To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 20,00 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

23 Marca, 08:00 139,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

FIWE FITNESS BUSINESS TRADE SHOW 2018

Pojutrze, 10:00 od 34,99 zł
EXPO XXI, Warszawa

III MIĘDZYNARODOWY KONGRES DIAMENTY SPRZEDAŻY - Warszawa

17 Października, 09:00 - 18:00 od 490,00 zł
HOTEL Puławska Residence, 02-801 Warszawa

Życie kosmiczne - zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat

Wspólnie z uczestnikami warsztatów zastanowimy się, jakie cechy posiadają żywe istoty, a więc CZEGO we Wszechświecie szukamy, kiedy mówimy o życiu pozaziemskim. Oprócz tego spróbujemy wywnioskować które ciało niebieskie w naszym najbliższym sąsiedztwie mogłoby nadawać się na dom życia ziemskiego. To i wiele innych ciekawostek z dziedziny astrobiologii czeka na małych i młodych odkrywców!

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat, poprowadzi je Joanna Więckowska z Atomic Atelier (http://atomicatelier.pl/) w ramach wydarzenia World Space Week Wrocław 2017 www.worldspaceweek.pl 

Joanna Więckowska - obecnie doktorantka w Zakładzie Chemii Fizycznej i Kwantowej Politechniki Wrocławskiej zajmująca się badaniami nad prekursorami życia. Ukończyła studia I stopnia inżynierskie na Wydziale Chemicznym PWr, gdzie swoje naukowe zainteresowania już skierowała w stronę życia we Wszechświecie. Studia II stopnia magisterskie kontynuowała na Wydziale Chemicznym na kierunku chemia w specjalizacji analityka chemiczna. W międzyczasie studiowała również astronomię.

Wstęp darmowy, za okazaniem biletu elektronicznego dostępnego poniżej.

Organizator utrwala przebieg Imprezy dla celów dokumentacji oraz promocji lub reklamy Imprezy i imprez Organizatora oraz sponsorów w przyszłych latach. Uczestnik zgłaszając chęć udziału w wydarzeniu i pobierając darmowy imienny bilety wyraża zgodę na utrwalenie wizerunku, który może być następnie rozpowszechniany dla celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w 54-104 wrocław wydarzenia 54-104 Wrocław warsztaty Word Space Week

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Życie kosmiczne - zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat" jest World Space Week Wrocław i Polskie Towarzystwo Miłośników Astronomii

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej