Kompetencje osobiste w zarządzaniu jakością - KATOWICE 07-08.11.2019 - bilety

Kompetencje osobiste w zarządzaniu jakością

Pracownik zaangażowany w zarządzanie jakością działa pod dużą presją. Produkcja chce produkować a logistyka dostarczać do klienta. Dbanie o standardy jakości w takim środowisku to duże wyzwanie.

Szkolenie dedykowane jest osobom, które rozumieją miejsce SZJ w osiąganiu celów biznesowych organizacji. Jednocześnie natykają się na brak takiej świadomości u współpracowników i potrzebują zbudować zestaw kompetencji, który pomoże im skutecznie realizować zadania.


JEŚLI CHCESZ:

  • poznać narzędzia efektywnej komunikacji, m.in. aktywne słuchanie i parafrazowanie,
  • umiejętnie dopasowywać komunikat do rozmówcy w celu unikania nieporozumień,
  • umiejętnie radzić sobie z sytuacjami trudnymi, m.in. dzięki wykorzystaniu technik asertywności,
  • efektywnie planować czas pracy oraz priorytetyzować zadania

... TO ZAPRASZAMY NA WARSZTAT.


Pełny program i informacja organizacyjna do pobrania TUTAJ.


TREŚCI PORUSZANE NA WARSZTACIE:

Proces komunikacji i jej wpływ na budowanie współpracy z innymi - moduł poświęcony podstawom komunikacji, podczas niego poznasz schemat komunikacji, role nadawcy i odbiorcy w procesie komunikacji oraz rodzaje komunikacji.

Skuteczne narzędzia efektywnej komunikacji - jak zadawać pytania? Jak słuchać? Jak parafrazować? Co możemy zrobić, żeby komunikacja przebiegała sprawnie i żebyśmy osiągali postawione przed nią cele, zachowując dobre relacje.

Komunikacja i asertywność w sytuacjach psychologicznie trudnych - podczas tego modułu dowiesz się i przećwiczysz dopasowywanie komunikatów do różnych typów rozmówców, nauczysz się stawiania granic oraz poznasz narzędzia komunikacji asertywnej. Ważny będzie również wątek perswazji, argumentowania i przekonywania.

Zarządzanie stresem, emocjami z elementami rozwiązywania konfliktów - kolejny moduł będzie poświęcony określeniu własnego stylu zachowania w sytuacjach konfliktowych oraz nauce samokontroli emocjonalnej i redukowania stresu.

Organizacja pracy własnej i zespołu - kolejne moduły zostaną poświęcone zarządzaniu czasem. Poznasz style zarządzania czasem oraz narzędzia pomocne w ustalaniu priorytetów np. Macierz Eisenhower'a, Zasadę Pareto, "Ważne a pilne". Kolejnym elementem modułu będzie wątek efektywnego planowania zadań i kolejna "porcja" technik przydatnych w tym obszarze, m.in. Zasada 60/40, Zasada Salami, eliminacja efekty "piły" oraz codzienny planner.


WARSZTAT POPROWADZI:

Ewelina Jupowicz

Coach i trener biznesu. Ekspertka zarządzania i doradztwa personalnego, absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu "Moderator". Doświadczenie zdobywała w organizacjach międzynarodowych, gdzie m.in. kierowała sprzedażą na rynkach: Polski, Czech, Słowacji i Włoch.

Dwunastoletnie doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi i firmami produkcyjnymi, wykorzystuje do szkolenia w zakresie: komunikacji, negocjacji, psychologii konfliktów, psychomanipulacji, organizacji pracy, kierowania zespołem, budowania zespołu, kreatywności, sprzedaży, zarządzania zespołami sprzedażowymi, zarządzania sprzedażą zarządzania zasobami ludzkimi. Pisze pracę doktorską na temat "Równowaga pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym w Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi". Autorka licznych publikacji w zakresie zarządzania zespołem, zarządzania sprzedażą, zarządzania zasobami ludzkimi w magazynie "Personel i Zarządzanie"; "Poradnik Eksperta" czy na portalem internetowym HRM.


GDZIE I KIEDY?:

07-08.11.2019 - Wrocław


ZAPRASZAMY!!!

Pełny program i informacja organizacyjna do pobrania TUTAJ.


1 476,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w 40-042 katowice wydarzenia 40-042 Katowice ewelinajupowicz stres szkolenie

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Kompetencje osobiste w zarządzaniu jakością - KATOWICE 07-08.11.2019" jest TAW Polska Sp. z o.o.

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Biletu wstępu na szkolenie otwarte

dostępnych: 15

31 Października 2019, 08:00 1 476,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej