To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 900,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

OpenReaktor #76

14 Czerwca, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Czwartek, 19:00 - 21:00 29,89 zł
Warszawa, Warszawa

Blockchain Alliance Silesia

Czwartek, 10:00 - 18:00
Strefa Centralna, 40-032 Katowice

Rodzinny weekend kajakiem po Pilicy (4-5 maja)

Zastanawiasz się, co możesz zrobić, żeby zbudować trwałą i silną relację ze swoim dzieckiem? Przeżyj wraz z nim WIELKĄ PRZYGODĘ! Nasz wspólny wyjazd to nie tylko rekreacja, nie tylko turystyka! Będą wspólne zajęcia, warsztaty!
Dlaczego warto tam być? Udział w spływie kajakowym organizowanym przez Fundację Życie to nie tylko aktywny wypoczynek, ale także przygodowa wyprawa dla rodzica z dzieckiem. To czas, w którym można porozmawiać bez pośpiechu, w odcięciu od codziennych obowiązków, od szkoły i pracy. To czas ograniczenia do minimum kontaktu z cywilizacją, budowania relacji między dzieckiem i rodzicem przez trud, wysiłek fizyczny, aktywny wypoczynek i wspólnie podejmowanie nowych zadań. To wiosłowanie, wodowanie, rozbijanie namiotu, posiłki na trawie i przy ognisku.


Program

Czas: 03.05-5.05.2018
03.05. (piątek) przybycie na miejsce wieczorem, można też przyjechać 4 maja rankiem
05.05 (niedziela) - ok. godziny 15.00 - zakończenie spływu

Miejsce startu: Włoszczowa -> Maluszyn
Meta - gdzieś na Pilicy :) ...

Uczestnicy: rodzic (mama lub tata) i dziecko (syn lub córka)
Koszty uczestnictwa obejmują pełną obsługę uczestników spływu duetu: udostępnienie wysokiej klasy sprzętu (kajaki, kamizelki, wiosła. namioty i karimaty, a także pokrowce, torby wodoodporne), pole namiotowe, parking dla samochodów, transport bagaży lądem, ciepły posiłek raz dziennie oraz śniadania i kolacje. Posiłki w dniu przyjazdu we własnym zakresie, program integracyjno-edukacyjny dla rodziców i dzieci.
W pakiecie uczestnika jest dwuosobowy kajak z oprzyrządowaniem (wiosła i kapoki). Zapewniamy namioty i karimaty. Trzeba mieć tylko własny śpiwór i plecak z osobistymi rzeczami oraz buty do sportów wodnych. Chętnych prosimy o zabranie śpiewników i gitary.Trasa spływu, licząca ok. 40km, będzie szczegółowo omawiana każdego dnia imprezy. Przewodnik przedstawi plan na następny dzień i określi godzinę pobudki. W ciągu dnia znajdzie się chwila na postój czy zakupy. Przewodnik będzie informował o mijanych sklepach i sklepikach. Codziennie po dopłynięciu i rozbiciu obozu zapraszamy na typowo spływowe atrakcje i program edukacyjny.

Miejsce startu znajduje się kilkanaście kilometrów od Włoszczowy. Macie więc jedyną w swoim rodzaju możliwość przyjechania na spływ Pendolino. :)

Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w włoszczowa wydarzenia Włoszczowa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Rodzinny weekend kajakiem po Pilicy (4-5 maja)" jest Fundacja Życie

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej