To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

WYWIERANIE WPŁYWU W SPRZEDAŻY- BRIAN TRACY - Wrocław

16 Lutego, 09:00 - 18:30 od 390,00 zł
Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej, 50-372 Wrocław

Psychologia perswazji w sprzedaży - Kevin HOGAN

23 Marca, 09:00 - 18:30 od 290,00 zł
Kraków, Kraków

Przywództwo 3.0 - 3 sposoby zwiększania wydajności i skuteczności pracowników

30 Stycznia, 10:00 - 16:00 190,00 zł
Centrum Szkoleniowe BTI, Warszawa

KONFERENCJA- NOWOCZESNE TECHNIKI SPRZEDAŻY- Warszawa

2 Lutego, 09:00 - 17:40 od 170,00 zł
HOTEL RIVIERA, Olszewnica Nowa/pod Warszawą

Fabrykowe Warsztaty vol.1 - bilety

Fabryka to miejsce niezwykłe. Zrodzone z marzeń, nadziei i pozytywnej energii. Miejsce o niepowtarzalnym klimacie, tworzone przez ludzi, którzy kochają to, co robią.

Przeżyj z nami przygodę, naucz się tworzyć piękne rzeczy, z niepozornych materiałów. Zobacz czego możesz dokonać, wkładając trochę serca, trochę wyobraźni i trochę umiejętności. Zabierz ze sobą entuzjazm, my nauczymy Cię reszty.

Tym razem proponujemy:

  1. SHABBY SHIC dla romantyków, czyli przygoda z drewnem

Cudowne przedmioty w stylu shabby shic, stare lub specjalnie postarzane. Choć wyglądają, jakby nikt o nie nie zadbał, urzekają swoim charakterem.

Podczas warsztatów poznasz technikę przecierania i odrapywania z farby, nauczysz się z jakich materiałów i narzędzi najlepiej skorzystać. Wrócisz do domu z pięknym przedmiotem. Jakim? Może Cię to całkiem zaskoczyć.

Można przynieść coś swojego albo skorzystać z drewnianych cudów Marceliny :)

Warsztaty poprowadzi Marcelina Markiewicz - zafascynowana światem handmade. Uwielbia dawać drugie życie przedmiotom z pozoru bezwartościowym - wyrzucanym, niechcianym. Tworzy z nich arcydzieła bez względu na ich fizyczną ułomność.

  1. WIRE WRAPPING dla zielonych, czyli przygoda z biżuterią

Stylowa biżuteria zrobiona własnoręcznie? U nas to możliwe.

Podczas warsztatów zapoznasz się z bogactwem możliwości, jakie dają proste techniki wyrobu biżuterii. Dowiesz się jakich używać narzędzi, z jakich materiałów korzystać, poznasz dwa sposoby oprawy nienawierconych kamieni, nauczysz się estetycznie i bezpiecznie wykańczać pracę. Zainspirujesz się do własnych poszukiwań i eksperymentów twórczych.

Wszelkie niezbędne materiały otrzymasz na warsztatach i wyjdziesz z nich z własnoręcznie wykonaną biżuterią.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Szewczykowska, która zajmuje się ogólnie pojętym rękodziełem od dziecka. Ma doświadczenie z takimi technikami jak szydełkowanie, haft krzyżykowy, decoupage, witraż czy malarstwo olejne. Od 2007 roku, jako właścicielka marki Silveria, zajmuje się profesjonalnie projektowaniem i wykonywaniem biżuterii srebrnej w różnych technikach.

Silveria to firma, która powstała z marzenia o życiu "z" i "poprzez" pasję. Właścicielka firmy swoją fascynację minerałami, właściwościami metali, typowo kobiece upodobanie do "błyskotek" i sentyment do pracy własnych rąk zmieniła w usługę - biżuteria indywidualna. Firma oferuje zarówno tworzenie od podstaw biżuterii nowej, jak i odzyskiwanie piękna i blasku starej biżuterii, poprzez renowację i przeróbkę. Dodatkowo Silveria proponuje biżuterię upcyklingową. Ze starej srebrnej łyżki, medalika, bądź mechanizmu zegarka robi niebanalne ozdoby, których próżno szukać w centrum handlowym. Silveria to wyrób dostosowany do temperamentu odbiorcy i jego upodobań.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz Katarzyna Szewczykowska Marcelina Markiewicz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Fabrykowe Warsztaty vol.1" jest ECD Consilis Joanna Poziemska

Zobacz na mapie

ECD Consilis (wjazd od ul. Pomorskiej 86a, budynek B wejście B4)

Kościuszki 27, Bydgoszcz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej