze sobą entuzjazm, my nauczymy Cię reszty.

Tym razem proponujemy:

  1. SHABBY SHIC dla romantyków, czyli przygoda z drewnem

Cudowne przedmioty w stylu shabby shic, stare lub specjalnie postarzane. Choć wyglądają, jakby nikt o nie nie zadbał, urzekają swoim charakterem.

Podczas warsztatów poznasz technikę przecierania i odrapywania z farby, nauczysz się z jakich materiałów i narzędzi najlepiej skorzystać. Wrócisz do domu z pięknym przedmiotem. Jakim? Może Cię to całkiem zaskoczyć.

Można przynieść coś swojego albo skorzystać z drewnianych cudów Marceliny :)

Warsztaty poprowadzi Marcelina Markiewicz - zafascynowana światem handmade. Uwielbia dawać drugie życie przedmiotom z pozoru bezwartościowym - wyrzucanym, niechcianym. Tworzy z nich arcydzieła bez względu na ich fizyczną ułomność.

  1. WIRE WRAPPING dla zielonych, czyli przygoda z biżuterią

Stylowa biżuteria zrobiona własnoręcznie? U nas to możliwe.

Podczas warsztatów zapoznasz się z bogactwem możliwości, jakie dają proste techniki wyrobu biżuterii. Dowiesz się jakich używać narzędzi, z jakich materiałów korzystać, poznasz dwa sposoby oprawy nienawierconych kamieni, nauczysz się estetycznie i bezpiecznie wykańczać pracę. Zainspirujesz się do własnych poszukiwań i eksperymentów twórczych.

Wszelkie niezbędne materiały otrzymasz na warsztatach i wyjdziesz z nich z własnoręcznie wykonaną biżuterią.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Szewczykowska, która zajmuje się ogólnie pojętym rękodziełem od dziecka. Ma doświadczenie z takimi technikami jak szydełkowanie, haft krzyżykowy, decoupage, witraż czy malarstwo olejne. Od 2007 roku, jako właścicielka marki Silveria, zajmuje się profesjonalnie projektowaniem i wykonywaniem biżuterii srebrnej w różnych technikach.

Silveria to firma, która powstała z marzenia o życiu "z" i "poprzez" pasję. Właścicielka firmy swoją fascynację minerałami, właściwościami metali, typowo kobiece upodobanie do "błyskotek" i sentyment do pracy własnych rąk zmieniła w usługę - biżuteria indywidualna. Firma oferuje zarówno tworzenie od podstaw biżuterii nowej, jak i odzyskiwanie piękna i blasku starej biżuterii, poprzez renowację i przeróbkę. Dodatkowo Silveria proponuje biżuterię upcyklingową. Ze starej srebrnej łyżki, medalika, bądź mechanizmu zegarka robi niebanalne ozdoby, których próżno szukać w centrum handlowym. Silveria to wyrób dostosowany do temperamentu odbiorcy i jego upodobań.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz Katarzyna Szewczykowska Marcelina Markiewicz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Fabrykowe Warsztaty vol.3" jest ECD Consilis Joanna Poziemska

Zobacz na mapie

ECD Consilis (wjazd od ul. Pomorskiej 86a, budynek B, wejście B4)

Kościuszki 27, Bydgoszcz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej