Rodzinna majówka kajakiem po Pilicy - bilety

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby zbudować trwałą i silną relację ze swoim dzieckiem? Przeżyj wraz z nim WIELKĄ PRZYGODĘ!
Dlaczego warto tam być? Udział w spływie kajakowym organizowanym przez Fundację Życie to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także przygodowa wyprawa dla rodzica z dzieckiem. To czas, w którym można porozmawiać bez pośpiechu, w odcięciu od codziennych obowiązków, od szkoły i pracy. To czas ograniczenia do minimum kontaktu z cywilizacją, budowania relacji między dzieckiem i rodzicem przez trud, wysiłek fizyczny, aktywny wypoczynek i wspólnie podejmowanie nowych zadań. To wiosłowanie, wodowanie, rozbijanie namiotu, posiłki na trawie i przy ognisku.


Program

Czas: 30.04-5.05.2018
30.04 (wtorek) przybycie na miejsce wieczorem
05.05 (niedziela) - ok. godziny  15 - zakończenie spływu

Miejsce startu: Włoszczowa -> Maluszyn
Meta - Zalew Sulejowski

Uczestnicy: rodzic (mama lub tata) i dziecko (syn lub córka)
Koszty uczestnictwa obejmują pełną obsługę uczestników spływu duetu: udostępnienie wysokiej klasy sprzętu (kajaki, kamizelki, wiosła. namioty i karimaty, a także pokrowce, torby wodoodporne), pole namiotowe, parking dla samochodów, transport bagaży lądem, ciepły posiłek raz dziennie oraz śniadania i kolacje. Posiłki w dniu przyjazdu we własnym zakresie, program integracyjno-edukacyjny dla rodziców i dzieci.
W pakiecie uczestnika jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki). Zapewniamy namioty i karimaty. Trzeba mieć własny śpiwór i plecak z osobistymi rzeczami oraz buty do sportów wodnych. Chętnych prosimy o zabranie śpiewników i gitary.Trasa spływu, licząca ok. 80km, będzie szczegółowo omawiana każdego dnia imprezy. Przewodnik przedstawi plan na następny dzień i określi godzinę pobudki. W ciągu dnia znajdzie się chwila na postój czy zakupy. Przewodnik będzie informował o mijanych sklepach i sklepikach. Codziennie po dopłynięciu i rozbiciu obozu zapraszamy na typowo spływowe atrakcje i program edukacyjny.

Miejsce startu znajduje się kilkanaście kilometrów od Włoszczowy. Macie więc jedyną w swoim rodzaju możliwość przyjechania na spływ Pendolino.

890,00 zł

Kup bilet
  • Szybka i bezpieczna płatność elektroniczna za bilety
  • E-ticket w ciągu kilkunastu minut na Twojej skrzynce
  • Łatwy zakup, bez konieczności zakładania konta

Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w włoszczowa wydarzenia Włoszczowa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Rodzinna majówka kajakiem po Pilicy" jest Fundacja Życie

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
W pakiecie uczestnika jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki). Zapewniamy namioty i karimaty. Zapewniamy transport start-meta. Zapewniamy posiłki. Będzie nam towarzyszył samochód transportujący plecaki. darowizna na cele statutowe - majówka kajakiem

W pakiecie uczestnika jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki). Zapewniamy namioty i karimaty. Zapewniamy transport start-meta. Zapewniamy posiłki. Będzie nam towarzyszył samochód transportujący plecaki.

dostępnych: 9

29 Kwietnia 2019, 12:00 890,00 zł

Ceny biletów zawierają podatek VAT. Do ceny biletu może zostać doliczona opłata transakcyjna.

Polecamy także:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej