To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Środa, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 99,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Chamberconf 2016

W tym roku powracamy z naszą wyjątkową zamko-konferencją. Spotykamy się w nowym zamku, ale niezmiennie z najlepszymi prelegentami oraz nowymi pomysłami, które wciągną Was jeszcze bardziej w niepowtarzalny klimat Chamberconf. Tak jak ostatnio, prezentacje są tylko dodatkiem. Nie oszukujmy się, nagrania video są, albo niedługo będą, na youtubie. To czego nie znajdziesz na twitterze, facebooku, czy innym social-miejscu to klimat. To rozmowy, kontakt z innymi, wymiana pomysłów i wspólne działanie. Sprzyjała będzie temu kameralność i cisza, którą zapewnią mury Pałacu w Łagowie.

Jedyną pewną rzeczą jest pora obiadów. Czas trwania prezentacji jest umowny, nie będziemy ograniczać rozmów, ani pytań. Jeśli któraś prezentacja się przeciągnie, następna zacznie się później, tak po prostu.

Nie rozdajemy piłeczek, joj, nie zapraszamy sponsorów. Oferujemy za to najlepszych prezenterów i wyśmienitą atmosferę. Teraz czekamy już tylko na Twoją decyzję. Przyjedź i stań się częścią Chamberconf.

Co w cenie biletu? Poza oczywiście świetnymi prezentacjami, w sobotę dwudaniowy obiad, uroczysta kolacja, potem zimny bufet. Nocleg (współdzielone pokoje). W niedzielę rano śniadanie, po południu dwudaniowy obiad. W międzyczasie kawa, herbata, woda mineralna, ciasteczka.

Więcej znajdziecie na stronie http://chamberconf.pl/

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w 59-900 łagów wydarzenia 59-900 Łagów

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Chamberconf 2016" jest Rabbit Software Szulc Paweł

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej