To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

V edycja Konferencji Event Biznes

Pojutrze, 08:00
PTAK WARSAW EXPO, Nadarzyn

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów 2018

Jutro, 12:00 od 369,00 zł
Hala konferencyjna Międzynarodowego Forum Inteligentnego Rozwoju, Warszawa

Venture Day 2015 - Czy zainwestowałbyś we własny projekt?

Zapraszamy na warsztat Macieja Sadowskiego organizowany w ramach Venture Day 2015 pod tytułem:


Czy zainwestowałbyś we własny projekt? Spojrzenie na inwestycję oczami inwestora


Podstawowym celem inwestora jest wybranie spośród dostępnych mu możliwości inwestycyjnych tej, która przyniesie największy zwrot z inwestycji. Jego podstawowym środowiskiem pracy jest analiza projektów i spotkania z ich pomysłodawcami lub zarządami. Bez zrozumienia motywacji i sposobu oceny projektów przez inwestora pomysłodawcy zmniejsają swoje szanse na skuteczne przedstawienie projektu z jego najlepszej strony. Żeby twoja technologia lub model biznesowy nie zestarzały się w toku niekończących się poszukiwań właściwego inwestora, spójrz na swój projekt oczami drugiej strony. Zrozumienie wzajemnych potrzeb, aspiracji i oczekiwań obu stron inwestycji będzie następnie podstawą dobrej i owocnej współpracy na kolejne lata.

Bilet na warsztat uprawnia do udziału w całej konferencji Venture Day w dniu 20 listopada.photo by Łukasz Dziewic


Maciej Sadowski

Współzałożyciel i Szef Fundacji Startup Hub Poland. Animator innowacyjnych startupów z Polski i regionu Europy Środkowo-Wschodniej specjalizujący się w komercjalizacji wyników badań naukowych i finansowaniu startupów. Promotor polskich szans rozwojowych wśród wynalazców i pionierów zaawansowanych technologii na świecie oraz tworzeniem na ich podstawie spółek w Polsce w celu skupienia i powiększania potencjału intelektualnego Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzający funduszu zalążkowego StartVenture@Poland wspierającego rozwój i komercjalizację projektów z obszaru zaawansowanych technologii o potencjale międzynarodowej ekspansji.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW, historyk filozofii. W latach 2006-2007 stypendysta na Universität Salzburg (Fachbereich Geschichte und Politikwissenschaft). W latach 2009-2015 doktorant w Instytucie Nauk Politycznych UW oraz Instytucie Filozofii UW. Nauczyciel akademicki, m.in. w Uniwersytecie Warszawskim (m.in. logika, filozofia analityczna, studia regionalne Europy Wschodniej).

Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP. Członek Komitetu ds. Nowych Technologii i Innowacji Krajowej Izby Gospodarczej. Ekspert Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Członek Polskiego Towarzystwa Filozoficznego.

Miłośnik fantastki naukowej, polskiego rocka. Reytaniak.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w 80-172 gdańsk wydarzenia 80-172 Gdańsk

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Venture Day 2015 - Czy zainwestowałbyś we własny projekt?" jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej