Rodzinne wakacje kajakiem po Pilicy (13-18 sierpnia)

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby zbudować trwałą i silną relację z dzieckiem? Przeżyj wraz z nim WIELKĄ PRZYGODĘ! Nasz wspólny wyjazd to nie tylko rekreacja, nie tylko turystyka! Będą wspólne zajęcia, warsztaty!
Dlaczego warto tam być? Udział w spływie kajakowym organizowanym przez Fundację Życie to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także przygodowa wyprawa dla opiekuna z dzieckiem. To czas, w którym można porozmawiać bez pośpiechu, w odcięciu od codziennych obowiązków, od szkoły i pracy. To czas ograniczenia do minimum kontaktu z cywilizacją, budowania relacji z dzieckiem przez trud, wysiłek fizyczny, aktywny wypoczynek i wspólnie podejmowanie nowych zadań. To wiosłowanie, wodowanie, rozbijanie namiotu, posiłki na trawie i przy ognisku.


Program

Czas: 13 - 19 sierpnia 2019
13.08. (wtorek) przybycie na miejsce wieczorem, można też przyjechać w środę 14 sierpnia rankiem
19.08 (niedziela) - ok. godziny 15.00 - zakończenie spływu

Miejsce startu: Włoszczowa -> Maluszyn
Meta - gdzieś na Zalewie Sulejowskim :) 

Uczestnicy: opiekun prawny i dziecko 
Koszty uczestnictwa pokrywa nasz sponsor :) Zapewniamy bezpłatnie dla kajakowego duetu: udostępnienie wysokiej klasy sprzętu (kajaki, kamizelki, wiosła. namioty i karimaty, a także pokrowce, torby wodoodporne), pole namiotowe, parking dla samochodów, transport bagaży lądem, ciepły posiłek raz dziennie oraz śniadania i kolacje. Posiłki w dniu przyjazdu we własnym zakresie, program integracyjno-edukacyjny dla całej ekipy.
W pakiecie dla duetu jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki). Zapewniamy namioty i karimaty. Trzeba mieć tylko własny śpiwór i plecak z osobistymi rzeczami oraz buty do sportów wodnych. Chętnych prosimy o zabranie śpiewników i gitary.Trasa spływu, będzie szczegółowo omawiana każdego dnia imprezy. Przewodnik przedstawi plan na następny dzień i określi godzinę pobudki. W ciągu dnia znajdzie się chwila na postój. Codziennie po dopłynięciu i rozbiciu obozu zapraszamy na typowo spływowe atrakcje i program edukacyjny.

Miejsce startu znajduje się kilkanaście kilometrów od Włoszczowy. Macie więc jedyną w swoim rodzaju możliwość przyjechania na spływ Pendolino. :)

Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w włoszczowa wydarzenia Włoszczowa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Rodzinne wakacje kajakiem po Pilicy (13-18 sierpnia)" jest Fundacja Życie

  Rodzaj Dostępne do Liczba
Zapewniamy posiłki. W pakiecie uczestnika jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki), zapewniamy namioty i karimaty. Zapewniamy transport start-meta. Będzie nam towarzyszył samochód transportujący plecaki. wakacje kajakiem - 2 osoby zamówienie dotyczy 1 kajaka - 2-osobowego

Zapewniamy posiłki. W pakiecie uczestnika jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki), zapewniamy namioty i karimaty. Zapewniamy transport start-meta. Będzie nam towarzyszył samochód transportujący plecaki.

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Polecamy także:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Blockchain Alliance Warsaw

7 Sierpnia, 10:00 - 18:00
Startberry, 03-840 Warszawa

FIWE FITNESS TRADE SHOW 2019 : UNITED

13 Września, 10:00 od 34,99 zł
Expo XXI, Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej