To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 900,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Commerce

10 Maja, 10:00 - 19:00 od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #75

15 Maja, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

18 Maja - 19 Maja od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Miejski Service Design 2016 - cykl spotkań

O MSD

Miejski Service Design to cykl warsztatów, w trakcie którego uczestnicy projektują rozwiązania ułatwiające codzienne życie oraz poprawiające komfort życia mieszkańców Gdyni.

Dlaczego warto wziąć udział w MSD?

Warsztaty będą prowadzić osoby, które na co dzień zajmują się projektowaniem usług i user experience - co stanowi doskonałą okazję aby poznać praktyczne techniki i narzędzia pracy projektowej stosowane w procesie nastawionym na użytkownika.

Dla kogo?

Warsztaty są organizowane dla wszystkich zainteresowanych tematem użyteczności, multimediami, programowaniem, grafiką, projektowaniem usług, architekturą informacji, jak również kwestiami społecznymi.

Do udziału w warsztatach i pracy w interdyscyplinarnych zespołach zapraszamy przede wszystkim osoby, które po raz pierwszy chcą zmierzyć się z projektowaniem usług, ale także wszystkich tych, którzy zdobyli już doświadczenie w pracy projektowej z użyciem metodologii service design i design thinking.

Kiedy?

Planowane terminy warsztatów: 31.03, 12.04, 26.04, 9.05, 24.05, 31.05, 14.06 i 21.06.2016*, w godzinach popołudniowych; czas trwania 1 warsztatu ok. 3 godzin.

Temat 3 edycji

Podczas 3 edycji będziemy pracować nad rozwojem oferty i rozwiązaniami zwiększającymi zaangażowanie mieszkańców w inicjatywy realizowane przez Laboratorium Innowacji Społecznych (LIS) w tematach społecznych i kulturalnych - http://ppnt.pl/pl/aktualnosci/ppnt/lis

W trakcie 8 spotkań warsztatowych przejdziemy przez proces projektowania, zaczynając od definicji problemu poprzez badania użytkowników, prototypowanie rozwiązań, ich testowanie i modyfikację, kończąc na prezentacji pomysłów przed użytkownikami czyli mieszkańcami Gdyni oraz przedstawicielami Laboratorium Innowacji Społecznych. Najciekawsze rozwiązania będą miały szanse na wdrożenie przez LIS.

Zgłoszenia

Na zgłoszenia czekamy do dnia 28.03.2016. Osoby zakwalifikowane do udziału w warsztatach poinformujemy do dnia 29.03.2016.

*zastrzegamy możliwość zmiany terminów warsztatów

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w 81-451 gdynia wydarzenia 81-451 Gdynia

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Miejski Service Design 2016 - cykl spotkań" jest Strefa Startup

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej